Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda369

Czym wyleczyc bardzo spracowane i popekane dlonie???

Polecane posty

Gość gość
krem do stop. Najlepiej regeneruje dlonie. Najlepiej te na popekane piety. Doslownie kilka dni i dlonie jak u niemowlaka. Wcale nie musza to byc drogie kremy. Osobiscie uzywalam z oriflame na popekane piety i efekt niewiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Aniula, a o oleju kokosowym Pani zapomniała. Świetnie nawilża, bezzapachowe, naturalne i jadalne. Do kupienia np. w rossmanie - dział eko. Dobre na suchą skórę i do smażenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam takie problemy;) Ja codziennie wieczorem przed spaniem bakładam bardzo dużą ilość najzwyklejszego kremu Nivea. Żadne man itp. Ta najzwyklejsza wersja. Po 2-3 razach przynosi duuuuże efekty, przynajmniej u mnie;) Ale spróbujcie polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam pani d- panthenol w piance do kupienia w aptece, będzie łagodził trochę pieczenie czy ból lub alantan taki na poparzenia, a do nawilżenia dłoni masło shea tylko musi być takie 100% naturalne. Kupi pani w jakimś sklepie ekologicznym, może w aptece, ale nie jakieś mazidła na bazie czy z zawartością, to musi być 100% masła shea. Wbrew pozorom nie jest to drogi produkt, starcza na bardzo długo. Ja kiedyś pracowałam ciężko fizycznie i nic nie pomagało, nawet apteczne kremy a masło pomogło. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci z doświadczenia osoby z dokładnie takim problemem: moje ręce często pękały i krwawiły a wyglądały, jakbym miała 80 lat.... recepta jest bardzo prosta i w 100% skuteczna: najpierw moczenie w wodzie po startych ziemniakach, a po jakiejs pół godzinie alantan+. świetnie się wchłania, nie jest tłusty, w ogóle taka kuracja działa cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomógł alantan. Dwa razy-jak miałam odmrożone i zniszczone środkami chemicznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam taki problem, szczególnie zimą. Dłonie były popękane i tworzyły się małe ranki. Dermatolog powiedział mi że nawet przy 10 stopniach powinniśmy już nosić rękawiczki :) Polecił mi krem dermo recepturowy Linourea z mocznikiem. Bardzo mi pomógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mocznik jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calera
To się zgadza, krem z mocznikiem na pewno pomoże zregenerować dłonie, ale wcześniej trzeba pamiętać o tym, żeby złuszczyć naskórek. Ja używam rękawiczek, a właściwie maski w formie rękawiczek - Epiltouch http://byolie.com/pl/sklep/ kiedyś chodziłam na manicure do kosmetyczki, ale od jakiegoś czasu, również dzięki tej maseczce - robię sobie samodzielnie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynamalina
Dokładnie, nawilżanie martwego naskórka nic nie da, najpierw złuszczanie, potem można stosować kremy. Tą maskę też stosuję, 20 minut i po sprawie, dłonie gładkie i miłe w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awa1
A ile kosztują takie rękawiczki złuszczające? Można je dostać gdzieś a miejscu, a nie przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aria01
Stacjonarnie widziałam w Douglasie, bardziej opłaca się przez stronę, bo mają lepsze ceny zwłaszcza w zestawach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangelika29
Ja zamawiam na http://byolie.com tylko, że jak już zamawiam to kilka lub nawet kilkanaście sztuk bo dla siebie, mamy, dla męża. Jak zobaczyli jaki efekt jest na moich dłoniach to teraz wszyscy sobie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki223
Ja też kupuję na tej stronie, bo się bardziej opłaca. I zawsze biorę zestaw dla dwojga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iłąka
A epiltouch też mają w takich zestawach? widziałam trzypaki na stronie, też taniej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki223
Sorki, że wprowadziłam Cię w błąd. Pisałam jeszcze na innym forum i mi się poprzestawiało. W zestawie dla dwojga kupuję Epilfeet i sobie z mężusiem siedzimy w skarpetach, a nasze stopy się złuszczają. Epiltouch są jedynie pojedyncze lub w trójpakach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moulka
A jaka cena za taki trzypak? Wszystkie takie same w nim są czy miks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fionisko
W tych trójpakach są takie same maski epiltouch w wersji damskiej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten krem to prawdziwy cud, 5 lat walczyłam z tradzikiem od liceum do teraz,masakra kasa na lekarzy dermatologów i kosmetyki z rosmana i nic aż do teraz kiedy znajoma poleciła mi krem pilarix i po 5 dniach nic, poprostu wszystko wyszło nawet moje rany sie zagoiły od wyciskania polecam kupujcie ze strony producenta tu: http://pilarix.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoro
Dziewczyny, a jak używać tej maski Epiltouch by Olie, jeśli noszę na co dzień hybrydy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×