Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcaca ja kupic ale

moja suknia- nie podoba sie bliskim..naprawde jest az taka zla?

Polecane posty

Gość Niech sie walą
Izollda22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmxnjciddjcn
o mój boże jak halka do spania bleee nic dziwnego ze im sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak coś to ja..:) Już na czarno...:) A Panu naprawdę gratuluje że sie uchował...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izoldo, Twoja także mi sie podoba 🌻 W tym roku byłem na 3 weselach i wszystkie młode miały niemal takie same suknie :O Wszystko na jedno kopyto - najlepisj jak najwięcej, kwiatków, falbanek i innego rodzaju dodatków. Ledwo było widac nosicielki owych sukien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA widziałam kobiete która wysiadała z samochodu z pomoca dwóch panów a później stała jak lalka barbie i się nie ruszała..:) To dopiero widowisko..:) A trzy jednakowe to też musiało być zjawiskowe..:) Ale to że ostatnio wszystko jest na jedno kopyto to pokazuje jakie mamy społeczeństwo..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie uważam, że to jest świeto dwojga ludzi. No może jeszcze ich rodziców i to tym osobom ma się podobać. Krytyki nie ma co sie bac bo zazdrośc i zawiśc ludzka jest nieskończona i jak sie nie przyczepią do sukni to powiedzą, że bigos byl smierdzący, ksiedza w kościele miałas grubego albo auto, którym jechałas miało brzydkie alufelgi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OŁMAJGAD..................
Śliczna....przynajmniej inna niż te wszystkie wystawowe kiecki. I przede wszystkim Tobie ma siępodobać bo to Twój dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no o alusy to trzeba zadbac polerka itd bo do ślubu to innymi nie wypada...;p Najlepiej jak skóra w środku bo zwykła tapicerka to wiocha...;p Powiem tak, ja nigdy nie patrzyłam na to co mówili rodzice...;) teraz słucham czasmi narzeczonego bo jest naprawde konkretny facet...:) Ale innych to mam w poważaniu. JAK COŚ ZROBIE ŹLE TO MOJA WINA I TYLE...:) A jak sie nie podoba to pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdemu podoba się
co innego- czemu ktoś, kto lubi skromny styl atakuje dziewczyny gustujące w barokowej przesadzie i jednocześnie rzuca się jak opętany, że 'prosta' sukienka, którą same wybrały nie podoba się tym drugim?:O HIPOKRYZJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnenvrekvwm
piękna! tylko ten badziew z boku zbędny... ale gora śoiczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skunia śliczniutka! taka delikatna nie przesadzona a jednocześnie spięta z boku ....napewno tez będzie wygodna a to tez sie liczy zeby na weselu dobrze sie czuć! pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda22 tak jesli ktos chce sie pobrac na plazy czy nad woda to tak super suknia ale mimo wszystko z tych 3 sukien podaoba mi sie najbardziej autroki tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sliczna suknia! Bardzo klasyczna, co dodaje jej jeszcze więcej uroku! jest zjawiskowa. bierz w ciemno:P w koncu to ty ja zalożysz a nie mama, teściowa czy ciotka ze śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcaca ja kupic ale
sukienka bedzie zakupiona przez internet, z USa wysylka ....kosztyuje 1oo$ plus wysylka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcaca ja kupic ale
zadnych welonow, diademow, wypozyczonych samochodow, limuzyn , welen na 100 osob...:P ot taka skromna uroczystposc w gronie najblizszych....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Cole
Sukienka jest bardzo ladna, skromna, ale od razu widac ze slubna, bardzo dobry wybor!, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcaca ja kupic ale
chcialam miec cos prostego ale zarazem eleganckiego i innego od wszystkich innych PM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca Brasi
Suknia jest piękna, jeżeli dobrze w niej wyglądasz to nie powinnaś przejmować się komentarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcaca ja kupic ale
no nie wiem jak bede w niej wygladac bo zamierzam kupic w ciemno:P przez internet..ale sylwetke mam podobna do modelki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jestes wysoka i szczupła i rozmiar pokrywa sie z Twoim to powinna byc, chodz lepiej zeby jak cos była zadurza wtedy mozna isc ewentualnie do krawcowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dggd
piękna suknia!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcaca ja kupic ale
wiesz ja do nich wysle maila z zapytaniami:Pprzed zamowieniem podam swoje wymiary i na tej podstawie niech wysla odpowiedni rozmiar:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastafarianka
pewnie im sie nie podoba, bo za skromna i trzeba ją kupić przez neta on jak wiadomo jest dziełem żydów, nie? kupuj. olej wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcaca ja kupic ale
nie wiem jeszcze jaki jest koszt, z USA pewnie troche bedzie kosztowalo, nawet sie nie orientuje...wysle do nich maila z pytaniami...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×