Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Juz mam odpowiedz na swoje pytanie . Doris to Ty dużo nie przytylaś .Ja prawie 20 kg .I spadło po 3 tygodniach , nawet nie wiem kiedy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo nie???tylko 2 mniej niż Ty aaaq:)u mnie nieststy tak szybko nie zleciało ale zleci jak się w końcu wezmę za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris ja teraz jak szkielet :/: Bo jestem wysoka .Myslisz ze to lepiej??? zawsze sie mowi jak scudnać jaka diete itp .A jak przytyć????????? ehhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czym wy się przejmujecie,moja szwagierka w obydwu ciążach przytyła 2 razy po 30 kg.Troche jej zajęlo zrzucenie,teraz nie ma po tym sladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w sumie sie nie przejmuje, bo ie wygladam zle jak na moje oko, a jestem baaardzo krytyczna wobec siebie;) tyle ze te cyferki na wadze mi nie pasuja ale coz... kocham jesc, i nie dalabym rady na diecie wiec sie nie katuje jesli nie wygladam jak wieloryb;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie obejrzałam pierwszy raz w życiu odcinek tańca z gwaizdami ;P to chyba dzięki mnie edzia odpadła;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie fajnie ze ogladałaś hihi A ogladacie Dr Hause??? Albo" gotowe na wszystko "??? to sa moje dwa ulubione tasiemce :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wzieło mnie na wspominki i wrzuciłam wam zdjecie z liceum a dokładnie z klasy maturalnej w wersji kręconej:)to było jakieś 15kg temu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiowa ja tez , nalogowcem sie zrobilam;p;p Jestem na etapie gdzie Hause jużchodzi z Kadi :] hihih Moze jednak zainteresuje ciebie : Gotowe na wszystko (Desperate Housewives Bo ja z internetu ogladam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny super brzuszki:)ja też hausa ogladam ale zazwyczaj jak leci na 2 w czwartki .obiecalam sobie ze pojde dziś spać przed22:)zbieram się zaraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zmykam,dzisiaj dałam małej czopka,mam nadzieje,że noc bedzie spokojniesza.Tego wam też życzę.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem maniaczką dr housa i szpilek na giewoncie. Doris włoski świetne;D Ja też bym chciała kręcone ładnie albo ładnie proste a nie takie nie wiadomo co to mam na głowie ;P Ja też uciekam spać, bo ciężke dni przede mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja właśnie nadrobiłam wczorajsze dzień na kafe. My wczoraj byliśmy na basenie, potem był u nas tata z dziadkami. Wyszli po 20 , ja wskoczyłam na kafe, odpisałam Wam i wszystko zniknęło:( Więc się wkurzyłam, wzięłam książeczkę, trochę poczytałam i poszłam spać. Lenkę wczoraj nie kąpałam, bo po basenie mąż wszedł z nią pod prysznic i miałam problem z uśpieniem jej :( jednak rytuały w życiu takiego niemowlaka są bardzo ważne. Co do ciąży, to ja tez nie miałam jakiś większych problemów. Smaków, wymiotów też nie było. Zgaga rzadko. Brzusio miałam nie duży, ale bardzo nisko. Lekarz mówił , ze pewnie wcześniej urodze a w efekcie się przeterminowałam o 5 dni :) Wrzucę jakieś zdjęcie w ciąży na galerię. Mam ich mało , bo tak jak Patusiowa jakoś nie lubiłam sie fotografować :( Dziewczyny widziałyście prognozę pogody? Kurcze zima idzie :( Ja kocham moja Lenkę , ale siedzieć z nią cały dzień w domu, bez spacerów to będzie sajgon :( Gdyby chociaż w dzień spała... Zdjęcia na galerii super. Doris mnie chyba w jaśniejszych się bardziej podobałaś. Tak dziewczęco wyglądałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane :) nie maiłam ani chwili zeby pisac wczesniej:( mam wrazenie ze przerabiamy drugie kolki :( zebów nie widac a wczoraj wieczorem małą karmiłam 70 min i wypila 110, spac nie chciała bo głodna i te dziąsła ją bolą. Igor mało lepiej wiec mam istny sajgon :( mam propozycje co do galegii- bo momentami sie gubie czyje dziecko jest kogo moze w temacie wpisujmy