Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ohmydarling

Kto korzysta(ł) z E DARLING?

Polecane posty

Gość ohmydarling

Jak w temacie. Czy korzysta ktoś z Was z tego serwisu? czy są jakieś oplaty? czy ogólnie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensex
zarejestrowałam się po obejrzeniu reklamy :) formularz jest długi i wyczerpujący :) później wyskakują ci potencjalni partnerzy do tej pory jest za darmo żeby nawiązać z kimś kontakt trzeba zapłacić spoory abonament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
randki.org jest spoko kiedyś też było fajne ilove.pl ale już nie ma a reszta to albo niby darmowe ale potem sie oakzuje że za wysłanie wiadomości trzeba płacić albo naprawdę darmowe ale mało profili logujących się regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jooozekkk
Hehe bo dziś tak robią, jak te niektóre testy przez interenet w stylu: sprawdż swoje IQ, albo datę swojej śmierci, albo ten test zdrowia - odpowiadasz na szereg pytań i na koniec wyskakuje info, że jak chce sieznać wynik, to trzeba wysłać sms o treści "blablabla" za 10,88zł hehehe a często chwyt reklamowy mówi, że test jest darmowy tia, ale wynik testu już nie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT NY
Jakbym miał pewność że poznam dziewczynę to mógłbym zapłacić nawet 38 zł ale wiem że to gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jooozekkk
No masz rację. Co to jest 38zł jak póżniej poznana dziewczyna i tak wypłucze nam cały porfel. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ws
Poznałam tam miłego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedzic fortuny
do dupy to jest juz lepsza sympatia bo najwiecej ludzi , ale kazdy portal randkowy to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figoo
Byłem zalogowany na kilku różnych portalach ale takiego "badziewia" jak eDarling nie widziałem. Jak już wypełni się "test" i dokona pełnej rejestracji...pierwsze co to każdy chciałby zobaczyć co za "element:)" tam jest :) I tu pierwsze rozczarowanie, gdzie dalej jest tylko gorzej :/ To co portal nam umożliwia zobaczyć, to jedynie nicki z opisem !!! Nie można nawet wysłać wiadomości,jak już ktoś do nas napisze to nie ma możliwości odpowiedzieć na wiadomość !!! Nie można zobaczyć zdjęcia profilowego !!! itd... Rozumie że nic za darmo ale aby chcieć zapłacić trzeba się przekonać do portalu. NP jak funkcjonuje czat, jakiej jakości fotki można zamieszczać na portalu itp. NiieeeePooooLeeeeCaaammmmmmm !!!!!!!!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figoo
Jooozekkk,sklepy też się reklamują :D Wyobraź sobie, idziesz do takiego sklepiku kupić sobie skarpetki :) Mówisz do sprzedawczyni parę jedną proszę ...ona najpierw kasa...Ty,ok ...płacisz a dostajesz dziecinne :D:D:D Rypiesz kobite a ona Ci mówi że szef innych nie ma :D:D:D Tak samo z takimi portalami, jak nie wiesz za co masz zapłacić to lepiej przehulać te 38 zł :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chicaguapa
ten portal zalozono dla reklamy!!! najpierw autor sie pyta o doswiadczenia a pozniej pod innymi nikami pisze jak to sie zakochal i jaki wspanialy jest ten portal.. nie wierzcie w te bzdury.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na 100% jest płatne
i to dużo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatia.
