Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psylocynina

PROBLEM Z SĄSIADAMI

Polecane posty

Gość gębę w kubeł
jak chcesz mieszkać w bloku a jak nie, to wybuduj wille

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spie sobie po nagu
a ja myslalam ze ja mam popieprzonych sasiadow haha moja sasiadka z dolu ciagle sie ciepie o to ze sie „rąbiemy po nocach... A my poprostu lubimy troszke dzikszy sex niz wiekszosc ludzi :p ale to co wyprawiaja twoi sasiedzi to juz przegiecie. Ja bym sie wyprowadzila. I dodam jeszcze ze czasem w takich gorszych dzielnicach mieszka sie sto razy lepiej niz w takich „nowobogackich snobistycznych dziuplach. Moze i mieszkania gorsze ale ludzie jacys tacy normalniejsi sa w tych bieniejszych dzielnicach. Wiem co mowie bo mieszkalam w kilku mieszkaniach zanim osiadlam ostatecznie na swoim. Takich ludzi nie zmienisz a skutecznie beda wam uprzykrzac zycie. Radze wyprowadzke ale wczesniej oblac farba olejna wszystkie drzwi sasiadow, napchac zapalek do zamkow, a w mieszkaniu zamurowac jajko a w fotelu zaszyc otwarta puszke tunczyka :) napoewno was zapamieaja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psikutalineczka
no i własnie o to im może chodzić... zazdroszczą lub ich razi to, ja mam psa i potrafi głośno wyć jak wychodzę z domu i nigdy mi nikt z sasiadów uwagi nie zwrócił, tylko miła pani się zmartwiła dlaczego tak "płakał"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spie sobie po nagu
a maz na znak protestu nie na tyłku wytatuuje HCWD. A długo siedział Twój mąż w kiciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psylocynina
ależ ja wyraźnie podkreśłiłam, że na co dzień absolutnie nie hałasujemy, mąż rzeźbi lub pracuje przed komputerem, ja bardzo dużo czytam lub piszę. Zaden telewizor nie jest włączony, ani radio, nie skaczę na skakance....odkurzę raz dziennie o normalnej porze, mała trochę pokrzyczy, a jeślu ktoś ma koty to dobrze wie, że większość dnia śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę wszyscy są
wniebowzieci jak ten pies wyje, puknij się w łeb i zastanów się po co ten pies.Mam tez psa wyjącego na klatce i sprawę załatwiam na Policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psikutalineczka
nie wniebowzięci ale normalni, zawyje jak wyjdę, schodze po schodach, wychodzę z klatki i psa nie slychać, ile wyje? minutę dwie, skąd wiem? bo zostawiłam aparat włączony i nagrałam co pies robi jak wychodzę, a co robi? śpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psylocynina
buehehehe na szczęście czekamy na swoje mieszkanie i musimy się tutaj jeszcze pomęczyć póki nie dokończą budowy tamtego....ja myślę , że oni się po prostu uwzięli i bardziej się zastanawiam jak tutaj się odegrać...zgodzę się z tymi normalnymi blokami...u mnie jak i u faceta w domach rodzinnych - zwyłe przeciętne bloki, nie było takich cyrków ! Dzieci biegały po klatce, pijany sąsiad chrapał jak szalony całą noc, toczyło się normalne życie i nikt nikomu nie czatował pod drzwiami ani nie siał paranoi! Mój facet nigdzie nie siedział....bez przesady, po prostu tacy jesteśmy, ja kolczykuję, kręcą nas tatuaże jako sztuka i tyle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psikutalineczka
i tatuaże bolą sąsiadów, żeby zaraz ludzi oceniać po wyglądzie... przeginka, stare baby tak potrafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryminalista to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spie sobie po nagu
tam wyrzej ktos sie podemnie podszyl... Ja cie doskonale rozumiem. Sama wychowalam sie w dzielnicy gdzie awantury byly na porzadku dziennym. Kazdy sluchal muzyki kiedy chcial (w nocy raczej byl spokoj). Mnie to raczej bawilo niz draznilo. Czasem szlo sie posmiac z klutni sasiadow. I wsztscy zyli w zgodzie :) a z tego co piszesz to swoim wygladem poprostu niepasujecie do zasciankowego wzoru idealnego sasiada wedlug lokatorow tam zamieszkalych :) ja bym takim hujom tak dala popalic na odchodne ze by sie kurwa na dupach siedli. Oczywiscie tak ze nikt by nie wiedzial kto to.... Albo by nie mieli dowodow :p albo szkodliwosc czynu bylaby znikoma wedlug prawa a im by w buty poszlo :p ja jestem bardzo msciwa :p kiedys na w internacie taka laska zaszla mi za skore i wzielam 2 kumpele i maszynke elektryczna i ogolilam jej leb a miala wlosy po tylek... Laska podała mnie do sadu, i gowno mi zrobili bo krzywdy jej nie zrobilam i zbyt niska szkodliwosc czynu :p a ta rozpaczala kilka miechow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psylocynina
spie sobie dobre :D tez sie zastanawiamy nad kreatywnym sposobem rozstania sie z zasrancami :) a na razie to chcemy mala zostawic u babci na noc i zrobic impreze taka jak im sie nalezy za te cholerne szykany :Dno tak takie mamy beznadziejne spoleczenstwo, bo skoro jestem mloda laska z tatuazem, piercingiem i luzackich ciuchach prowadzac wozek, a moj facet "nie lepszy" to na pewno jestesmy deneratami i znecamy sie nad dzieckiem kiedy placze, a jak ja sie wydre, bo mnie facet wkurzy to pewnie mnie bije...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psikutalineczka
