Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Patusiowa zgadzam się z Tobą..nie jestem aż tak ufna żeby wierzyć wszystkim co się teraz odezwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie.............. a leneczkowa juz chyba zrobila co trzeba bo juz tam nie mozna sie zalogowac bez akceptaci moderatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę że jak bedziemy miesiąc czekać na nowe to przechodząc na ten priv to i tak nie bedziemy czuły się na luzie. My znamy się już długo, ja doszłam jak Tęczowa, Leneczkowa, Niebowa, Zielona już się dawno znały a i tak piszę z Wami ponad 3mce....to długo żeby się poznać. Piszemy codziennie, dużo już wiemy o sobie i szkoda by było pisać dalej z dozą nieufności. Moim zdaniem za daleko zaszłyśmy. Ale to wszystkie powinnyśmy zdecydować. Niebowa i reszta dajcie znać. Kurcze a co się dzieje z Jagódką???? Wiecie coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza szkarlatyna sie charktreryzuje wysypka na calym ciele, bardzo wysoka goraczka ok. 40 stopni i wymiotami, ja sama jak mialam 20 lat to sie zarazilam od corki kuzynki ktora wtedy mila 5 lat i pamietam ze to bylo straszne, wymiotowalam co pol godziny, nie moglam nioc zjesc i w koncu zostal mi tylko kwas w zoladku a ze wymiotowalam dalej to zjaralam sobie cala rure i przelyk i to bylo jeszcze gorsze bo nawet nie moglam sliny przelknac, tak palilo. Mam nadzieje ze Klaudia tego nie ma, chociaz dzieci to duzo lagodniej przechodza, to tak jak ze swinka u dzieci i doroslych. Poza tym to rzeczywiscie moglo byc od szczepionki, ja sie ostatnio tyle naczytalam o skutkach ubocznych szczepionek, ze powaznie sie zaczynam zastanawiac nad dalszymi szczepieniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego priva to ja sie dostosuje do was... tak sobie tylko pomyslalam o tych nowych i rzeczywiscie nie przyszlo mi to do glowy o czym mowila aaaq, ja zawsze najpierw mowie potem mysle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna masz racje, ja mysle tak samo. jest nas na tyle, ze mozna sobie fajnie porozmawiac, znamy sie ufamy sobie i jest ok. wlasnie ostatnio myslalam o jagodce, i nie przypominam sobie zeby cos pisala ze gdzies wyjezdza itp. nie wiem co z nia. moje dziecko spi od 16, narazie jej nie budze, niech spi, najwyzej pojdzie spac ok 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie nie mogę przypomnieć żeby coś pisała o tym że gdzieś wyjeżdza, pamietam ze pisała że mały jej chyba daje popalić Jak nas czytasz to szepnij choć słówko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiowa moj tez spi od 16 .00 zazwyczaj po 17 juz sie budził . a o 20 ..00 klade go juz spać na noc .Narzie nie budze hmmmm ............ Ciekawe czy w nocy bedzie mi spał . Dziewczyny pija wasze dzieciaczki z niekapków???? Ten moj próbuje i nic mu z tego nie wychodzi .........tylko sie denrwuje i wyrzuca:) A wczoraj rozstawilismy dla Kamila krzesełeczko ale sie cieszy ... macha nóżkami i raczkami sie mocno trzyma heheh .MAmy takie fajne drewniane , a no i hustawke mamy to za bardzo nie kuma o co w tym chodiz tylko krczowo sie jej trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaq moja teraz wyjatkowo spi bo rzadko kiedy o tych godzinach robi sobie drzemke, ale zasnela jak wracalismy od rodzicow, bo byla zmeczona. ja ja klade na noc o 18 wiec juz powinna spac na noc, ale niedlugo ja powoli wybudze to chwile sie pobawi, umyje ja, zje i pojdzie spac:D Pati tak srednio potrafi sie niekapkiem obslugiwac, bardziej nim wymachuje i gryzie sobie ustnik;) ale czasem jej sie uda pare razy cos pociagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja jak widzi niekapka to od razu sie krzywi, probowalam dawac jej mleko ale ona go chyba nie cierpi, wiec sobie odpuscilam na razie, nie bede dziecka stresowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaq a Wy już się przeprowadziliście czy jesteście jeszcze w trakcie?? Moja narazie bawi się niekapkim więc do picia to raczej niepodobne ;-) Lenka spała przed chwilą z 15 min ale Adi ją obudził :-( ale nawet dobrze, pobawi się trochę, kąpiel, papu i nynu ;-) Mam nadzieje ze nie bedzie wojować do 1ej jak wczoraj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiowa o 18 jak połozysz to do której godziny śpi???? Ja specjalnie czekam do 20 .00 zeby cała noc przeypiał bo wtedy to i ja jescze nie spie :):) Tak słodko śpi ze szkoda mi go budzić..... