Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sjkahdfshf

co on sobie mysli ?:/;/

Polecane posty

Gość sjkahdfshf

Ostatnio wybrałam się na zakupy, mialam zamiar pochodzic po sklepach z uzywana odzieżą. Wychodze z jednego z takich sklepow a pod nim stoi moj chłopak, w ogole się go nie spodziewalam bo umowieni bylismy dopiero na wieczór, wiec troche sie ucieszylam ale to co uslyszalam od niego po chwili totalnie mnie scieło z nóg, wylatuje do mnie z takim tekstem " nie wiedzialem ze taka jestes, nosisz po kims ciuchy ? Brzydze się tobą, to jest koniec, nie wyobrazam sobie zebym mial cie teraz dotknąc" i poszedł ;/ co mam o tym sądzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile on ma lat? chyba z 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznijmy od tego czy on w ogle mysli :O z tego co wiem przeciez nie raz sa tam nowe markowe ciuchy za grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastafarianka
ee, tam, provokejszyn jak nic. chyba nie ma aż tak pojebanych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjkahdfshf
ja mam 19 lat a on 22 więc chyba nie jest już dzieckiem i nie rozumiem czemu tak się zachwal ;/ uważam, że kupywanie w takich sklepach wcale nie jest gorsze od zakupów w markowych sklepach więc nie wiem dlaczego miałby się brzydzić. ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gefvge
buahahahahahah... prawie spadłam z krzesła ze smiechu ... hahahha... boże co za facet, żeby z takiego powodu zrywać?? hahahaah. Co do lumpeksów - to prawda można znaleźć bardzo fajne, nawet nowe ciuszki. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz na silownie-pomoze
dobrze ze dopiero teraz sie o tym dowiedzial.. przynajmniej mialas okazje poznac go blizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się brzydzę lumpeksów i używanej odzieży i osobiście nie założyłabym takich rzeczy, ale nigdy nie potępiłabym kogoś kto kupuje takie ubrania. Więc chłopak jest chyba ograniczony intelektualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gefvge
ale to chyba oczywiste ze jak kupujesz z lumpeksu to przed zalozeniem, ubranie wypierzesz. To ja nie wiem czemu ma sie niby brzydzic. Ciuch to ciuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiawrozu
Autorko, powiem Tobie, abyś nie przejmowała się nim, gdyż być może powiedział tak, ponieważ sam ma kompleksy i naiwnie sądzi, że o człowieku świadczą dobra materialne. Każdy z nas wie, że w sklepach ubrania też są mierzone przez wielu ludzi, może nie noszone, ale mierzone i też nie wiemy kto je mierzył. Dlatego po zakupieniu ubrania itd należy je uprać i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×