Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile maja waszw dzieci

Ile mają wasze 1,5 roczne dzieci wzrostu?

Polecane posty

Gość ile maja waszw dzieci

No właśnie, ile mierzą Wasze 1,5 roczne dzieci ???? Mój syn urodził sie pod koniec stycznia 2009r, czyli ma 1,5 roku i mierzy obecnie 94 cm. Czy to dużo ???? Ostatnio spotkał się z 2,5 letnim kuzynem i mój syn był od niego wyższy..... Dodam, że mój mały waży 12 kg. Czy coś powinno mnie zaniepokoić, czy wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile maja waszw dzieci
Podnoszę temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxyyy
Jak na 1,5 roku to synek jest wysoki, moj siostrzeniec ma 2,5 i 92 cm wzrostu i nawet jak na swoj wiek jest wysoki, ale czy to powod do zmartwienia? Zakladam, ze z mezem tez jestescie raczej wysocy wiec i dziecko duze, a jesli lekarz nie widzi w tym nic niepokojacego to tym bardziej nie dopatruj sie problemow. Zreszta co poradzisz na to, ze rosnie - przestaniesz karmic, pod stolem bedziesz trzymac? Jest duzy i wysoki musisz tylko dbac aby mial odpowiednio duzo ruchu, szczegolnie cwiczenia wzmacniajace miesnie kregoslupa - plywanie oraz koordynacje - wspinanie sie na drabinki i takie tam - w tym wieku to naturalne musisz tylko zadbac by mial mozliwosc w ten sposob sie bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ma 90 cm
i wazy 16 kg, tez jest spory jak na swoj wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile maja waszw dzieci
Ja mam 175 cm a mąż 182 cm, więc może to faktycznie po nas? Nie mówię, że coś będę robić by nie rósł, nie w tym rzecz, tylko tak mi się wydaje, ze jest duży i pytam jak jest z Waszymi dziećmi. Nic mnie nie martwiło aż nie stanął przy tym 2,5 latku. Jak ostanio byłam u pani doktor to miał 86 cm i niby było ok. A teraz ma już 94 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola _b
Witam! mój synek skończył 2 tygodne temu 1,5 roku i wzrostu ma 83 cm. ale ja jestem niska - 154 cm wzrostu, a mąż 170 cm. Więc nie ma po kim byc wysoki. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja cória ma rok i 8 miesięcy, wzrost 87 cm, waga 15 kg. i jak na swój wiek też jest duża... ja ma 165 cm, mój mąż 186. Teraz chyba większość dziecki jest "jak na swój wiek duże", aczkolwiek synek mojego męża siostry skończył wczoraj trzy lata i ma 92 cm, ale on zawsze był malutki i urodził się malutki i wcześniaczek, a i jego rodzice nie są wysocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile maja waszw dzieci
Dziękuję za odpowiedzi. Czyli jednak moje dziecko jest z tych wyższych raczej :) No, nie miałam porównania z jego rówieśnikami, ale tak mi się wydawało, że jak na swoje 1,5 roku to jest dość wysoki :) Ale ma 12 kg więc niby waga normalna, a wydaje się być dość szczupły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci są różne. Ja w przedszkolu zawsze byłam najmneijsza a teraz mam śreni wzrost, wiec w etapie dojrzewania dużo sie może zmienić. A moje córki? Młodsza 13,5 miesiąca ok 80cm, 9,5 kg Starsza w paź. 4 latka skończy tylko 13kg i ok 104cm wzrostu Aha, porównać można zawsze na siatce centylowej. Albo popytać w przychodni czy wzrost i waga jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez sie urodzil na koniec stycznia 2009 mial 57cm . teraz ma 88cm (ja mam 162 , maz 192) . wazy 12.5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tweet
Siatki centylowe sa chyba przestarzale. Moja corcia wyszla poza siatke, jak miala 3mc. Obecnie ma 13 mc i 84cm i nie jest wyjatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko u nas 20 miesięcy, 94 cm i 12 kg czyli jak u Ciebie. Tylko mój 2 miesiące starszy. Nie myślałam o tym, ze to zmartwienie, chłopak niech będzie wysoki :-) Ja jestem niska, alenmaz ma 187 cm, a do tego obaj dziadkowie po 180. Urodził się też taki "koszykarz" bo 58 cm, a waga tylko 3200g więc taki długi, a chudy.. :-) jedyny "minus", ze od zawsze go biorą za starszego niż jest :-/ potem mamy 3latkow się dziwią, ze on "nie umie" się pobawić z ich dziećmi :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój na 1.5 roku miał 91 cm i 16 kg. Teraz na 2.5 roku waży prawie 18 kg i ma 101 cm - i też, ciężko go porównać pod względem rozwojowym, bo wygląda na 4 latka - 1.5 roku jednak rozniaca. Przy rowiesnikach wygląda jak jakiś dziwolag wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jearots

Allpills Shop Online Pharmacy Overnight Delivery Ceclor And Keflex Clomid Crachat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Moja mała ma 1.5 roku waży około 10kg A mierzy 83. Numer nogi 13cm czyli 20 zależy jaki rozmiar. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×