Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sam_w_domu

samotność w sobotni wieczór

Polecane posty

Gość sam_w_domu
Sammma mnie chyba rozumie :) Nie chcę tu rozmawiać, szukać nowych znajomych itp... chciałem tylko gdzieś napisać jak bardzo czuję się czasami sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sammma
rozmowe na komunikatorze-On jak zrozumialam woli tutaj Czytam uwaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sammma
Czesto temat sluzy wyrzuceniu z siebie czegos i nie koniecznie szukamy rozmowy...sama kiedys tak robilam-pisalam jakby w transie nie zerkajac na wpisy innych, na innych udzielajacych sie w temacie...chcialam tylko wyrzucic kilka mysli z glowy i ten sposob wydal mi sie odpowiedni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam_w_domu
Mam 24 lata, jestem dość przystojnym, wesołym na co dzień chłopakiem. Znajomi w życiu nie powiedzieliby, że tak na prawdę brakuje mi czegoś takiego jak miłość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oshea
24 latku!! Ja to chyba Cie znam... :P Bynajmniej tak sobie w mowie, ze to Ty, wlasnie TY :P I wez mnie zrozum ?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam_w_domu
Oshea, tak, ja to z całą pewnością JA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam_w_domu
Czas chyba do łóżka :) Jutro kolejny piękny dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgg
a co ja mam powiedziec tydzien temu o tej porze zaczynaly sie oczepiny na naszym weselu a dzis juz siedzi zagranica :-( Jak ja cholernie teksnie za swoim mezem nawet sie nim nie nacieszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robolll
macie swoją Tuskolandię !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oshea
24'o .. :P ja spiaca nie jestem wiec zycze Tobie .. kolorowych i spelnionych :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgg
roboll ze co kuzwa? jaka tuskolandie pie rdolnij sobie baranka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oshea
Gje Gje ( pozowole sobie uzyc ;)) Wspolczuje, a nie mozesz wyruszyc za nim??? To chyba najgorsze co.. rozlaka i to w takim czasie o takiej porze... I niech mnie llicho ze to napisze- proba dla *malzenstwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgg
niestety nie moge jechac z nim dzis o 10 rano buziak na dowidzenia i musze usychac z tesknoty ponad miesiac, nie jest nam latwo tym bardziej ze to 2 jego wyjazd [rzyjechal na tydzien przed slubem i tydzien po pojechal, niestety narazie innego wyjscia nie ma:-( jedyny plus to splacony kredyt i zero dlugow ale okropnie tesknie za nim przed slubem bylismy razem prawie 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oshea
Ooo wiem o co chodzi.. Brakuje czasem tego przytulenia czy buziaka w czolko ;) Z drugiej strony miesiac to nie tak zle jeszcze.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×