Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ohmydarling

Kto korzysta(ł) z E DARLING?

Polecane posty

Gość youandi
Witam wszystkich , Jeśli szukacie czegoś innego niż eDarling to zapraszam na mój portal www.youAndI.pl Nie będę ściemniał jaki to on jest fajny itp , itd... Portal od wczoraj wisi na stronie youandi.pl i chciałbym znać Waszą opinie co powinienem ,zmienić co dodać a co Wam się nie podoba i czego nie życzylibyście sobie na nim. Miło by mi było jak zajrzycie , bo nic to Was nie będzie kosztować a Wasze sugestie pomogą mi w dostosowaniu portalu do wymogów uzytkownika... Czekam na Wasze opinie... info@youandi.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania8108
w weekend bylam na slubie osob z edarling, co lepsze, dobra kolezanka panny mlodej takze znalazla tam meza ja tez bylam zarejestrowana, przygode swa zakonczylam... bo spotkalam chlopaka poza siecia wszystkie jestesmy nieco po trzydziestce, w sieci najlatwiej sie poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania8108
aha, ja chcialam portal, gdzie trzeba bylo zaplacic, od razu wykupilam pakiet na kilka miesiecy (taniej) - przynajmniej mialam gwarancje ze nie ma tam zartownisiow, tylko sa osoby, ktore tez szukaja milosci umowe podpisywalam w zeszlym roku, rozwiazalam ja latem poprzez maila, nie bylo problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny piotr
Polskie portale społecznościowe to lipa. Jak byłem na zachodzie nie było problemu umówić się,porozmawiać. Tutaj jakiś wyścig szczurów,oszustwo,naciągactwo pań.Słowem rwę lachony "na żywo"-jak za komuny,ale jak widać nasz kraj cały czas jeszcze w tamtym systemie - przynajmniej mentalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adania
Mam pewien problem z mojej winy, gdyż chcąc zobaczy ofertę na e-darling, ja ją głupia wykupiłam na 12 mc. Najlepsze jest to, że nie pobrało kasy, bo konto mam puste, wiadomość od dotpay "transakcja negatywna", a zdjęcia profilowe są i wszystko nagle działa ^^ Czy czasem nie będzie tak, ze w chwili, gdy dostane kasę na konto, to zabiorą mi te 106 zł ? ;/ Proszę o pomoc, jeśli tylko ktoś coś wie w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tintina333
obawiam się że jednak pobiorą.... jak tylko konto będzie zasilone... Ja już skończyłam z umawianiem się przez net... opisują jacy to wspaniali itp... a później lipa wychodzi... Obecnie szukam w realu... ale wpadł mi do głowy jeszcze jeden pomysł: randki5minut.pl - myślicie że warto się wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grylogiczne.pl
Moja mama zaplaciła za 6 miesiecy. Propozycje kilku osób są żenujące, bo to zazwyczaj osoby nieaktywne lub takie, które niewykupiły premium. Napisała do kilkudziesięciu osób, ale tylko kilka odpisało. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babarybadżez
Do Adanii - pobiorą pobiorą, jeszcze grube odsetki naliczą. To jest taki myk z ich strony. Mogliby skasować profil, bo nie ma opłaty, ale nie chcą, bo kiedyś coś na twoje konto wpłynie, a wtedy ciach, bach i już kaska odpłynęła. Nawet nie zauważysz kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babarybadżez
Do ani8108. Koleżanko, coś mi tu nie pasuje . Wczoraj czytałam twój wpis na innym forum o eDarling, słowo w słowo identyczny. Chyba jesteś podstawiona. I co ? Brak inwencji i wyobrażni, żeby chociaż nieco zmienić wypowiedż? Do bani, nie powinni ci zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnik83