pseudonim z kafe... Emilke rozpoznaje zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuje jeszcze przesąłć film z basenu, ale w gorszej jakości, bo nie umię za bardzo zmieniać jakość z aparacie. My may taki co robi filmy w HD i nic nie mogę przesłąć , bo jest za duże :( Mamonatalki chyba mamy takie same czapy dla dziewczyn. Czyżbyś robiła zakupy w H&M :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja to samo zaproponowałam , bo nie wiem co z cyzm sie je :P:P Ja w tytule bedzie nick bedzie o wiele łatwiej:) hmmm z tymi kolkami to ja nie wiem.Niby sa do 4 msc .Chociaz moj nie mial. Pamietam ze raz bolało gomcno brzuszko , jak podałam espumisan od razu przesłzo. Od jutraz zacznymay rehabilitacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa mama kokarda jest piekna chyba zeby uroku nikt nie rzucił :) Iza zdjecia sa extra . A z chrzcin jakie fajne zdjecie .Mmmmmmm .Kurde a unas na chrzcinach bylo tak upalnie ze Kamil cały płynął wkosciele ledwo co zrobiłam zdjecie , zeby małego nie przegrzać . Ty pracujesz z zabiegami kosmetycznymi?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u nas jak zwykle nocka spokojna, mala wstala po 5 na szczescie, bo inaczej tatus by zaspal do pracy:P pozniej spalysmy do 7, naszykowalysmy sie i juz zaliczylysmy godzinny spacerek, jeszcze pozniej sobie pojdziemy:) dziewczyny zdjecia swietne:) iza to z chrzcin naprawde przepiekne:) mala dosypia a ja sie biore za miesko na obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dziś spałąm 2,5 godziny...mam wrażenie że ktoś mi młotkiem wali po głowie, szok. Nigdy nie idźcie na wybory samorządowwe do komisji. Masakra jakaś...wróciłąm do domu o 4,30. Jest multum liczenia bo różne karty....nigdy więcej katkaziom spóźnione troszkę życzenia dla haneczki od ciotki. Sto latek i buziaki Qalut witaj znowu:-) Doczytałam że wczoraj wymiana zdjęć była z ciąży, zaraz wskoczę na galerię i coś poszperam z mojej ciąży i dodam. Aaaaq chociaz nie jestem sama z walką żeby przytyć...ja przy wzroście 168 waże jakieś 50 kg i czuje się źle. Myślałąm że coś po ciąży zostanie ale dupa... Dziewczyny dajcie trochę tych swoich nadmiarów...;-) Widzę że nie miałyście wiekszych problemów w ciąży :-) super. Ale ja będę wyjątkiem. Obydwie ciąże miałam podtrzymywane, koszmar, strach o dzieci, walka o każdy dzień. Jak sobie to przypomnę to ryczeć mi się chce i zazdroszczę Wam że mogłyście cieszyć się ciązami ich blaskami i cieniami. ja miałąm same cienie niestety praktycznie. Z Adim do połowy ciąży było super a później masakra.Wizyta u lekarza, niby jak każda a tu nakaz bezwzględnego leżenia w domu, po paru dniach (7miesiąc ciąży) silne skurcze, bóle, szpital, przewożenie karetką na sygnale do innego. kroplówki przez cały tydzień i leżenie plackiem miesiąc w szpitalu z nogami do góry na poduszkach.Ale udało się urodziłam ,,tylko" 10 dni przed terminem. Z Lenką w 3 miesiącu tabletki na podtrzymanie, w 6tym szpital i znowu jazda, kroplówki z lekiem podtrzymującym ciąże tak silnym że mi serducho wysiadało, leżenie plackiem, zakładany krażek podtrzymujący, tabletki, kroplówki, kroplówki, tabletki. Szok, nie życzę nikomu tego. Ale Lenka spóźniła się jedyne 7,5 godziny bo miałam termin na 24 maja a urodziła się 25maja o 7,30 :-) :-) Cieszę się ze po takich jazdach mam dwójkę zdrowych dzieci bo nie wiem co by było gdyby się nie udało :-( Lecę na galerię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa,chyba tak .Ja nabylam cały komplet z bucikami i szlikie.Problem jest taki,że nała tak szybko rośnie,że czpa jest już przymaława i musiałam dokupić największą ,jaka była.Dodam,że 1 kupiłam też za dużą.Kurcze dziewczyny,jak wy kupujecie rzeczy,to ile rozm.wieksze? Bo u nas nawet kombinezon jest już na teraz,a gdzie koniec zimy.Jak go kupowalam,to mała się w nim topiła.Wychodzi na to,że będę musiała kupić jeszcze jeden,mam nadzieję ,że przetrwamy do wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×