Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miszel66

kolczyk w nosie a szkoła

Polecane posty

Gość miszel66

chce sobie zrobic kolczyk w nosie. Tylko wlasnie zaczelam liceum i nie wiem czy nie kaza mi go sciagnac podczas lekcji ;p a jesli tak ma byc to mi sie nie oplaca robicc. nie bede go juz na poczatku wyciagac z nosa ;/ czy wam w LO nic nie mowiona na kolczyki w nosie? chce sie zorientowac chodz w kazdej szkole jest inaczej.. dziekuje, pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam i niektórzy naucz
kazali mi go wyciągać ale nie wyciągnęłam i jakoś później się przyzwyczaili ale kolczyk w nosie już mi się nie podoba, wyjęłam daaaawno temu i już mi dziurka zarosła. Nie rób tego, to już niemodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudne jak cholera
bunt nastolatki niby co chcesz tym kolczykiem dowieść ?! że jesteś taka mega dorosła i robisz na co masz ochotę ? a może chcesz zaimponować znajomym tym jak to jesteś mega oryginalna ? w naśladowaniu jakieś głupiej mody nie ma za grosz nic oryginalnego ale ty jako dzieciak jeszcze o tym nie wiesz, dorośniesz to zrozumiesz i pomysły typu tatuaż czy kolczyk na twarzy uznasz za idiotyczne wyskoki gównażerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka3232
wiesz nie doradzam Ci tego kolczyka. sama miałam kolczyk i w szkole kazali mi go ściągnąć inaczej by mnie zawiesili, a że chodze do technikum hotelarskiego źle to by wyglądało, nie doradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez całe LO miałam we brwi nikt nie zwrócił mi na to uwagi, jedynie kiedy się czepiali to w gimnazjum babka od geografii doczepiła się 3ciego kolczyka w uchu..i to takiego malutkiego no ale bywa.. zresztą tatuaż też miałam i nic nikt mi nie mówił, wiedziałam przy których nauczycielach powinnam robić tak, żeby go nie było widać. Natomiast z tego co zauważyłam to jakiś koleś już w 1 klasie miał tatuaż na całe ramię/biceps, dużo dziewczyn chodziło z kolczykami typu monroe albo miały też kolczyk w nosie i nikt im nie kazał tego ściągać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kandance
Cóż, niektórzy co się tutaj wypowiadają są po prostu szarymi ludźmi, którzy nigdy nie byli młodzi i szaleni. Ja mam 16 lat, a moja mama nawet chce bym zrobiła sobie nostril. Ona nie może a marzy o kolczyku w nosie do dziś o tym, ale ma 40 lat i ma zbyt poważny zawód. U nas w gimbazie dziewczyna, która ma 14 lat miała kolczyk i nikt się nie czepiał, mimo, że tego typu przebicie jest legalne za zgodą rodzica po ukończeniu szesnastki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×