Ja nie korzystałem z tego portalu randkowego E-Darling i nie zamierzam.Dlaczego? Nie podoba mi się już na starcie reklama tego serwisu, a zwłaszcza slogan promujący ten serwis''portal dla ludzi z aspiracjami'' Rozumiem przez to ,że jest to portal kierowany głownie dla osób z wyższej półki tj.architekt,informatyk,lekarz itd...A ja jestem tylko zwykłym magazynierem ze średnim wykształceniem więc nie mam zamiaru się dodatkowo dołować z powodu,że szanse na znalezienie tam kogokolwiek dla mnie graniczyło by z cudem..Cóż ponoć typowy Polski singiel to dobrze sytuowany wykształciuch zarabiający od 2.5 tys wzwyż.. Żal mi już nawet samego siebie...Co kiedyś było dla mnie nie do pomyślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarellla
Spokojnie, niczego nie naliczą. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie23
Ja korzystałam nie polecam, wczoraj napisałam wypowiedzenie ale czy uda mi się z nimi pożegnać to się okaże ponieważ jest ponoć ciężko. Nastawieni aby wyciągnąć kasę od klienta dodam, żę nie małą. Co do kryteri wyszukiwania mimo iz podaję się je szczegółowo dostaje się często partnerów zupełnie odbiegających od naszych oczekiwań. I tak jak ktoś pisał wcześniej nawet gdy sa nam przedstawiane profile gdy do kogos napiszemy jest mała szansa że te osoby do nas odpiszą. Ogólnie można stwierdzić, iż z portalem są problemy trochę opini innych użytkowników poczytałam i coś w tym musi być ciężko wypowiedzieć umowę, ludziom sa zabierane bezprawnie środki z konta. o ironio losu nie wszystkim czego również nie rozumiem polityki tej firmy, ponieważ części osób "udaje" się wypowiedzieć umowe części nie. Co ciekawsze ponoć gdy nawet mamy od nich meila z wypowiedzeniem umowy to również potrafili pobrać pieniądze z konta. NAPEWNO trzeba uważać na ten portal, ja żałuję iż się tam zalogowałam, mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecic czaterię. Co prawda, tam są bardzo różni ludzie, wielu zboczeńców. Ale muszę przyznac, że poznałam tam kilku fajnych ludzi, w tym swojego chłopaka :) Co do e-darling, to racja z tym, że to jest za drogie dla zwykłego śmiertelnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gondi 1021
Moim zdaniem argumenty dotyczące rozwiązania umowy z nimi, zbyt wysoka opłata czy długi test do wypełnienia są akurat trochę niecelne. Z tą umową, to z tego co wiem, jak odpowiednio wcześniej prześle im się prośbę o rozwiązanie umowy, nie robią problemów z wypisaniem. Tylko część ludzi o tym zapomina i niestety później portal pobiera od nich opłaty. Fakt, dość chamska metoda, ale skoro jest tak zapisane w regulaminie, mają do tego prawo. Z ceną to niestety już tak jest, że jak portal lepszy, to abonament automatycznie wyższy. Jednakże dla mnie stosunek ceny do jakości faktycznie kiepski. A test, żeby był wiarygodny i skuteczny, musi mieć sporo pytań, żeby można było odpowiednio określić osobę. Jednak co do edarling, kiedyś tam chwilę byłam i nie byłam zbyt zadowolona. Za mały ruch jak dla mnie. Mało osób odpisuje na wiadomości, mało przesyła. Stamtąd przerzuciłam się na mydwoje, też dość drogi portal, ale tu przynajmniej wiem za co płacę. Test moim zdaniem lepszy, a na pewno skuteczniejszy, bo na jego podstawie poznałam kilku interesujących facetów. Ale przede wszystkim zaletą jest to, że nie ma tam takich "martwych" kont, jak na edarling. Z tych dwóch portali na pewno wybrałabym mydwoje. Ale jeest jeszcze sporo innych portali, jak ktoś nie chce tyle pieniędzy wydawać, bez problemu znajdzie jakieś darmowe portale, tylko tam pewnie trudniej znaleźć kogoś konkretnego, kogoś na poważnie. Tak mi się wydaje, ale przecież nie wszyscy muszą od razu szukać męża na takich portalach, prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdds
aasd, najpierw naucz się języka polskiego w piśmie i ortografii a potem pouczaj innych. edarling jest drogi i nie mam zamiaru wywalać kilkadziesiąt złotych miesięcznie a potem po kilku miesiącach narzekać że wydałem kasę i nic z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laranja
Generalnie uważam, że sam portal jest beznadziejny, chociaż ja miałam fuksa. Poznałam na nim mojego męża :-) (nasza historia była taka, że bez wątpienia to było przeznaczenie i czy z eDarling czy bez i tak musieliśmy się spotkać;-) ). Wtedy co prawda abonamenty były trochę tańsze ale tak jak wiele osób pisało, były problemy z wyrejestrowaniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karilkaaa
ja mam paru znajomych ktorzy mają tam konto i chwalą sobie. tutaj; http://czops.pl/edarling jest wiecej koemntarzy na ich temat. Sama do tego protalu podchodze z rezerwą jakos nie moge sie przekonac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukej
Kilka slow nt e-darling, czyli z osobistego doswiadczenia. Co do skutecznosci i metod poszukiwania partnera nie bede sie wypowiadac, natomiast niezle walki wychodza z platnosciami. Pierwsza poszla ok, a przy nastepnej okazalo sie ze moje konto premium zniklo. Na poczcie zero powiadomien o co chodzi. A kontrakt leci, bo zgodnie z regulaminem nie wypowiedzialem, czyli jestem im winien za usluge, ktorej nawet nie otrzymuje. Oczywiscie nie jest w ich interesie poinformowac mnie, ze jest jakis problem. Po kilku probach (tez okazalo sie to problemem) w koncu udalo sie skontaktowac z portalem. Okazalo sie, ze ze wzgledu na jakis problem (nie podali jaki) nie mogli sciagnac ode mnie pieniedzy, mimo ze jest direct debit, a zadne dane nie zostaly zmieniane. Do dzis nie wiem dlaczego tak bylo. Na pytanie o szczegoly, ani dlaczego nie informowali, ze nie mam juz Premium, ani ze byl problem z platnoscia odpowiedzi jasnej nie dostalem. Musialem pojsc do banku i zrobic im przelew, za ktory oczywiscie musialem zaplacic. Mimo ze to direct debit (takze oni sami sciagaja pieniadze), stwierdzono lakonicznie (po kolejnych problemach i oczekiwaniu na potwierdzenie rezygnacji z konta premium), ze nie ponosza odpowiedzialnosci za moje koszty, zgodnie z regulaminem. Wiec chromole taki portal z kombinowaniem. Pewnie jakbym sie nie zorientowal i spoznil bardziej, to oprocz kosztow przelewu, zlego kursu i zmarnowanego czasu, musialbym jeszcze zaplacic odsetki, do tego nie majac przez caly ten czas dostepu do konta. Takze ku rozwadze dla wahajacych sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajkoiKokosz
Korzystam od 10 dni i już zgłosiłem wypowiedzenie umowy. Niedopasowane profile, w tym już po kilku dniach pojawiają się (tylko 3 dziennie) nowe profile bez zdjęcia z jakimiś szczątkowymi, nudnymi jak flaki z olejem opisami. Zdecydowanie ODRADZAM facetom - co do użyteczności portalu dla kobiet nie wypowiadam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiu:))
to jest kupy gnoju warte totalna bania z ludzi robiona nawet nie można zobaczyć kto jest tam i ten test bez sensu, trzeba płacić w ciemno,nawet sms nie można zapłacić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość socean
W chwili obecnej sam temat wypowiedzenia umowy i usunięcia profilu na edarling nie jest problemem. Ja uczyniłem to dzisiaj po tym jak ponad 2 tygodnie temu poinformowałem, że rozwiązuję umowę bo nie chcę kontynuacji swojej obecności na tym portalu. Efekt poszukiwań żaden. Podpisuję się pod wieloma krytycznymi uwagami na ich temat i gratuluję wszystkim tym, którzy poza satysfakcją znaleźli swoją drugą połowę! Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byzrobi
