Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Natalka już spi. najlepsze zyczenia dla solenizantów! 🌻 a co do smoczków to u mnie identycznie jak u Doris wiec nie bede pisac tego samego :) dziewczyny powiedzcie mi jakich firm macie krzesełka do karmienia i czy jesteście z nich zadowolone bo rozglądam się za jakims dla Natalki. Wogóle już nie chce leżeć w leżaczku. Wiem że kiedyś już o tym pisałyście ale nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie musze jej kupic taki smoczek specjalny do kaszki. w poniedzialek sie za takim rozejrze. natali ja mam coneco galileo, z regulacja oparcia, jest bardzo fajny, zwlaszcza chwale sobie ta regulacje, bo mala jak siedzi calkiem to bardzo chce ogladac i lapac swoje stopy i wtedy niewygodnie mi sie ja karmi bo daje glowe w dol a jak ja dam tak na pollezaco to ladnie wcina. moze by bylo inaczej jakbym miala tacke zalozona ale poki co nie uzywam bo jak jej daje obiadek to je caly sloiczek wiec i tak wygodniej trzyma mi sie soiczek w rece a nie na tacce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i dziekuje za zyczenia. kiedy to zlecialo to nie wiem, z kazdym dniem mala mnie coraz bardziej zadziwia:) jak ogladam takie maluszki kilkutygodniowe to az nie moge uwierzyc ze moja gwiazdeczka byla taka malenka jeszcze niedawno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przechodzcie dziewczyny na priva bo za duzo jest pytan i watpliwosci a ja tez nie bardzo mam ochote sie tlumaczyc i udowadniac czego kolwiek bo to nie o to chodzi. pozdrawiam was serdecznie i zycze kolejnych tysiecy stron zapisanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny nie moge Was doczytac! Widze ze przechodzimy na priva. Ja sie zgadzam ale tez jestem za tym zeby laureczka do nas dolączyla. Kazda z nas byla tu kiedys pierwszy i drugi dzien. Ale of course decyduje większosc. Bawilam sie na Sylwestrze super! Nawet wypilam troche wina :) i szampana :) Jak z powrotem bedziemy w domku to wrzuce fotki bo tu nie mam Gimpa a inaczej mi sie nie chce kombinowac :) Leneczkowa - a co sie stalo malutkiej??? Jak sie czujecie obie? przytulam! Calusy dla naszych półroczniaków od Mani i cioci Teczowej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teczowa to prawda ze kazda z nas byla tu kiedys pierwszy raz, ale jak dla mnie to nie jest zbyt fajne zabierac ze soba na priva osobe ktora jest z nami 1 dzien... my sie juz znamy od dosc dlugiego czasu. zreszta tak jak ania pisala, przechodzimy na priv po to zeby swobodnie rozmawiac, zalic sie, i mowic czasem o swoich osobistych sprawach a jak mamy to robic, jak bedzie do nas dolaczal ktos nowy? jak dla mnie to bez sensu. powinno byc tak ze sie rzuca haslo"idziemy na priv" i idziemy na ten priv a nie ze po drodze zabieramy kogos kto nagle sie obudzil i chce z nami pisac. tyle razy zachecalysmy mamusie do odezwania sie, ale wtedy oczywiscie nikt sie nie odzywal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide spać bo głodna się robię a wiadomo dieta... zostawiłam wam wiadomość na galerii głownie do tych co się już odnalazły na tym naszym najnowszym forum jak będziecie mieć chwilkę odczytajcie i poradzcie dobrej nocki dla Was i Maluszków i szczególnie dla tych co miałay w dzisiejszą noc przeboje jakieś żeby tą nocke i one i dzieciaczki spokojnie przespały:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, wrócilismy do domu, Lenka juz śpi. Dalam jej na noc zwykłą kaszkę mleczno-ryżową- zobaczymy co będzie. Po ostatnim łyku się prężyła , puściła kilka bęczków, pokrzyczała i poszła spać. Dałam jej jeszcze paracetamol i colinox - zobzczymy co będzie :( aż się boję. Ale dzisiaj mąż z nią śpi, bo wczoraj walczył z moim tatą i nic mi potem nie pomógł. Wiadomo czemu. Sorki, ze tak tylko o sobie , ale nie mam sily Wam poodpisywać. Jutro jedziemy o 12 na basen, jak wszystko będzie dobrze a potem zajmę się naszym forum-obiecuję. Aaaaq dobrze zauważyła, że nasze forum na forumowisku jest juz prywatnym. Patusiowa jutro Ci prześlę wszelkie hasła i będziesz drugim administratorem- bo bez sensu, zeby wszystkie czekały aż b,ędę miała czas wejść na forum. Życzę Wam dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaki nawet nei wiem kiedy dzień mi minął. Co do smoczka to ja już Hani nie daje. mam w razie w takie od 6 miesięcy, ale ona się nie upomina to jej przstałam dawać. I tak wzystko pakuje do buziaka, no i daje jej tylko tego na dziąsełka. A w ogóle zauważyłam, że mała przestała się już tak ślinić jak kiedyś. Nie wiem czy to znak, że zaraz ząbek wyjdzie czy co. No i wszystkiego najlepszego dla półroczniaków ;D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO mamy jeszcze forum na forumowisku? hehe a właście co do bączków, bo Hania też często sobie popierduje, w nocy i w dzień. Ale to źle? Bo sama nie wiem teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KatkaZiom bardzo dobrze jak dziecko puszcza baczki , żoładeczek dobrzze pracuje jak gazy odchodza Dziewczyny trzymajmy sie jednego forum bo rozdwojenia jazni mozna dostac .Piszmy na tym forumowisku a tu zagldajmy jak wróca stare dziewczyny ze swiat zeby dac im równiez namiray :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie piszmy tam ale moze zacznijmy jutro, niech wsyztskie dziewczyny maja namiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to git :):) i sie dogadały ............ tylko prześlijcie jak sie tam zalogowac:P na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja sie zalogowalam na tym do ktorego jest adres na galerii i czekam na aktywacje, a to drugie forumowisko to nawet nie wiem gdzie to jest i wy tam piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mamy takie same kompleciki te różowe z hello hitty, bluzeczka ze spodenkami :P hehe A dzieciaczki słodziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dopiero jestem bo szwagier znowu był i nie miałąm jak. Katka ten komplet dostała na świeta od swojej chrzestnej :-) bardzo mi się podoba poczytałam was troche a teraz ide na galerie i na priva zobaczyć co jest grane ;-) Leneczkowa spokojnej nocy.Będzie ok. Wierzę w Lenkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalogowalam się na najnowszym forum :) juz powoli sie gubie gdzie mam pisac :) mam otwarte wszystkie Ania moja Natalka ma taką samą zabawkę szczeniaczka uczniaczka. Dostała od chrzestnego na Swieta. Fajny jest ale Mała jeszcze sie nim tak bardzo nie interesuje, patrzy tylko na migające serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też dostała na Święta ;-) Jak się zalogowałaś, ja nic nie kumam tam :-( napisz moze na galerie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ja się zarejestrowałam i teraz czekam na aktywacje. Tak mi się wydaje przynajmniej ;) bo tez juz sie trochę zakręciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u nas nocka nie bardzo, mala obudzila sie z krzykiem okolo 22 i tak wygladalo ze ja brzuszek bolal, nie moglam jej uspokoic, caly czas podkurtczala nozki, dopiero jak dalam jej paracetamol to usnela ale i tak kolo 2 musialam ja wziac do siebie do lozka bo co chwile sie budzila... lece zrobic sobie kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a u nas noc fajna, mala wstala przed 5 i zrobila kupke i zachcialo jej sie bawic:D usnela przed 6 ale za to spalysmy do teraz:D zaraz lece pod prysznic i niedlugo zmykamy do tesciow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mam ogromną prosbe:) niech ktos mi na maila napisze w jaki sposób mam sie zalogowac na tamtym forum bo nie umiem i nie wime o co chodzi z tymi mailami na naszym koncie:) he he izka.wlkp@wp.pl dzieki z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;d izka na galerii jest majl od leneczkowaj w jakis sposób się tam logować ;) U nas nocka w miarę. kurczę ciąglę się zastanawiam z tą kaszką na noc. czy podać jej troszkę czy nie ;( Dzisiaj jedziemy na zakupy do szczecina ;D Także mnie nie będzie pewnie do wieczora. zatem życzę wam miłego dzionka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, u nas noc znowu nie bardzo :( O 1 w nocy Lenka się obudziła i płakała. Daliśmy jej esputicon, paracetamol- i dalej płacz. A więc daliśmy mleczko i troszkę popłakała i zasnęła. Potem w nocy sie budziła z płaczem, ale dostawałasmoczka i zasypiała. Rano niestety katarek i lekki kaszelek, no i cały czas jest marudna i teraz popłakuje :( Wogóle się nie uśmiecha. Kurcze juz nie wiem co jej jest , może to jakaś wirusówka , bo kupcie też śmierdzące robi. Taki zapach inny niż zazwyczaj :( Proszę podajcie mi nazwy leków , które dawałyście na katarek , kaszelek i tą maść na wygrzanie. To pójdziemy do apteki kupić. Kurcze temp. też już ma 37,2. Wiem , ze u dzieci odejmuje się pół stopnia , ale to już jest więcej niz zazwyczaj . Przeważnie miała 36,4. Poza tym ammy term. ten co się przykłada do czoła lub ucha. I pokazuje inne temp. W uchu ponad 38 stopni. Do dupy z tymi świetnymi termametrami, chyba kupie zwykła rtęciowy. Odpowiedzcie mi w sprawie leków jak najszybciej-pliz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M uśpił Lenkę a normalnie nie śpi o tej godzinie, a to juz dzisiaj 2 raz :( Kurczę, wiem że panikuję, ale pierwszy raz jest przeziębiona, a po doświadczeniach Balbinki to już sie boję jak cholera. Co do forum, napiszcie które w końcu będziemy używać- to co założyłyśmy pierwsze i już trochę pisałyśmy, ale nie da się wklejać zdjęć czy to co poleca Aaaq, na którym piszą dziewczyny- lipcówki i im się sprwawdza i wklejają zdjęcia? Na galerię wysyłam namiary na to drugie forum.Forum jest prywatnie i muszę Was zaakceptować. Spróbujcie wkleić tam jakieś zdjęcia, bo ja jako admin nie mogę pisać, muszę się jakoś inaczej też zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×