Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

hej, u nas nocka ok, burza byla wieczorem dosc mocna, teraz jest troche lepiej-chlodniej. pozniej mala zawioze chyba do mamy a sama pojade do urzedu zawiezc te dowody swiadkow i dopytac o wsyztsko. kurde nie mam okresu a wzielam juz 3 tabletki "nieaktywne" ale czytalam ze podobno tak moze byc przy tych tabletkach;/ mam nadzieje ze nie dostane na slub, chociaz nawet jesli to ja zawsze przy tabsach mam bardzo skapy okres wiec nie bedzie zle w razie czego;) na razie nie zauwazylam innych negatywow zwiazanych z tabsami wiec poki co jest ok, i najwazniejsze nie jestem po nich "napuchnieta" i waga caly czas leci w dol:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Ale wariatki nadziergały wczoraj ;P Iza w dalszym ciągu macie zarezerwowany pokój na 2 doby. Za pokój duży płacimy 80zł. No i te szczoteczki obowiązkowo weźcie ;P A km macie fkatycznie nie dużo to może dzieciaki sobie usną w samochodzie. Lene dobrze, ze takie upały u Was to taki zimny prysznic super sprawa :D ja tam w innej się nie kąpie jak jest u nas skwar;P no i za 1299zł możecie u nas na podwóku w namiocie na weekend się rozbic:D promocja wakacyjna:D Tęczowa Ty już tam nie ruszaj tych kieliszków bo nie wytrzeźwiejesz do piątku ale dobrze, ze dzisiaj w plener idziesz z Manią to Cię tam porządnie przewietrzy powietrze:D Aniu ale ryma zapodałaś joł joł joł;P mogłaś mówić, że macie mało mebli to ja bym Ci swoje odesłała bo mamy nadmiar ;P Anet wysłała mi link z prywatnym forum któe założyła :D zaraz to tam ogarnę i jak coś podam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) u nas nocka ok wczoraj wieczorem u nas była masakryczna burza zdąrzyłam wykąpac Miska i wyłączyli prąd... dziewczyny założyłam nowe forum i wysłałam Katce namiary i hasło do administrowania bo ja się kompletnie na tym nie znam...moze się uda coś zdziałać bo forumowisko nadal nie działa chyba nie było wcześniej tak długiej awarii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka.wlkp
HEJ u nas noc znowu masakryczna, mała chyba 3 h nie spała płakala i wszystko było : nie, be.... nie chciala nawet zebym ją nosiła i nawet mi sie oberwało od niej....kurcze nie wiem co jest z tym dzieckiem sasiadka namawia mnie na wizyte u bioenergoterapeuty, ale ja nie wierze w takie metody i boje sie "nawiedzonych" ludzi :) a...i wczoraj udało mi sie uzyskac świadectwo pracy :) ciesz sie bo moge wreszcie skladac papierki na dofinansowanie...dzisiaj jade zarejestrowac sie w urzedzie pracy, bede miec statut : bezrobotna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anet widziałam, bo nie mogłam tam wcale wejść;P ale już założyłam nowe także zaraz podam link :) Iza ja chodziłam do bioenergoterapety, ale normlanie wszystkie papiery i takie tam mi pokazał. te aury swoje i inne takie różne różności. z małą też poszłam jak miała kolki i jak go zobaczyła to tak oczkami za nim wodziła, że szok a taka malutka była. mi też przewidział, że dziewczynkę będę miała, że będzie zdrowa i bardzo do taty podobna. W sumie będziemy mieli 3 dzieci a chłopak będzie w środku. No jak narazie wszystko się sprawdziło. A tak to generalnie nie wiem jak działały na mnie te "ładowania energią" no i masaż pleców miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas nocka taka sobie, adi od 4 ej wędrował...najpierw pić, potem siku a potem gardło go boli. Nie wiem co on ma ztymi nocnymi wędrówkami i zawsze tak koło 4ej ehhh u nas pada i narazie jest do kitu, ale jesień tego lata brrrr Chyba po naszym forum już:-/////a taki kawał czasu tam zapisany był:-/// Lene Tęczowa sorki ale wy byście się nawet do Straży Miejskiej nie nadawały hehehe Natalia byłas załatwiać coś wczoraj z obraczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja juz zalatwilam, juz wiem gdzie mamy slub takze to najwazniejsze:D Ania nie bylam nic zalatwiac i chyba przed slubem juz nic nie bede robic, szkoda nerwow. po wszystkim sobie na spokojnie pojde zalatwic. Iza ja bym pewnie sie tego lapala i poszla chociaz w takie cuda nie wierze;) super ze juz mozesz starac sie o dofinansowanie:) a ja bylam u mamy bo mala pilnowala jak ja w urzedzie bylam i zakupy jej porobilam i pozniej mowi ze rzygac jej sie chce na ten slub ze tyle roboty bla bla, wiec jej powiedzialam ze najlepiej jakbym wziela byle kogo z ulicy na swiadkow, poszla tylko z nimi i miala z glowy. az mi sie ryczec chcialo. ja jej o nic nie prosilam, sama sie deklarowala a teraz takie teksty znowu pieprzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu a my już miałyśmy konto na tym phorum , tylko nie pamiętam jakie. Jak zakładałam konto na forumowisku to na tym założyłąm najpierw a potem Aniaq dała namiary na forumowisko:) tylko ciężko będzie się przestawić:( no i Kasia nie wiem co robić z piątkiem , bo jak obiad jest o 14 to mi nie pasuje bo Lena wstaje po 15 a potem już będzie grill. Ciekawe czy tam można coś zjeść " na mieście" ? a w sobotę proszę śniadanie, obiad , kolacja x 2 niedziela śniadanie x 2 i obiad x 1 bo Tomek pojedzie do kumpla w porze obiadowej i potem po nas przyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia zaakceptuj mnie. Tylko nie wiem co z Porzeczkową zrobisz zwrócisz jej te 30 zł czy nie przyjmujemy jej do nowego forum a kasą się podzielimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia zaakceptowałam ;) a Karoli nie akcpetowałam :D ja już robie Wam przelewy na konto do podziału i mam wykupione bilety na tydzień na Hawajach także już po ptokach ;P no zobaczymy jak tam w ogóle się obsługuje bo tam ustawień milion osiemset jest ;P zaraz coś nadziergam to zobaczymy czy nie zarejestrowani coś widza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! super,ze jest nowe forum!! Dziewczyny wczoraj nadziergały-szalone. Madzia ale macie fajnie z ta rocznica. My mamy 10 lat w tym roku i upojny weekend na naszym ogrodzie,he,he. tez bym gdzies wyskoczyła,ale na razie nie ma szans. zaraz ide sie logowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam trochę... po łebkach, dajcie linka do nowego forum bo nie wiem czy to to od Doris czy Patusiowej ;-) ...a i Iza - od dwóch dni mega jazda nocna z Kacprem! Także wiem co czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się i proszę o akceptację :) pada u nas i pada - a myslalam ze weekend nam sie pogoda uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez prosze o aktywacje:-) 30zł już przelałam na konto jako opłatę aktywacyjną:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka.wlkp
Kasia- czekam na aktywacje mojego konta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hdxdfn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×