Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca123321

Szpital Drawsko Pomorskie

Polecane posty

Gość gość
Hej czy musze miec cos dla maluszka jakieś pampersy chusteczki czy cos innego ? Dla siebie to wiem co. Tylko nie chce na darmo ciagnac rzeczy albo po prostu nie zabrac . Dziekuje za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam urodziłam córeczkę 5 miesięcy temu, i mam nadzieję, że nigdy tam nie wrócę, zero pomocy i chamstwo jednym słowem, a jeżeli chodzi o oddział noworodkow tylko jedna pielęgniarka była bardzo serdeczna a cała reszta to lepiej nie mówić, mam nadzieję, ze kiedyś te panie też ktoś tak ,, życzliwie " potraktuje. Trzeba wszystko ze soba zabrać bo dla kobiety nie ma nic, jeśli macie możliwość omijac szerokim łukiem. I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do drawska szpitala mam tez prawie 30 km , corka lezala na pediatrii i powiem wam ze w zyciu nie spotkałam tak oziębłego, chamowatego, lodowego personeli. Do zakładu karnego z tymi pielęgniarkami a nie na pediatrie. Warkliwe, burkliwe, niecierpliwe, nerwowe. Ja niestety jestme bardzo ulegla i niesmialą osba i z przykroscią dawałam tak po sobie jezdzic i po corce , a corka tez wstydliwa niesmiala . Jedna darla się na dziecko, bo zyly były mało widoczne , inna wielki foch na fochu nieustannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3m6n6l6gia
ja mam termin na poczatek.listopada. do wyboru mialam trzy szpitale: gryfice, drawsko i nowogard. ale po.tych opiniach drawsko juz odpada raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda pewnie inne doświadczenie. Ja rodziłam synka w kwietniu w Drawsku i byłam bardzo dobrze potraktowana. Miałam dużo pytań na każde mi odpowiedziano. Troskliwie (no może z wyjątkiem tylko jednej położnej ale bywa rzadko ;) zajeto się nami bardzo. Synek był zabierany na noc żebym mogła odpocząć, przynoszono zawsze z uśmiechem. Oddziałowa super, :). Następne dziecko jak będzie to tez wybiorę ten szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłam córeczkę 25 listopada w Drawsku i jak najbardziej polecam ten szpital :) Początkowo jak nasluchalam się złych opinii na temat tego szpitala chciałam rodzic tylko w Szczecinie, ale przed porodem lezalam dwa razy w Drawsku szpitalu i tak mi się spodobał ten szpital i personel ze zrezygnowałam ze Szczecina. Opieka super, położna która przyjmowała poród to anioł, pomagała mi jak mogła, proponowała poród na piłce, pozycje w jakich szybciej córcia schodziła w dół , odpowiadała na wszystkie pytania, i uważam że dzięki niej urodziłam tak szybko (w 3 godziny bez znieczulenia, nacięcia czy pęknięcia). Po porodzie moglam zostać 2 godziny z córeczka na porodówce, następnie zostałam przewieziona na salę. Lezalam w sali jednoosobowej która nie jest już płatna. Panie od noworodków również mile, odpowiadały na wszystkie pytania, wszystko pokazywały. Kolejny poród tylko w Drawsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Urodziłam synka w kwietniu i muszę przyznać że opieka na wysokim poziomie, personel wzorowy. Dbano o nas i czułam sie bezpiecznie. Lekarze informowali na bieżąco, położne gotowe do pomocy w każdej chwili. Miałam cięcie cesarskie i znioslam je dobrze, nie szczedzono mi środków bólowych. Z ręką na sercu polecam ten oddział. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asua
Rodziłam 16 03 2017 z opinii jakie są to ten oddział noworodków jest ok miłe panie z obsługi poród odbierał sam lekarz ,może szpital niejest pierwszej świeżości ale zato obsługa naprawdę super rodziłam osiem lat temu w szczecinku to obsługa do d**y powinni wywalić te położne które robią tam jak za karę i niemające wogule serca moja koleżanka tera tam rodziła idącej to samo także zapraszam was dostawała bo nieliczny się szpital lecz obsługa a w Drawsku skłamała bym gdyby była zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Anna
Który lekarz najlepszy w drawsku? Ja sie zastanawiam nad drawskiem ale jakoś mnie odrzuca od tego szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy, które rodziły niedawno w Drawsku mam pytanie, co trzeba ze sobą zabrać? Jeśli chodzi o rzeczy dla mnie to domyślam się, że wszystko, ale bardziej interesuje mnie co dla maluszka? Czy pampersy, chusteczki, krem itp? No i ubranka, czy zakładają szpitalne, czy mogę ubrać maluszka we własne? bo jak czytam w internecie niektóre artykuły, to zastanawiam się skąd wezmę taką wielką torbę, żeby wszystko zmieścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodziłam 10 lat temu i w tym roku.Jeśli chodzi o samo położnictwo to jestem bardzo zadowolona. Lekarze jak i położne do rany przyłóż.Bardzo pomocne i wyrozumiałe.Nie podobały mi sie panie z noworodków oprócz 2 pań.Na chama wręcz zmuszały do karmienia piersią . Mimo ran na sutkach i wiecznie płaczącego dziecka. To nie była pomoc wręcz tortura.człowiek czuł się bezradny. Dziecko płacze i nie potrafisz mu pomóc bo nie masz pokarmu.Masakra!Nie podoba mi się to ,że odwiedziny są w salach.Parokrotnie wparował sobie tatuś koleżanek a ja byłam z tyłkiem na wierzchu albo z cycem .Dla mnie to było krępujące i poniżające bo nie było gdzie uciec z dzieckiem na ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam pytanie , czy rzeczywiście rodzi się w tym szpitalu bez jakichkolwiek środków uśmierzających? np gazu? I co trzeba wziąć dla dzieciątka?Mam też pytanie odnośnie porodu z osobą towarzyszącą, czy jest to płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka12345567
Trafilam do szpitala przed terminiem z powodu zatrucia w 39tyg ciazy. Jak bym miala okreslic to wszystko to masakra nigdy wiecej tam. Lekarz ktory mnie przyjmowal to jaks porazka dr.S. czlowiek hamski , burkal cos pod nosem nic wiecej. Przez dwa dni lezalm nic nie moglam dowiedziec sie o swojim stanie zdrowia jaks porazka na 3 dzien dopiero ordynator co kolwiek powiedzial mi Pozdrawiam Pana ordynator przemiły czlowiek. Polozne sa ok jedna tylko taka niezbyt burkala do mnie. Jest tez tam polozna do ramy przyloz aniol tacy ludzie powini tam pracowac duzo wyjasnia usiadzie porozmawia cudowna kobieta z calego serca dziekuje jej .... bo dzieki takim ludzia jak ona czlowiek nie czuje sie rzecz wsrod takich lekarzy jak tam pracuja. O Pani Doktor Sz. lepiej nie wspominac jednym slowem tragediaaaaaa powini zamknac tam ten odzial albo powymieniac lekarzy. Chcialm tam rodzic ale napewno nie bede . Sale i czesci wyremontowana jest tylko dla wybranych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×