Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiattek19

Zabije go! jestem wściekła na niego!

Polecane posty

Bo się nie odzywa od 2 dni, żadnej kłótni nie było a przyjdzie temu idiocie do głowy że się martwie:( dla Was to śmieszny problem ale ja sobie miejsca w domu nie moge znaleść... jak dzwonie nikt nie odbiera, a zawsze odzywamy sie co ok. 3-4 godzinki, kuzwa! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgiuo
:O no to lipa . wiem ze to potrafi wkurzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mają kwiaty telefon, a nawet komórke:D ja się martwie a On pewnie grzebie przy aucie czy coś... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt sie nie smieje
jak moj sie nie odzywa np 2 h to mnie kurwica bierze a okazuje sie ze spal np:P ale 2 dni sie nei odzywac??moj nigdy takich numerow nei robi.. moze zadzwon do jego mamy i popros go do telefonu ja bym tak zrobila:) chociaz zalezy ile razem jestescie i czy znasz jego rodzicow, a moze gdzies poszedl i nei chcial ci nic mowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2lata razem od wtorku napisał tylko "dobranoc:*", wiec nic mu nie jest, nie popuszcze mu tego... rodziców nie ma w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu to moze on jakas impreze
zrobil?? wiesz ja bym nie ufala po czyms takim.. zaszantażuj go..napisz sms zeby sie przestraszyl;p a nei mozesz do neigo pojechac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ODEBRAŁ!!!! I jakby nigdy nic mówi zaspanym głosem mi że mu sie przysnęło! Ja mu tego niee podaruję!!!!!!!!!!!!:o bo się martwiłam... jak się teraz zachować, odegrać????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj jak moglo mu sie
przysnac 2 dni;/??ja bym go ciagnela za jezyk co on robil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robi imprez i nie zdradza, mieszka tylko z młodszym rodzeństwem. chamówy żadnej nie odwala,jak już to coś w domu naprawia lub śpi, tylko że nie pomyślał o mnie... że się martwie... 1 raz tak się zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byl w pracy potem caly dzien cicho...:o w nocy "dobranoc" dzis tez byl w pracy i cisza do teraz byla... pisze że mnie kocha i przeprasza itd, ale póki co to ja się nie odzywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta jasne....,,
przez 2 dni nie miał wolnej minuty zeby smsa napisać? Coś koleś wymyśla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówie napisał wczoraj "dobranoc :* " prócz tego nic od wtorku na bank nie zdradza, nie robi imprezy itd. jak mam sie teraz zachować????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×