Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolorowe paski.....

Jak fajnie zorganizowac male przyjecie?

Polecane posty

Gość gość
Ja korzystałam z konsultacji z agencja BeloDia ze strony www.belodia.pl. Znalazłam ich na fb i przyznam że jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na przyjęciu postwiliśmy trochę na ekstrawagancję. Były nowe ciekawe potrawy ze świata, kupilismy też złoto jadalne w http://edan.krakow.pl/ i ozdobiliśmy nim desery. Gościom bardzo smakowało wszystko i chyba wszystko się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym miejscem na przyjęcia jest sala bankietowa Jaskółka www.resgaz.com. Bardzo dobre jedzenie i piękny wystrój sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berenika00
Najlepiej w jakiejś kawiarence lub w małej salce domu weselnego. Co do stołu to moim zdaniem oprócz wódki warto postawić na słodki cydr jak meli melum http://www.melimelum.pl/ . Smak jest wyrazisty i orzeżwiający. W każdym razie ja byłam zachwycona nim na weselu mojego kuzyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam złożyć się na budkę foto jako jedna z atrakcji! Znajomi taką niespodziankę zrobili mi na moje urodziny www.fotohihi.pl tu są naprawdę fajne, warto wejść na stronę, jest nawet parę przykładowych fot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim poszukującym ciekawego miejsca na swój wymarzony dzień polecam Zajazdu u Przemka. Znajdują się tam dwie eleganckie sale- Kryształowa i Brylantowa. Jedzenie jest zawsze przepyszne i różnorodne. Bardzo dużo miejsca dla gości przy stołach jak i na parkiecie. Na zewnątrz budynku jest również ładnie i przytulnie. Dużym udogodnieniem jest możliwość zarezerwowania noclegów na miejscu. Polecam wszystkim. salakrysztalowa.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe przyjęcie nie musi być skromne :) Ostatnio na sylwestra zrobiłam dużo słodkości i posypałam je jadalnym złotem z https://edan.krakow.pl/pl/ - wszyscy byli zachwyceni tak efektownymi pralinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama panny młodej
Wesele naszej córki było na 120 osob przyszło 140 (nie policzone zostały dzieci) kiedy wszyscy zasiedli zabrakło m- c (pani w wypożyczalni naczyń przekonywała, żeby nie brać więcej naczyń bo i tak dużo osób nie przyjdzie ...ale dowieźliśmy sztućce z domu i talerze i bawili się wszyscy do rana. Zostało trochę jedzenia i alkoholu, najważniejsze, że nie zabrakło!? Także jak zapraszacie gości przez internet to uważajcie bo może przyjść więcej niż mieliście w planie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez nie mielismy wielkiego wesela a mniejsze przyjęcie. Organizowalismy je w Chacie z zalipia w Sarnowie i wyszło naprawde super. sama bliska rodzina, bez dalszych ciotek i dziwnych krewnych, ktorych się nawet nie zna. Taki wesele bardzo mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaOla123
Wg mnie najważniejszym punktem każdego przyjęcia jest KUCHNIA! Jak nie ma dobrego jedzenia to nikt nie będzie o niczym pamiętał. Dlatego zajrzyjcie sobie np. na Bistro Wiejska jakie wspaniałe dania można u nich zamówić i dopiero coś organizujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

A gdzie?? Bo my organizowaliśmy wesele w Harasówce. Mąż znalazł i okazało się, że to był strzał w 10, bo goście zadowoleni, najedzeni i wytańczeni 🙂 Kuchnia była przepyszna, z tego co wiem kazdemu smakowało a cennik naprawdę rozsądny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela

My też organizowaliśmy w Harasówce i byliśmy bardzo zadowoleni. Sala co prawda duża, ale przynajmniej nie ma ścisku i każdy ma swoją przestrzeń tańcząc. Świetna obsługa, bardzo pozytywni ludzie i jedzenie smaczne, tak jak chcieliśmy, tak wyszło. SUPER MIEJSCE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×