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jak widzi niekapek az sie trzesie, podejrzewam ze dlatego ze ma fajny ustnik do gryzienia:D nie chce go w ogole oddac jak trzyma w rece;) dziewczyny mam pytanie-kiedy wymienialyscie smoki na wieksze? bo ja mam taki od 0-6 miesiecy, dzisiaj Pati konczy pol roczku i chyba zdaloby sie kupic taki od 6 miesiecy. poza tym zauwazylam ze w miejscach na policzkach tam gdzie smok sie styka ze skora ma zaczerwnienienie. moze to byc od tego ze smok jest za maly i ona go tak mocno ciagnie i dlatego takie odciski od niego sa? bo poczatkowo myslalam ze znowu AZS sie ujawnia bo tak sie troszke pojawia i znika i tak w kolko, ale widze ze ma to szczegolnie w miejscu stykania sie smoka z buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pisałam na tamtym forum ale nie wyświetlił się post.Sylwestrowy wieczór spędziliśmy z przyjaciółmi, udał nam się wieczór. Emilka bawiła się z nami do 22 a potem grzecznie poszła spać, i wstała o 5. Czy Wasze dzieciaczki też tak uwielbiają hałasować? Emilka wali grzechotką o inną grzechotkę, albo o łóżeczko:-) sprawia jej to wielką radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaq roznie, czasem spi ale noce, czasem z 1 pobudka na jedzonko. czyli powiedzmy jak spi cala noc to spi tak do 5.30-6 czasem do 7. a jak w nocy je to wstaje na jedzonko ok 3-4 i spi tak do 6-7 czasem 8. nie ma w sumie stalych por jesli chodzi o poranne wstawanie. ale nie narzekam. jak wstanie np o tej 5.30 choc rzadko sie zdarza to biore ja do lozka i czasem ona jeszcze troche dospi a jak nie to ja tak troche jeszcze sobie przysypiam a ona bajki oglada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmieniłam jak skończyła 6mcy bo czytałam gdzieś że tamte są za małe i mogą prowadzić do jakichś wad zgryzu itp Patusiowa a jaki masz ten smoczek? może plastik ten jej szkodzi? ale nasze dzieciaczki też się ślinią a jak ma smoka to ta otoczka dociska smok do oślinionej buźki i może podrażnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka Pati najbardzij lubi walic grzechotka mnie albo kogokolwiek kto jest pod reka:D dzisiaj mojemu tacie sie obrywalo. ale najbardziej moje dziecie uwielbia pluc. a jak widzi ze sie z tego smiejemy to z blyskiem w oku robi to jeszcze namietniej:D niestety na slowo "nie wolno" nie reaguje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa ja narazie nie zmieniam małej smoczka, mamy butelkę Lovi smoczek jest elastyczny Emilce dobrze się z niego pije. Próbowałyśmy już smoczek nr 2 ale Emilia się krztusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna mam chyba z canpola, takie mialam od poczatku. w sumie chyba ta slinka wlasnie podraznia troche. a smoczek ma caly czas ten sam, tzn miala w sumie chyba ze 3 i wsyztskie takie same i od zadnego tak nie miala wiec to raczej nie ten plastik. bo chyba we wsyztskich smokach jest ta otoczka plastikowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa sto lat dla Pati :-***** A o jakim smoczku w sumie mówiłaś? :-) o tym do butelki czy ten do buźki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka ja mowilam o smoczku zwyklym nie z butli;) ale o ten tez hcialam sie dowiedziec, smoki do butli rownierz mam z canpola, mala je lubi, i poki co nie zmieniam na 2 bo widze ze z 1 jej sie dobrze pije, jedynie do kleiku mam smok chyba 3 bo robie gesciejsze i przy wiekszej dziure jej fajnie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiowa ja zmieniłam smoczek jak kamil skonczył [pół roczku . patusiowa wszystkiego najlepszego dla twojej pociechy :*:*:* Moj jutro konczy 7 msc balbinka moj lubi uderzac grzechotka o stół krzesełko itp .A a jak zasypia to przewraca sie na boczek łapi mnie za policzki oczy nos , mocno pazurki swpje wbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z camapol, nuka( otyle sa dobre bo nie sa wyciete i ust dziecko sobie nie zawija ) -------> bo te inne to na samym poczatku wlasnie powodowały zagiecie i białam sie ze tak mu zostanie a i mam jeszcze i 2 disneya .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze zyczonka i buziaki od cioci i Emilki dla dzisiejszych solenizantow Miloszka, Kacperka i Patrysi :) ja smoczki do butelek mam z aventu i zmienialam jej zawsze jak tylko widzialam ze Emilka dluzej mleko je teraz uzywa juz nr 4, co do zwyklych smoczkow to mam rozne rozmiary i ogolnie to mam ich z 15 Emilka uwielbia wszystkie, dla niej bez znaczenia jaki rozmiar, a mam ich tyle dlatego ze mam parter i pietro a Emilka ciagle je gdzies gubi i nie chce mi sie ciagle biegac po schodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was Kochane w Nowym Roku:) buziaczki buziaczki dla Patrycji,Kacperka i Miłoszka🌻 pół roczku już dzieciaczkom wskoczyło:) u nas sylwester spokojnie mały spał nawet fajerwerki go nie obudziły my poszliśmy spac koło pierwszej byliśmy dziś u znajomych mały już śpi ale się przed snem nagadał że masakra:) a ja od dziś dietka i trzymam jak narazie he he:)nawet na kawałek ciasta się nie skusiłam muszę się zawziąć albo teraz albo nigdy!!! a co do prywantego to ja bym już chciała z Wam pisać na luzie wieć dla mnie im szybciej tym lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do smoczka tego do ciućkania to my mamy z aventa ten 0-6 ale teraz będę zamawiała mu kubek treningowy to odrazu zamówię mu dwa smoczki 6-18 a co do smoczków do butelek to my mamy z dwoma dziurkaimi do herbatki z trzema do mleczka i ten trójprzepływowy do kaszeki i kleiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×