Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilka21

Moje dwa skarby :)

Polecane posty

Gość Mamcia malucha
Hmm przeczytałam Wasze wypowiedzi, obejrzałam profil na Nk i stwierdzam wraz z innymi Kamilo naprawdę jestes bardzo zaniedbaną kobietą, nie mówiąc już o bałaganie jaki panuje w Twoim mieszkaniu ( co widac na zdjęciach). Jesteś jeszcze taka młoda choć ze zdjęć dała bym Ci 30 parę latek, naprawdę weź się kobieto w garść, zrób coś dla SIEBIE. Pomyśl że masz dzieci, daj im przykład życia, żeby nie musiały się w przyszłości wstydzić matki. Nie pogardzam Tobą, to była Wasza decyzja o tak licznym potomstwie w tym wieku, jednak teraz naprawdę weź sobie to do głowy co piszą tutaj dziewczyny i weź się za siebie. Ja w Twoim wieku miałam dopiero rocznego synka. teraz mam 25 lat, pragnę ukonczyć studia, iśc do pracy.Każdy ma jakieś marzenia, cele w życiu, a nie sądze żeby Twoim celem było tylko i wyłącznie rodzenie dzieci. Powodzenia w dalszym życiu mam nadzieję ze w końcu zmądrzejesz. PS. Co do zdjeć na NK to przesadziłaś trochę, a zdjęcia widac robione z komórki. Wybierz te najlepsze i powklejaj, bo watpię żeby interesowało kogoś oglądanie 3 zdjęć takich samych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i czym tu sie chwalic
popieram wypowiedź powyżej. zdjęcia żenujące, bałagan w domu, Ty zaniedbana, i na każdym zdjęciu dzieci. myślisz, że ktoś chce to oglądać??? ten portal nazywa sie NASZA KLASA, czyli to portal dla absolwentów szkół, a nie NASZ BOBAS. śmieszne i tyle. a może raczej smutne. nie pracujesz, nigdy nie pracowałaś, szkoly poza podstawową też tam żadnej nie widzę. może dla Ciebie to jest szczyt marzeń, ale zrozum, że dla większości to... dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i czym tu sie chwalic
na oko widać, że patologia patologię rodzi. te wymyslne imiona, jakże typowe dla pewnej warstwy społecznej... krystian, marika, kamilka... ech, nie oceniam, ale sama się prosiłaś o ocenę i komentarz. może trochę Cię to otrzeźwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myśle, skąd poprzednia osoba ma niby informacje że ja niby nigdy nigdzie nie pracowałam. Tak się składa, że pracowałam i mam gdzieś co myślicie o moim profilu na nk. Mogę sobie dawać zdjecia jakie mi sie podobają i tyle. Jak wam sie cos nie podoba to mnie to jakos nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze zrobiłaś na nk.... od początku profilu tak powinnaś zrobić !! a dzieciaczki ładniutkie i ktoś kto podał Twoje dane na nk zrobił po chamsku... to Twoje zycie .... chciałaś pokazać dzieci a ktoś odrazu z butami w Twoje życie.... szczęśliwego rozwiązania!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie imienia nie wybierałam. A co do imion moich dzieci to myśle, że np imię Krystian to bardzo pospolite imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Kamila
ja jestem z nowego dworu gd.:) urodzilam syna 2 lata temu 20 wrzesnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnoscia lepsze sa zdj z photoshopa :D albo robione na tle u fotografa :D aa i wymyslone szkoly oraz elaborat co robie w zyciu :> czy wasze zycei to tylko nk?? haftowane galgany i widzisz 19 lat mialas jak rodzice dostali swobode gdyby cie mieli kolo 18tki to w ieku ok 36-38 lat mieliby czas na swoje marzenia :DD a ty majac 30 lat to bedziesz prowadzac dziecko do przedszkola :D ja osobiscie baaardzo zazdroszcze dziewczynom wczesnego macierzynstwa :))) widze w tym wiele plusow w pzreciwienstwie do tego niby modnego poznego macierzynstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuńka
Dziewczyna chciała się pochwalić maluchami ale to jest niestety kafeteria i siedzą tu znudzone laski które nie mają co robić tylko oceniać życie innych :O co was kuźwa obchodzi ile ona ma dzieci i kiedy urodziła i gdzie pracuje :O wszystkie takie mądre, wykształcone, bogate i w ogóle piękne- stylistki się znalazły od doradzania co ma ze sobą zrobić :O Kamilko słodkie szkraby :) życzę Ci szczęśliwego rozwiązania i dużo dobrego w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam, gadajcie co chcecie, gdybym nagle znalazła się na jej miejscu w jej życiu to chybabym spieprzała na drugi koniec świata. Ale najpierw do fryzjera bym poszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2mama2
Słoneczniki Ty, jak piszesz, to nawet boisz sie swojego zdjęcia na nk pokazać.:) :) wiec nie oceniaj! Hmmm, ciekawe czemu??? :) :) Śmiem twierdzić, że nie z Twojego piękna. To lepiej spieprzaj na koniec świata, bo tyle jadu, złośliwości to żadna matka nie powinna mieć, więc nie nadajesz się na to forum. P.S. Szanuję wszystkie wypowiedzi tylko te Twoje są jakieś żmijowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochana to ci sie wlasnie zle wydaje, nie jestem i nie chce byc zmijowata:) Mowie co mysle, zreszta nie tylko ja tu pisalam dziewczynie niezbyt moze przyjemne ale prawdziwe rzeczy. A nie chcialam tym wcale nakarmic swojej rzekomej zmijowatosci:) Zdjec na nk nie posiadam nie z racji braku urody:> tylko dlatego ze usunelam wszystkie i nie korzystam z tego portalu praktycznie wcale. Przerzucilam sie na facebook'a i tam wyobraz sobie posiadam zdjecia :D A pooooza tym to nie mozesz mi kazac spieprzac z forum. I poza tym jeszcze nie jestem matka jeszcze i w sumie mam nadzieje ze nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i przykro mi ze w ten sposob mnie odebralas, moze postaram sie bardziej uwazac na slowa. Cóż taka jestem czasem z niewyparzonym palcem na klawiaturze:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2mama2
Słoneczniki nie chodzi mi o to co mówisz tylko forma Twoich wypowiedzi jest żmijowata. Może rzeczywiście życiowym powołaniem Kamili jest rodzenie i wychowywanie dzieci, które będą kiedyś zresztą pracowały na nasze emerytury, więc nie wiem dlaczego tak Ci z tym źle. zresztą jak widać nie tylko Tobie. A jeśli nie jesteś matką i nie zamierzasz szybko jak piszesz, to dziwię się, że jesteś na tym forum- ciąża, poród, macierzyństwo i wych. dzieci. Mimo wszystko pozdrawiam i myślę, że kiedyś zmienisz zdanie jak przytulisz swoją kruszynkę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bede miała 26 jak urodzę
trzecie i bardzo mnie to cieszy. Nie wiem dlaczego miałabym brać pod uwagę opinię otoczenia zanim zdecyduję się na dziecko? To moja sprawa kiedy i ile będę miała dzieci. Jeśli tylko zapewniam moim dzieciom odpowiednie warunki bytowe i rozwojowe to w czym do licha problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się , to w jakim wieku rodzicie, to niczyja sprawa :) ja chciałabym być młodą mamą tzn do 25 roku zycia chociaz jedno dziecko miec. Wielu dzieci nie planuje. Ale to zobaczymy. bo wiele sie moze zmienic. I nie wiadomo jak to się w życiu ułoży :) pozdrawiam , macie sliczne maluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dwojkę dzieci
a mam 21lat. I cieszę się z tego,że mam już rodzinę. A to,że niby gadka,że młoda matka to chyba zazdrość :O. Wolę dwojeczke w tym wieku niź za 20lat. Teraz niby za młoda, jak 40lat i dziecko to za stara, ciężko wam dogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaka:)
ja mam dwojkę dzieci- ja w twoim wieku tez mialam 2:) A tak po za tym to nie wystawilambym zdjec na kafe, bo pol ludzi to zacofane zolzy, i nie rozumiem tego czepiania sie, kto w jakim wieku ile ma dzieci, jesli kogos stac to niech nawet 5 ma, czy ktos im dolozy albo pomoze, raczej nie wiec o co cho...? Z drugiej str. jesli ktos nie ma kasy, a co rok to prorok to bez sensu, braku myslenia, ale czyja to powinna byc sprawa? Jeszcze sie taki nie urodzil, co by kazdemu dogodzil, a na kafe... wogole nie ma na to szans!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×