Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panterka11075

Jak mu powiedzieć, że nie zmienię wiary??

Polecane posty

Gość sloneczko majowe
moja kuzynka katoliczka jej narzeczony protestant, wzieli slub w katolickim kosciele, nikt nie zmienia wiary na inna, chodza do kosciala jak im pasuje raz tu raz tam, ksiadz powiedzial im ze kat.i protestanci to parwie tyo samo bo wywodzi sie z jednego odlamu, a takie male roznice w obchodzeniu swiat dla nich to nie problem, obchodza dwa razy, maja dwoje dzieci ochrzcili. ale u nich zadna mausia sie nie wtracala ze ona czy on ma zmienic wiare, poczytaj troche o waszych regliach i skup sie na podobienistwach w rozmowie z nim, a jesli on sie niezgodzi,kaze ci zmieniac bo mausia to w dupe go kopnij, albo mamusia albo ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko majowe
sebian81 und kwiat81 dziecko pakuj sie do szkoly a nie na kobiecym forum siedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość się wstydzę, żem kobietą
ja pierdolę, nie wierzę, że czytam kolejne gówno na kafe nie musi sam ci nic proponowac durna obłudna cipo, po drugie jak ci jego mama nie pasuje to nie PCHAJ SIE do jej domu Co za obludne zachlanne kurwiszcze Zeby nie bylo nie kibicuje zadnej wierze z ww. Ale jak widze taką prostacką naturę, biorczą i wredna to RZYGAC MI SIE CHCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×