Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bfsgnhbgft

Czy ślub nie za szybko??

Polecane posty

Gość bfsgnhbgft

witam dziewczyny. W naszą drugą rocznicę poznania się, zaręczyłam się z moim chłopakiem. Bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie życia z kimś innym. ale mój problem tkwi w tym, że mam dopiero 20 lat. mój narzeczony chciałby zaplanować nasz ślub na maj 2012. Ja miałabym wtedy 22 lata a on 27. Czy nie uważacie że to za szybko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska.s
Ogólnie nie uważam by był to zbyt młody wiek na zamążpójście, ale ty to sama musisz wiedzieć. Jesli masz wątpliwości to odłóżcie go na troszkę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama powinnaś to wiedzieć najlepiej, ale moim zdaniem za wcześnie. ja mam 21 lat, jestem z moim chłopakiem już 5 lat i mimo to uważamy, że za wcześnie na zaręczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbb
wyluzuj, do slubu 2 lata, pewnie i tak nie dotrwacie więc po co ta panika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
On jest dużo starszy, pewnie chce już założyc rodzine, mieć dzieci. Nie zdziw sie jak bedzie chcial dzieci od razu po slubie ;) Moim zdaniem to wcale nie za szybko, jesli sie kochacie i chcecie byc razem to na co tutaj czekac? Ale tutaj nikt ci nie odpowie co masz zrobic, sama musisz sobie odpowiedziec na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 21 lat jestem ze swoim narzeczonym juz 4 lata a za dwa tyg bierzemy slub:) a moj ma 25 lat i nie uwazam ze to za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ci powiemy ze za szybko
to co?? Swojego zdania nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mieliście
szansy poznać życia, sprawdzić się w innych związkach. Prawdopodobnie prędzej czy później zechcecie. Skończ najpierw studia, dojżej a potem pomyśl o ślubie. Jeśli to na pewno te to poczeka. A skoro masz wątpliwości to znaczy że nie jesteś jeszcze gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze to w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemunio
myśle ze nie za szybko, ja mam 21 lat, mój mąż 22. znamy sie od 8 lat, jesteśmy parą od 4... 3 tyg temu mieliśmy ślub ;) z miłości, nie przez ciążę... nie żałuję ani trochę, teraz z niecierpliwością czekamy na dzidzie ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze to w sam raz
dodam moze jeszcze ze wiele zalezy od tego jakie masz priorytety w zyciu, jesli rodzina ( a podkresle ze rodzina na pierwszym miejscu nie oznacza, ze rezygnuje sie z pracy, studiow, rozwijania sie, przynajmniej nie w moim przypadku) to bierz ten slub i badz szczesliwa :) Jesli jednak cenisz sobie imprezowanie, wolnosc, roznorodnosc, czeste i dalekie podroze, jesli czujesz ze cos Cie w zyciu przez ten slub ominie to sie lepiej wstrzymaj. Nie ma idealnego wieku ani na zamążpojscie ani na dziecko, wsluchaj sie w siebie i w sobie szukaj odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×