Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

famme fatalle

Jak wynająć mieszkanie i nie dać się oszukać?

Polecane posty

Gość gość
No oszuści niestety.. wiec stanowczo odradzam ! :/ sama niestety dałam sie nabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bkearm
Proszę, napiszcie coś o zamieszkaj48. Właśnie miałam się rejestrować i dobrze, że poszukałam. Ale bardzo proszę o jakieś informacje. Na priv? ksawery.anita@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałem się w sierpniu na pośrednika z Property Management Service Poland   (biuro ma swój serwis : www.pmspoland.pl ).  Duża ulga dla mnie, bo mieszkam w UK a mieszkanie jest na Ursynowie, wcześniej angażowałem rodziców w obsługę wynajmu ale wiadomo, że było to dla nich uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym przestrzec wszystkich przed stroną zamieszkaj48.pl. Płacisz masz dostęp do ichniej bazy danych, ale większość mieszkań jest albo zarezerwowana, albo "w trakcie weryfikacji" (cokolwiek miałoby to znaczyć). Firma nie odbiera telefonów nie odpowiada na maile. Choć udało się umówić na oglądanie mieszkania, dzień przed planowanym terminem ogłoszenie znikło ze strony, i dostałem informacje że mieszkanie jest niedostępne. Po tym zdarzeniu kontakt się urwał. Z tych powodów uważam, że zamieszka48.pl to oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umów się na konsultacje z Grzegorzem Całkiewiczem z pmspoland.pl. W 2014 roku wyjeżdżałem zarobkowo do Irlandii i chciałem, żeby moja kawalerka w Warszawie trochę mi pomogła finansowo na obczyźnie. Warunki współpracy dostałem od razu do zaakceptowania. Rozliczenia podatkowe na nich przeniosłem. Dostawałem tylko przelewy regularnie. To mi bardzo pomogło na emigracji, w początkowym okresie szczególnie. Wróciłem w 2016 i już mieszkam w kawalerce znowu. Wróciłem normalnie do swojego mieszkania, bez problemów technicznych. Bardzo profesjonalne podejście pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór jeśli chodzi o mieszkania pod wynajem dało mi biuro Efekt, a konkretniej pani Magda która zajmowała się moją sprawą indywidualnie. Już się wprowadziłam, mieszka się dobrze, nie ma problemów z sąsiadami, awariami instalacji, koszty mediów mniej więcej trafiają w te prognozy o jakich mówiła p. Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×