Artykuł dość trafnie opisuje ten portal Pokazane w nim są te największe wady. W moim przekonaniu najbardziej trafny jest ten fragment: "Edarling reklamuje się jako serwis z testami osobowości. Niestety problem z tym jest taki, że możesz pisać tylko do osób, które przesłał Ci w propozycjach partnerów komputer. A to znacznie ogranicza wybór kobiet, z którymi możesz nawiązać znajomość.". Takie testy są fajne, pomocne, jednak ograniczanie się do kontaktu z jakimiś 20 ofertami, zaproponowanymi przez portal, jako te najbardziej pasujące, jest dla mnie niedorzeczne. W dodatku praktycznie żadna osoba nie pali się z odpisywaniem na wiadomości. Czemu takie mydwoje na przykład poradziło sobie z tym rozwiązaniem i też dopasowuje ludzi na podstawie testu (swoją drogą znacznie ciekawszego i chyba bardziej wiarygodnego), jednak człowiek ma możliwość sam sobie wybrać osobę najbardziej pasującą, sam to może ocenić, nawiązując kontakt z tymi, którzy według portalu mniej do niego pasują. Dając kilkaset ofert, zaznaczając jedynie w jakim stopniu dana osoba do Ciebie pasuje według nich, umożliwiają użytkownikom własną ocenę sytuacji. Ponadto, nie wiem czy to kwestia znacznie większej liczby kontaktów, ten portal wydaje mi się bardziej "żywy". Chodzi o to, że nie ma tam tzw. martwych kont, gdzie ktoś kiedyś założył sobie konto, o którym później zapomina, a ja z nadzieją piszę do nich, nie otrzymując żadnej odpowiedzi. Dziwny jest to portal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki Elektronik
jak mogą ściągać pieniądze z konta bankowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa22
ten portal jest beznadziejny.tak samo jak i sympatia.mialam tam profil ok.roku,trzeba było placic abonament i lipa.oczywiscie byli faceci chetnie,zainteresowani ale zadne z nich normalny.albo zonaci,albo jacys psychole,albo zainteresowani tylko na sex.osobiscie polecam hellopl.com zupełnie darmowe konto i cała reszta-wszystko absolutnie za darmo.co prawda nie znalazłam jeszcze odpowiedniego faceta ale już są jakies szanse,bo z paroma wchodzilam w blizsze relacje (smsy,rozmowy przez tel,opowiadanie swojego zycia itd).czyli jest nadzieja:) no i duzo tych facetów jest.jest jeszcze cafe.pl czy cos takiego0,niektorzy sobie chwalą ale ja się stamtad wypisalam-jakos mnie nie powaliło.wole hellopl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej_i_Edytka
Witam, Przeczytałem bardzo dużo negatwnych i nieprzyjaznych opinii pod adresem e-Darling.pl Też byłem użytkownikiem tego portalu i ku zdziwieniu mojemu, mojej obecnie już żony. nie możemy się zgodzić, że e-Darling to banda oszustów i kombinatorów. Wszedłem na portal dosłownie na miesiąc czasu. Znalazłem swoją Edytkę i po roku czasu jesteśmy małżeństwem. Rozmawialiśmy, spotkaliśmy się i pokochaliśmy od pierwszego wejrzenia. Natomiast jeżeli mówić o jakimkolwiek profesjonalizmie, to zadajmy sobie proste pytania. Po co na taki portal wpisujemy się? I co chcemy osiągnąć? A nie szukamy jak powiesić psy na prowadzących portal i ich system zarobkowania (opłaty za konto premium). Oboje z żoną nie mieliśmy żadnego problemu z wypisaniem się z portalu i nikt nas nie oszukał pobierając niesłusznie opłatę. Wystarczyło przeczytać uważnie regulamin korzystania z serwisu. Życzę powodzeni i wszystkim szukającym i tym którzy to próbują umożliwić. Pozdrawiamy wraz z żoną zespół e-Darling .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 12121212
