Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

campari34

mam pytanko

Polecane posty

nie wie ktoś z was czy w podręcznym bagażu ryanair można przewozić przyprawy i kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyków na pewno nie, a przyprawy - nie wiem. Może jeśli są fabrycznie zamknięte, lecz ja bym nie ryzykowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinkaer
przeczytaj na stronie obojetnie jakiego lotniska jakich rzeczy nie można przewozić, na pewno nic w płynie co ma więcej jak 100ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chodzi że oni tam piszą że broni nie można itd.nic o przyprawach albo kosmetykach ale leciałam swego czasu to mi balsam do ciała zabrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyprawy to jest jakiś proszek więc mogą nie pozwolić , nigdy nie wiadomo czy nie [przewozisz wąglika pod postacią pieprzu czarnego mielonego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie lepiej chyba dam w walizkę kurde bo mi zabiorą czy cuś wiem że można mieć 10 kg w podręcznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sskakankaa
ja miałam przyprawy pomysły na.... w podręcznym a więc można a kosmetyków nie wolno chyba że kupione na bezcłowej.... a np błyszczyk czy coś do 100ml możesz włożyć to tego woreczka co dają w informacji i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sskakankaa
spokojnie możesz mieć w bagażu, są przecież oryginalnie pakowane więc nie się nie stanie, zawsze możesz zadzwonić na lotnisko i zapytać ale ja wiozłam już coś takiego i nikt nic nie mówił,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sskakankaa
a i dobra rada miej wymiarowy bagaz i nie przekrocz tych 10kg podręcznego !! bo teraz ryanair waży bagaż nawet przed wejśćiem do samolotu w strefie bezcłowej jak już sobie ludzie zakupy zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ja wracałam do Polski
Tunisairem to miałyśmy z koleżankami w podręcznych kosmetyki, nożyczki do paznokci i pilniki, ichnie pieniądze, chociaż podobno nie można wywozić (monety na pamiątkę) i nikt nic nie sprawdzał, były jakieś bramki ale nic nie zapiszczało ((Monastyr) za to w tamta stronę, przed wylotem z Polski to sprawdzali, nawet buty i paski kazali zdejmować, zegarki, kolczyki :/ (Wrocław)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×