Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

patusiowa na kurczaku chyba nie można gotowac dla dziecka .Tylko na indyku i cielecinie :> Tak mi sie przynajmniej wydaje . Leneczkowa a ja jakoś szybko wprowadzałam nowosci .Wstrzymalam sie tylko z kasza i kleikiem .Bo nie chce zeby moj synuś byl obtłuszczony . Bo one wartosci odzywczych nie maja tylko dajasytośc .A tak szybko wszystko poszlo i jest dobrze.A z tym bananem to różnie jest moja kuzynka podaje z jablkiem taki mix i tez jej dzidzia pieknie je i nic nie ma . Patusiowa to ty mlodziutka .W wieku mojej mlodszej siostry jestes:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaq ale ja jej nie gotuje, podaje gotowe sloiczki, i chce zaczac od indyka, bo podobno namjmniej uczula. iza mala 1 grudnia konczy 5 miesiecy a prrawdopodobnie jutro dam jej na sprobowanie sloiczek z mieskiem:) ona juz sie nie najada tymi zupkami itd. a przeciez 2 sloiczkow nie bede naraz dawac. jesli jej miesko zaszkodzi to odstawimy i poczekamy pare tygodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha patusiowa ja tez kupilam miesko ale królika .Ale co ci powiem miesko możesz podać tylko 2 razy w tygodniu .:) dla tak malej kruszynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie teściowa mówiła ,żeby wywaru z mięsa nie podawać,tylko wywar jarzynowy ,do tego warzywka i miesko.Ja jeszce nie gotuję,ale chce spróbować jak pojadę na Święta.Mam swojskiego gołąbka,zobaczymy czy małej posmakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja już po wizycie u ginki wszystko ok po porodzie ale za dwa tygodnie jak cytologia dobrze wyjdzie to muszę usunąć nadżerkę i bedzie mnie to kosztowało prywatnie 300-400zł masakra ale nigdzie indziej nie pójde i musze jakoś przeboleć te kase a będę miała ją najprawdopodobniej usuwaną jakoś chemicznie tabletek anty mi narazie nie dała bo kazała zrobić wszytskie badania zebym nie miała problemów z cisnieniem i z krzepliwością ta moja pani doktor jest naprawdę w porządku i jest bardzo zapobiegliwa u nas w miescie wszyscy lekarze przepisują tabletki anty w ciemno bez żadnych badań. trochę się boje tego zabiegu tym bardziej ze bede się musiała po nim oszczedzać i nie będę mogła dzwigać i podnoscić małego:(noi mąż niezadowolony bo nie bedzie seksu przez miesiąc po zabiegu:) a miałą któraś z was moze taki problem?? witaj katka fajnie ze już jesteś aaaq włos się jezy po twojej historii i hiostorii twojej sąsiadki dobrze ze tak trzezwo zareagowałaś kamilek ma wspaniała mamusię:) po tej twojej historii to ja chyba do roczku mu będę tylko słoiczki dawa c nie bede sama nic robić bo się będę bała zeby cos podobnego się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) co do sloiczkow to ja tez kilka kupilam i zaczerlam malej podawac, ale za kazdym razem plakala, wiec lekarz kazal mi robic samemu i mieszac z jej mlekiem, juz od 5 dni dawalam jej jabluszko i bylo ok, dzisiaj mialam troche roboty, poza tym robilam marchewke i brokula zeby zaczac wprowadzac i dlatego podalam jej jablko ze sloiczka i taki mi koncert dala, bardzo plakala wiec sloiczki na pewno nie dla niej, chociaz nie ukrywam ze byloby szybciej i latwiej dla mnie. pisalam kiedys ze mam kubek niekapek z TT od 4 miesiaca i ze jest beznadziejny, wczoraj kupilam z aventa od 6 miesiaca i jest rewelacja ma tak nakladke w srodku, ze jak sie go odwroci do gory nogami to nic nie leci, dopiero jak sie zacznie ssac tak jak smoczek to wtedy leci, Emilka na poczatku nie wiedziala o co chodzi z tym bo tam jest taki plaski ustnik ale po kilku minutach zajarzyla i zaczel apic. Poza tym mozna sam ustnik nalozyc na butelke nawt pod butelkowa nakretke, wszystkie czesci do siebie pasuja, wiec jak dla mnie super chyba jej jeszcze ze 2 dokupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris u Was tak nie musi być .Napisalam zeby jakby co ( oczywiscie odpukac ) wiedziały co robić :) Ja nie miałam tego typu problemowwiec niestety nie pomoge. Glowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Emilcia zasypia, a ja szybko do Was , co tam ciekawego słychować:-) Patusiowa, moja córa to też głodomorek, na obiadek zjada już cały słoiczek, a po godz zje 150ml mleka, co do mięska to się wstrzymam do 5m-ca, czyli spróbuję za 2tyg. Ugotowałam małej zupkę i szczerze powiem, średnio mi to wyszło a niby taka