ja polecam sympatia pl sporo ludzi jest. oplaty 14 zl miesiac za pelne mozliwosci konta czyli pisanie widomosci. posiadanie konta jest darmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol kkk
Witam mam pytanie.Zalogowałem sie na e darling,ale podałem tylko e-mail żadnej ankiety nie wypełniałem więc nie mają moich danych.Czy będe za to musiał płacić czy będą mi cos przysyłać na meila?i jak z tego zrezygnować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nick4536
eDarling TO BEZNADZIEJA!!! Totalna BEZNADZIEJA!! Po-pierwsze: beznadziejne testy, z powtarzającymi się pytaniami, które trzeba wypełniać min. pół godziny! po-drugie: są pytania dotyczące zarobków (nie jest to etyczne, aczkolwiek uważam, że te pytania zadawane wyłącznie dla potrzeb serwisu, żeby przesyłać różnego rodzaju SPAM) 3. Nie ma miejsca na podstawowe informacje w profilu an przykład takie jak znak horoskopu, posiadanie dzieci; 4. Trzeba podawać adres z dokładnością do ulicy i nr budynku, co moim zdaniem narusza w pewien sposób prywatność 5. NAJWAŻNIEJSZE: NIE JEST UMOŻLIWIONY WYBÓR SAMODZIELNEGO WYBIERANIA/PRZEGLĄDANIA ofert użytkowników, tylko to, co "podsunie" serwis, a podaje propozycji BARDZO MAŁO. W porównaniu z Symatią - DNO. 6. I CO BARDZO CIEKAWE - to, że nie możemy w normalny cywilizowany sposób wyrejestrować się z tego beznadziejnego eDarling. Trzeba bardzo się pogłówkować, żeby to zrobić... W tej chwili trzeba dzwonić na płatna infolinię 0800... Czyli za to, żeby stamtąd wydostać się TRZEBA ZAPŁACIĆ! JEŚLI NIE ZADZWONIMY - BĘDĄ AUTOMATYCZNIE PRZEDŁUŻAĆ WAŻNOŚĆ KONTA I POBIERAĆ 45 ZŁ MIESIĘCZNIE!!! Jednym słowem BEZNADZIEJA i NACIĄGACZE i wszystko niestety podszyte regulaminem, który przy rejestrowaniu ludzie akceptują!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikodeaaa
ja tam jestem zalogowana od jakiegos pol roku... i jak narazie nie znalazlam nikogo dobra strona to to, ze jako ze kosztuje sporo (40 zl miesiecznie) nie loguje sie tam jakis dziwny element raczej, tylko ludzie zainteresowani raczej czyms powaznym. kiedys bylam zalogowana na jakichs sympatiach - to tam byla tragedia, masa jakichs dresiarzy itd. tutaj tego nie ma az tak. nie podoba mi sie, ze: jest drogo, nie mozna sobie przegladac kogo sie chce tylko trzeba sie kierowac propozycjami generowanymi przez portal, jakis glupi test osobowosci ktory nic nie wnosi i co ZABAWNE - kazdemu wychodzi taki sam wynik, nie podoba mi sie ze zeby stamtad sie wypisac trzeba duzo zachodu(co zniecheca, wiec ludzie placa tam w nieskonczonosc)....no i generalnie niby duzo roznych opcji (jakies pytania, testy, porownywanie cech), funkcji, a jakos malo efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikodeaaa
cos dziwnego, naduzywam dzis slow jakis, jakas, jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie ja sam zaloze taki portal chyba. 1.Wynajmujesz 5 osob i kazesz kazdej zalozyc 50 profili dziennie. Zdjecia znajduja sobie z netu. 2.Wynajmujesz nastepne 5 osob i kazesz im robic zamieszanie pod roznymi nickami. 3.Zgarniasz profity. Dodatkowo te wszystkie portale maja nieprzymyslany interfejs, grafika wali po oczach, ciezko sie czegokolwiek o kims dowiedziec. Jedyny wyjatek ladnie wygladajacego portalu to sympatia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam SYMPATIĘ przez którą poznałam mojego narzeczonego :-)) nie szukałam długo bo parę miesięcy a też nie zaglądałam na S często- obaj mieliśmy profile bez zdjęcia-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamrok
Ja korzystałem i nie polecam. Ogólnie te portale kojarzące to lipa jakaś. Łatwiej mi było znaleźć konkretną pannę na ukrainedate niż na jakimkolwiek Polskim portalu. A dodam że szukałem (szukam) kobiety zdecydowanej na poważny związek w wieku 2535 lat najlepiej z dzieckiem - bo taka poważniej o życiu myśli. Niby sporo jest matek samotnie wychowujących dzieci ale chyba nie na tych stronach. Straciłem mnóstwo kasy na rejestracje w tych portalach, wszędzie mam roczny abonament :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molirka