E darling wprowadza klienta w błąd. Wszystkim którzy płacą radzę uważać bo potem automatycznie sobie przedłużają umowę i sami ściągają pieniądze z konta. Nawet jeżeli wcześniej (korzystając wcześniej) tak nie było to UWAGA bo Was teraz skasują. Ja korzystałam dwa razy (w sensie zapłaciłam) i zanim zdecydowałam się na drugi raz widziałam na własne oczy że już mi się możliwość korespondowania skończyła. Potem licząc, że po prostu umowa sama wygasa ( a człowiek zazwyczaj nie pamięta po iluś miesiącach na ile wykupił abonament)nie zaglądałam na portal, tym bardziej, że i tak jest mało efektywny. Po kilku miesiącach zaglądam na moje konto a tu PROSZĘ! Edarling pobrało kwotę 73 zł!!!!! co za niespodzianka i wspaniała wiadomość! przestrzegam przed zakładaniem płatnego portalu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Austra22
Ludzie trzeba czytać regulamin! Jest tam jasno napisane, że eDarling pobierać będzie z naszego konta kasę, o ile wcześniej(14dni przed zakończeniem okresu Członkostwa Premium) s z niego nie wymiksujemy. Jednak ja jestem zbulwersowana czymś innym. W regulaminie zapisane jest, iż do 2tyg, po zapłaceniu Członkostwa Premium można, można z niego zrezygnować. Owszem można, ale czy oddadzą nam kasę, pobraną wcześniej z góry tj 214zl????????? Cały czas czekam na ich odpowiedź o która niezwykle trudno. Na jednego e-maila czekałam 5dni!!! mam jeszcze trochę czasu, ale cwaniaki specjalnie zwlekają z odpowiedzią. Napiszą po upływie 2tyg, a wtedy nie będę mogła żądać zwrotu gotówki. W dodatku w regulaminie jest tylko wzmianka, że moge zapłacić jakąś karę!!! NIE REJESTRUJCIE S TAM!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Austra22
Badoo też nie jest lepsze. Bez opłat nie da s nikogo poznać, nie można zobaczyć kto s nami interesuje. Beznadzieja. Już lepiej pójść na dyskotekę;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dentystka
chciałabym ostrzec przed korzystaniem z tego portalu,nie mam doświadczenia z innymi portalami ale eDarling nie zapewnia zadnego bezpieczeństwa ,nie archiwizują usuniętych wiadomości ,nie reagują na zgłoszenie nadużycia.Zalogowałam się na eDarling po dwóch tygodniach odezwał się do mnie ANDRZEJ MENADŻER Z KOPALNI Z BEŁCHATOWA WZROST 188 cm wzrostu ,celowo przytaczam te dane aby ostrzec przed tym psychopatą,bardzo nalegał na spotkanie ,gdy odmówiłam wybłagał abym zgodziła się na rozmowę telefoniczną po kilkominutowej rozmowie stwierdziłam ,iż mam do czynienia z człowiekiem chorym psychicznie,poprosiłam aby więcej do mnie nie dzwonił ,w odpowiedzi usłyszałam mnóstwo obrażliwych uwag na mój temat, następnie zasypywanie mnie obrażliwymi smsami.Kolejne jego wyczyny to logowanie się pod fikcyjnymi imionami ,tylko w celu wysłania do mnie obrażliwej informacji,aby tego było mało na podstawie umieszczonych na moim profilu inormacji na mój temat ustalił adres mojego gabinetu ,nęka mnie obraża ,a e darling nie reaguje ,ten człowiek to psychopata,który może stanowić zagrożenie dla innych mniej czujnych kobiet,przed moją odmową sarał się być przemiły ,ale ja wyczułam że coś jest nie tak i miałam rację.Edarling oczywiście umywa rączki ,,interesują ich tylko pieniądze,kłamliwa jest też reklama,to nie portal dla ludzi z aspiracjami,tylko psychopatów i zakompleksionych nieudaczników,nie sprawdzają danych nie stosuja się do preferencji dot np wykształcenia.....UWAŻAJCIE...ja dziś byłam na policji zgłosić skatling....nie mogę narażać siebie i mojego ukochanego dziecka i tak uwolniłam się od jednego"wariata"rozwodząc się a na karku mam następnego...z portali randkowych wyleczyłam się na zawsza po 2 tygodniach z nim obcowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×