prościzna:-) były w niej grudki i Emilce jakoś to nie podeszło. Jutro też spróbuję coś małej upichcić, ale zmiksuje blenderem, zobaczymy jaki będzie efekt. Aaaaaaq ja na razie jeszcze biszkoptów małej nie daję ale myślę, że za miesiąc spróbujemy. Doris ja też Ci niestety nie pomogę ws. nadżerki Meisje śpiworek super, nie strasz tą zimą, w zeszłym roku była straszna, brrrrrrrrrrrrr na samą myśl mi zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do meisje8 ja z takiej owieczki mam kombinezon dla KAmilka na sroga zime:] A to co podeslalaś to bylo do wózka jak kupowałam ale wolałam zamiast tego wziasc nosidelko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris-ja miałam nadżerkę,ale dobrych kilka lat temu.Miałam wymrazaną,zabieg troche nieprzyjemny,ale niezbyt bolesny.nie wiem jakie metody stosuje sie teraz,ale wiem,ze kiedyś stosowano też wypalanie. bardziej bolesny zabieg miałam,jak lekarz usuwał brodawczaka HPV.Kurde myslałam,że że z kozła zeskoczę.Tak wiec nie ma się co martwić,po porodzie żaden ból niestraszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu jestem:D Ja podaje małej witamine D raz dziennie w kropelkach. Mała jak widzi buteleczke to sama buziaka otwiera. Co do teściów to mi się wydaję, że oni myślą, że my jesteśmy młode nie znamy sięna wychowaniu dzieci, więc nasz sposób wychowania jest na pewno błędny. Co do żłobka to ja też po roku planuje iść do pracy, w końcu 2-latki mają iść do przedszkoli także pewnie będą potrzebowali nauczycieli ;D A mała to raczej z nianią będzie zostawała niż w żłobku. Albo będe ją brała ze sobą. Ja po porodzie nie miałam większych komplikacji. Tylko szwy mi jakoś dziwnie założyli, że jeden zagoił się wewnątrz ale od zewnątrz ledwo się trzymał. Na szczęście w rodzinie jest pielęgniarka to mi pościągała wszystkie szwy i ładnie się zagoiło. A co do przygód z okresu ciąży to ja miałam również ciekawą. Stoję w kolejce w sklepie. Przede mną może z 3-4 osoby więc nei ma tragedii. No i pani która stoi przede mną rozgląda się z zaciekawieniem po ścianach i oknach i wszędzie gdzie się da. No i widzi, że ja już w zaawansowanej ciąży stoję za nią. No i się namyśliła i mówi: Kiedyś to wisiały takie karteczki, że jak kobiety w ciąży stoją w kolejce to trzeba im miejsce przepuscić. Ale myślicie, że mnei przepuściła? oczywiście, że nie bo przecież nei było nigdzie napisane, że ma mi ustąpić. HEhe no śmiech na sali po prostu. A my po pobycie w poznaniu wróciliśmy obkupieni ;D Muszę się pochwalić. Przy hotelu był sklep z butami inblu i jakies tam ciuszki. Więc jak mąż wrócił z pracy, nakamiłam Hanie i pyk na zakupy:D w końcu to 5 kroków dosłownie. No i zakupiłam sobie kozaczki na zimę i takie botki do płaszczyka i dzinsy rurki do tych kozaczków także zakupy udane :D KAsieńka wróciła zadowolona;D A no i zamawiamy spacerówkę dla małej. Bo ciężko ją nosić w nosidełko. Z resztą teraz będzie miałą większy fotelik także będzie trzeba ją na rękach nosić. a tak to będziemy ją wozić w spacerówce:D Taką zwykłą parasolke zamawiamy co by dużo miejsca nei zamjmowała i lekka była;D Ja uciekam spać bo cała rodzinka już śpi ;P miłej nocki dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka zazdroszczę zakupów jak nawet dziś czasu mnie miałam zeby wedline do kanpek kupic bo sporo pracy miała a mama się spieszyła i musiałąm szybko do domu wracać dopiero wieczorem jak mąż przyjechał to kupiłam co nieco w osedlowym a jutro dopiero pojade na zakupki a co do ciuchów to mnie gdzieś nie kręci ostatnio ich kupowanie bo wyglądam jak trzydrzwiowa szafa musze się w końcu za siebie wziąć ale lubi gotować i lubie jeśc i strasznie mi cięzko apoza tym jem bardzo nieregularnie bo jak rano zjadłam sniadanie tak pozniej dopiero obiad o 16 bo nie było kiedy jak mialam chwile to mały marudził i musiałam go na rekach uspić a wiadomo ze jak człowek schudnąc chce to musi regulane czesto i mało jesc mamonatalki je będę mieć to nadzerkę usuwaną chemicznie bo jest mała takze to chyba bolesne nie jest a pozatym to wiadomo po porodzie zaden bol nie straszny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meisje spiworek fajny ja mam taki zwykły i do wózka i do łózeczka ale będę używać do wózka bo w domu za ciepło na taki spiworek wiec na dwór bedzie jak znalazł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do