Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malwina P.

Bluzka miała byc nowa a śmierdzi lumpeksem

Polecane posty

Gość Malwina P.

Witam! Mam problem otoz zakupilam na allegro bluzkę nową firmy Victrias Secret od allegrowicza, wygralam aukcję nietanio. Bluzkę dzisiaj dostalam i smierdzi charakterystycznie lumpeksem, dodatkowo brakuje orginalnych papierowych metek, oraz odcieta jest glowna materialowa przy szyji. Jest tylko jedna czerwona papierowa metka: "Uwaga! Nie czyscic chemicznie!". Sprawdzilam jeszcze raz na aukcji na ktorej jest napisane ze jest nowa, zakupiona w UK. Co zrobilibyscie na moim miejscu? Bluzka nie posiada znakow uzytkowania, gdyby nie ten smierdzacy zapach... Podoba mi sie, od dawna chcialam ja miec. Dodatkowo wydaje mi się ze troche przepłaciłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempereturkaaa
oj nie raz sie przejechałam na niby nowych a jednak noszonych nic juz tam nie kupuje bo allegro w 80% to banda złodziei wystaw komentarz ze ciuchy lumpeksowe i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj byłabym baardzo zła. ale jest coś takiego jak program ochrony kupujących poczytaj o tym. Ja raz wylicytowałam tunikę, wpradzie za 19 zł ale na zdjęciu wyglądała super! Po czym dostałam niewykończoną szmatę więc dałam neutrala a ten odwdzięczył się neutralem po 3 latach i jeszcze nazmyślał w komentarzu mimo, że ja zapłaciłam w terminie itp. Wtedy jeszcze nie było chyba tego programu albo nie wiedziałam o nim tak to na pewno bym napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to że ona z lumpeksu to bardzo możliwe. ja mieszkam za granicą i znam polaków którzy kupują tu w lumpeksach za 1 - 2 euro ciuchy znanych firm i wystawiają na allegro za mega ceny. Czasem tu w lumpeksach można kupić i nowe nie używane ubrania z metkami no ale sprzedający powinien o tym powiadomić że ten ciuch już przechodził z rąk do rąk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty sztuczne b często
w Polsce w lumpeksach na wycenach pełno takich ciuchów-wygladaja na nienoszone,choć bez metek!to często odrzuty z wystaw lub skutki nieudanych zakupów przez kogoś tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×