Ja kiedyś wykupiłam sobie tam abonament i prawdę powiedziawszy nie byłam za bardzo zadowolona. Niby wszystko fajnie, jest ten test, który niby pomaga ci dobrać odpowiednią osobę, jest sporo informacji o innych użytkownikach, ale mimo wszystko nikogo tam nie znalazłam. Dziwna rzecz, że ludzie po prostu tam za bardzo nie odpisują na wiadomości. A nie jestem brzydka:) Więc to nie o to chodzi. Z darmowych portali raczej nie warto korzystać, bo tam się może zalogować każdy i baaardzo ciężko znaleźć kogoś, kto szuka związku na poważnie. Jeśli już korzystać z portali, to np. ostatnio poznałam mydwoje i uważam, że jest lepsze niż e-darling. Musisz płacić, żeby kontaktować się z użytkownikami, ale jakoś tam chyba jest większy ruch i życie:) Łatwiej nawiązać kontakt. Poza tym jest tam test, który bardzo mi się spodobał. Wiele testów już wypełniałam, ale ten wydał mi się najbardziej profesjonalny. Poza tym firmowany jest nazwiskiem jakiegoś psychologa, czyli pewnie ma też wartość naukową:) Ogólnie wydaje mi się, że warto korzystać z portali randkowych, bo zawsze masz dodatkową szansę poznania tego jedynego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fru fru fur fure
kolejna reklama mydwoje 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie poważne
serwisy sa płatne :classic_cool: a edarling ma chyba całkiem ciekawą umowę, prawie jak pobieraczek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaskiR
A wy jeszcze korzystacie z tych portali? darujcie sobie, tam nikogo nie znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati_kati
No z jednej strony można faktycznie próbować z sympatią i unikać podejrzanych typków. Ale z biegiem czasu robi się to coraz bardziej męczące:) Nie wiem czy nie zrezygnować z tych portali randkowych, ale z drugiej strony zawsze jest szansa na poznanie kogoś. Co do tego mydwoje, to kiedyś tam chwilę byłam i to nie do końca jest tak z tym dowodem, jak pisałeś. Przesyłasz skan dowodu dobrowolnie, żeby dostać jakiś certyfikat wiarygodności. Jak ktoś nie chce, nie musi go wysyłać. No chyba, że się teraz coś zmieniło? A moim zdaniem to jest całkiem dobre rozwiązan, dla chętnych i dla tych co chca podkreslic ze szukaja naprawde na powaznie. Dzięki temu wiem z kim rozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja p***dole
Czy wogole mozna na takich portalach znalezc facetów z górnej półki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do no ja p***dole można na Sympatii poznać kogoś z tz górnej półki, choć to nie jest łatwe , ja miałam szczęście i poznałam mojego narzeczonego przez S . On tak jak ja nie bardzo mieliśmy czas na szukanie w realu na chodzenie na imprezki, do pubów z racji studiów i pracy a też raczej do bardzo rozrywkowych nie należymy, wolimy spokojniejsze klimaty : kino, teatr , soptkania w gronie wypróbowanych znajomych, więc poznanie kogoś nowego nie było łatwe. Kiedyś siedząc na necie z ciekawości zapisałam się na S, miałam profil raczej ubogi i bez zdjęcia, nie zaglądałam na S za często , odpowiadałam na wiadomości, sama też czasem jak jakiś profil mnie zainteresował napisałam pierwsza :-) spotkałam się z paroma panami poznamymi przez S ale kończyłam te znajomości po 1 spotkaniu :-( , po paru miesiacach obecności na S, znudzona już tym wszystkim, pewnego wieczorka znalazłam ciekawy profil ( bez zdjęcia ) był tez bardzo ubogi w opisie, lecz było tam jedno zdanie które mnie urzekło , puściłam oczko temu panu :-) potem zaczeliśmy pisać ze sobą na gg , pisało nam się bardzo dobrze i lekko :-) okazało się że mieszkamy w sąsiednich miejscowościach o ironio losu moja druga połówka mieszkała tak blisko mnie i gdyby nie S to nie spotkalibyśmy się nigdy :-(( po tygodniu była wymiana fotek i spotkanie i to był początek naszej wielkiej miłości, przyjaźni więc ja jestem przykładem,że na S można spotkać bardzo wartościowego człowieka wśród tego wielkiego " śmietnika" można znaleźć diament !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! znam mnóstwo bardzo wartościowych ludzi którzy też szukają "szczęścia " na S bo tak jak ja , my :-) nie mają czasu na " polowanie " w realu więc życzę Wam dziewczyny szczęścia w poszukiwaniu tego jedyneg o !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×