meisje a ja własnie nie wiem czy bede używała ten kombinezon bo uwierz mi on naprawde jest gorocy .Chyba ze beda mrozy-30 ;p;p ( to wtedy nie wyjde na spacer) najlepiej idz do sklepu i dotknij , zobacz co to jest ( to dosłownie owieczka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris ja nie mialam takiego problemu wiec niestety nie pomoge. meisje swietny ten spiworek, ja mam jakis polarowy do wozka, i jeden ktory w srodku ma podobne wypelnienie, wiec nie musze kupowac:) moja mala spi od 3 godzin, byl sasiad, wlasnie poszedl wiec lece do lozeczka bo w koncu dzisiaj mezus ma wolne hihi;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadzerke mam i zabieg mam miec w lutym.... :( jutro mam zajecia na uczelni,kurcze ciezko mi maluchy zostawiać, jakaślękliwa się zrobiłam, wczesniej tak nie miałam.... ja cały czas mam w głowie mysli o złobkach, przedszkolach itd.... narazie bede w domu ale nie ukrywam tez ze chciałabym wrococ do pracy bo w moim zawodzie troche cie nie ma i juz jestes bardzo w plecy.... całe szczescie ze jeszcze do tej szkoły chodzę :) u nas przed spaniem masakra, płacz w czasie picia z butli przynajmniej kilka razy chyba to dziąsła bo co innego....kurcze nie wiem czy smarowac juz czy nie.Nie wiem ile to jeszcze potrwa a nie wiem czymozna tak " przewlekle" stosowac te żele...Smarujecie dziąsełka? zdjecia maluchów rewelacja! napatrzec sie nie mogłam. Same gwiazdy obiektywu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris przylazl i pytal czy maz nie chce z nim wypic swojskiej nalewki, tzn najpierw jakie mamy plany na wieczor:O maz powiedzial ze ma sie spytac mnie:D to ja na to ze mi to nie przeszkadza ale niedlugo bo jestem zmeczona, a maz stwierdzil ze nie ma ochoty pic, wiec sasiadl siadl i zaczal gadac bzdury. upierdliwy jest jak cholera:O ale na szczescie dlugo nie siedzial bo powiedzialam ze chce wejsc na neta to sie zmyl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZApomniałam obejrzeć zdjęć z galerii ;D Doris ja też nie mieściłam się jeszcze w stare spodnie. Aczkolwiek dzisiaj kupiłam je w rozmiarze 42. Ale co tam. I szafy muszą ładnie wyglądać także zaszalałam, a teraz siedzę na ten przykład i wciągam krówki;P Aaaq a no jestem/będę nauczycielką nauczania przedszkolnego i zintegrowanego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to masakre mam z piersiami. Brodawki wyglądają, jakby je ktoś piłą motorową ciachał. Aż mam rany takie i ropa leci. Wiadomo od stanika się obcierają, a rzadko chodzę bez niego bo jak wspomniałam przy rozmiarze 80 H to szorowałabym niby po podłodze hehe ;P Przemywał je rivanolem na wieczór i smaruje jakąś maścią ale kurczaki okropnie to wygląda. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam spodnie rozmiar 38 i w niektore wchodze;) takze nie jest zle, jestem w miare zadowolona ze swojej figury, myslalam ze bedzie gorzej;) dobra lece kochane, spokojnej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka fajny zawód:)ja też 42noszę spodnie ale po tobie kochana na zdjęciach komplentnie tego nie widać dałabym ci 38 max:) patusiowa to dobre chociaż ze dzisiaj szybko sobie poszedł:) izka a jakim sposobem bedziesz mieć ją usówaną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris dzięki za miły komplement ;D miałam zjeść jeszcze jedną króweczkę ale jednak zrezygnuję ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka polcam bepanten na brodawki mi bardzo pomógł bo mały w szpitaly do krwi mnie pogryzł i poecam jeszcze takie hydrozelowe osłonki na piersi przynoszą ulgę i zapobiegaja otarciom przez bielizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tę maść mam. A z tymi osłonkami to faktycznie masz racje. Aż jutro do apteki po nie pojade. Dzięki DOris;D Jak dobrze, że ja tu Was mam ;D:D dobrej nockie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka pamietam ze w szpitalu polecali tez maść MALTAN ale mąz kupił mi bepanten i mi pomógł a tych osłonek się naszukałąm cięzko było kupić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katkaziom ja mam ponoc rewlacyjny krem na sutki, nie wiem bo nie uzywalam, nie mam co z nim zrobic wiec moge ci go oddac, bede w poniedzialek w polsce to ci moge wyslac, jesli jestes zainteresowana to wyslij mi swoj adres na maila meisje8@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×