Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła Panna młoda:)

Zespół Avers Band z Wrocławia

Polecane posty

Gość Przyszła Panna młoda:)

Witam! czy ktos moze wiedza jak gra ten zespoł Zespół Avers Band z Wrocławia był na weselu z ich udzialem lub moze ona grali na waszym prosze o odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są świetni!!!! grali na naszym weselu we wrześniu tego roku, goście zachwyceni, my również:) więc z czystym sumieniem polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bojkowa
Zdecydowanie polecam ! Zespół bardzo profesjonalny, a dodatkowo z wyjątkowym poczuciem humoru - również na scenie :) Goście nie chcieli schodzić z parkietu. Dziękujemy za dodatkowe muzyczne improwizacje na naszym weselu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Avers? Nic dodac nic ując rewelacyjni, najlepsi polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaa123
jestem swieżo po weselu na którym grął avers z Wrocławia jeste,m pod ogromnym wrażeniem talentu! woow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Jakiś czas temu miałam okazję bawić się z ich zespołem i jestem naprawdę pod wrażeniem, ciekawe i różnorakie konkursy, a muzyka również dla każdego miła dla ucha, aż szkoda było siedzieć przy stołach, więc co chwila z koleżanką szalałyśmy na parkiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

I ja bawiłem sie z nimi doskkonale, prawdziwy profesjonalizm ,który widać już od wejścia do sali gdzie będzie odbywać się zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam żadnych nagrań, ale byłam na weselu, na którym grali i dobrze się bawiłam (a jestem wybredna jeśli chodzi o muzykę 😛 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilos

Według mnie grają naprawdę niesamowicie! Pierwszy raz w życiu bawiłem się tak dobrze na jakimkolwiek weselu, aż żałuje ,że nie mogę zrobić powtórki z tej nocy :P Mam nadzieje ,że jeszcze kiedyś będziemy mieć okazje bawić się razem na jakiejś imprezie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Nie wyobrażam sobie wesela bez tego zespołu! Potrafią trafić w gusta każdego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Polecam!!!

Bawiłem się przy zespole Avers z Wrocławia na Sylwestra dwa lata temu do samego rana, skończyliśmy prawie przed 6:00 rano, a zespół nadal miał energię:) Muzyka dla każdego polskie, zagraniczne hity. Szybko złapany kontakt z publicznością. 

gdybym miał się żenić drugi raz na pewno zamieniłbym zespół na Avers.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Serdecznie polecam. Na co dzień mieszkam w Holandii, byliśmy na weselu polsko-holenderskim bo byli także znajomi młodych z Holandii. Zastanawiałem się jak oni będą sie bawić przy polskiej muzyce. Okazało się że zespół podołał zadaniu, grając hity nie tylko polskie ale również zagraniczne dzięki czemu parkiet był cały czas pełny.  Nie było w ogóle diso polo a ludzie bawili się świetnie.

Jeszcze raz polecam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Zespół Avers z Wrocławia możemy „ze szczerego serca” polecić go tym którzy lubią dobrą zabawę. Kapela nie dość, że gra na bardzo wysokim poziomie, to dodatkowo trzeba zaznaczyć, że dysponują bardzo dobrym sprzętem. Grają dużo i nie oszczędzają się tak jak w przypadku wielu innych zespołów, niektóre bloki ponad 40minut aż goście prosili o przerwę:)
Zrobili nam wspaniałą oprawę muzyczną. Całkowicie profesjonalną, estetyczną i z dużą dawką świetnego humoru. Co do spraw organizacyjnych, to nie ma się czym martwić, bo to oni się wszystkim zajmują od A do Z.
Co najważniejsze to również nasi goście byli zachwyceni, twierdząc, że „takiego zespołu jeszcze nie widzieli i nie słyszeli”.
My oczywiście gorąco polecamy  przyszłym nowożeńcom !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyn
Dnia 4.12.2019 o 10:23, Gość Justyna napisał:

 trzeba zaznaczyć, że dysponują bardzo dobrym sprzętem.

Jaki ten sprzęt mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666

Wystawiajà fakturę? Płacą podatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×