takie myślenie stereotypowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psylocynina
psikutalineczka no wlasnie ale te 2 minuty !!! :D swoja droga nasza mala od kiedy jest na swicie przesypia calutkie noce bez mrukniecia, od 19 do 8 tylko ostatnio zaczela spac niespokojnie (spi blisko korytarza) bo ci popaprancy koczuja nam w nocy pod drzwiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no bez przesady
"Radze wyprowadzke ale wczesniej oblac farba olejna wszystkie drzwi sasiadow, napchac zapalek do zamkow, a w mieszkaniu zamurowac jajko a w fotelu zaszyc otwarta puszke tunczyka " na to sa paragrafy 😴 zeby na tobie ktos sie kiedys nie zemscil. a co byscie powiedzialy, "wielce madre i WYZWOLONE kobiety' jakbyscie mialy bardzo meczaca prace i po powrocie do domu byscie marzyly tylkko i wylacznie o tym by odpoczac w ciszy, wracacie, a ktos wam napierdala w sufit, albo ryja nadziera? rozumiem, ze bylybyscie wniebowziete? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no bez przesady
lepsze stereotypowe myslenie niz taka znieczulica :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no bez przesady
albo kompletna niewrażliwosc na innych. nie zdziwcie sie jak wy bedziecie potrzebowaly spokoju a ktos wam tak na zlosc bedzie robil. oby, bo moze to was czegos nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spie sobie po nagu
a tak swoja droga to jak ja bym przylapala jakas pizde na podgladaniu mnie przez wizjer to by sie nie skonczylo tylko na walnieciu z piesci w drzwi... Bym otworzyla drzwi i jajko jej tym glupim ryju rozgniotla.... Albo bym ja oplula. Ojjjj ale mi sie agresol wlaczyl... Haha powiedz z kad jestes to tam pojade i im takie piekielko zrobie ze im sie odechce :p Przypomniala mi sie druga historia :p pracowalam w zabce i szefostwo bylo tam tak podle ze szkoda gadac. Wytrzymalam dwa tygodnie... Potem odeszlam i jak juz dostalam kase do reki to mmmm :) szlam sobie z wiaderkiem rozrobionego betonu i nagle ups! Ucho mi sie urwalo i chuplo prosto pod drzwi zabki! No jak mi przykro bylo... Tak sie na policji tlumaczylam :p a tamci musieli kuc zeby sie do sklepu dostac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spie sobie po nagu
ej no bez przesady-------> szczerze ci pogratuluje jesli znajdziesz jajko zamurowane w scianie.... Tym bardziej ze to nie zacznie smierdziec po tygodniu... To zacznie jebac tak po 2 miechach ze wszystkie tynki trzeba zbijac :p a co do paragrafow.... Nie badz smieszna... Wlacz uwage albo interwencje to sie przekonasz jakie mamy prawo w polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spie sobie po nagu
a pozatym uwierz mi ze policja i sady maja wazniejsze sprawy na glowie niz zajmowanie sie rozlanym betonem na chodniku... I mimo ze KAZDY wiedzial ze zrobilam to celowo nic nie mogli zrobic. Jesli sie robi komus na zlosc, trzeba byc kreatywnym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spie sobie po nagu
ej no bez przesady -------> a pozatym ja, jesli ktos chalasuje a mi to przeszkadza- ide i mowie ze ide jutro do pracy i ze jest za glosno, a ze od poczatku w ten sposob zylam z sasiadami kazdy to rozumi i szanuje i sa juz cicho. A jesli oni podgladaja kogos przez wizjer o pierwszej w nocy to chyba jest cos nie tak... Bo co ma wspolnego podgladanie z halasowaniem? Nie mow mi tylko ze ta baba chciala sie w ten sposob zemscic za zbyt glosne jeczenie w nocy.... Bo wedlug mnie to by raczej wygladalo na to ze moze zazdrosci udanego pozycia sexualnego i chciala podpatrzec "jak to sie robi" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spie sobie po nagu
sorry bardzo ale lacze sie przez wi fi z telefonie i ciezko mi pisac na telefonicznej klawiaturze. A pani wyrzej chyba braklo argumentow skoro zniza sie do tego typu wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 LATEK
I TO JEST WŁAŚNIE POSTAWA TYPOWYCH SOCJOPATÓW-BO ON CHCE SIĘ BAWIĆ BZYKAĆ MAM DZIECKO.JA TEZ MAM DWOJE DZIECI I SIĘ BZYKAM ZE SWOJĄ ZONĄ I SZANUJĘ INNYCH SĄSIADÓW.WEŻ DZIECKO I IDŻ HAŁASOWAĆ DO KNAJPY.TEŻ WALCZĘ Z TAKIMI WIEŚNIAKAMI .BO ON MA W DUPIE WSZYSTKICH BO ON JEST MŁODY.JAK WAS NIE STAĆ NA BUDOWĘ DOMU TO SZANUJCIE INNYCH SĄSIADÓW JAK MIESZKACIE W BLOKU A SAMI ZASŁUŻYCIE NA SZACUNEK.ALBO NIE ROZUMIECIE ALBO NIE CHCECIE ZROZUMIEĆ.WŁAŚNIE CZASAMI ŻEBY DOTARŁO TRZEBA IŚĆ DO DZIELNICOWEGO .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaka anaka
Maja racje oceniajac twoja osobe i rodzine oboje jestescie z patologicznych rodzin,a, w bloku nie ma miejsca ,dla takich jak ty osób ,mieszkajcie w domu i zyjcie jak chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×