Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamiiiilllkkkkaaaaa

Piersi

Polecane posty

Gość kamiiiilllkkkkaaaaa

Słuchajcie mam pewien problem, otóż nie wiem co zrobić z moimi piersiami :( Mam 18 lat, jestem troszkę 'zaokrąglona' i moje piersi są dosyć obwisłe jak na mój wiek.. 75duże B małe D... Nie wiem czy używać sylikonowych wkładek, jak dobrać biustonosz, czy pomogą jakieś masaże czy coś... Wypowiadajcie się i proszę o rady.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim musisz dobrać właściwy rozmiar stanika:) Zacznij od zmierzenia się: pod biustem bardzo ściśle i na wYdechu (bez powietrza), w biuście swobodnie i podaj wyniki - zobaczymy co powinnaś nosić. Dobrze dobrany biustonosz pomoże poprawić stan piersi, tutaj dowody: http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203,75213023,75229152,Re_Co_mi_dala_zmiana_rozmiaru_stanika_na_wlasciw.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamerqa
jak dla mnie te wydziwianie ze staniakami nie jest w 100% sensowne.. też się bawiłam w te kalkulatory i wyszło mi 65C (nosilam 70A) i co? 65C za ciasny w obwodzie i za duży w miskach... jak dla mnie te kalkulatory są badziewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona zawsze jest
19:02 [zgłoś do usunięcia]best_bra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to naprawdę działa :) przez jakieś pół roku noszenia dobrze dobranego stanika (ciasnego w obwodzie, bez żadnego puszapowania, itp) poprawił mi się wygląd piersi :) bez jakichś cudów, nie zmieniłam się w Pamelę Anderson, ale jest lepiej, niż było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalkulator to przecież nie jet wyrocznia, tak samo jak i tabelka. Poza tym biusty są różne, staniki są różne. Może masz pod biustem 74cm, kalkulator pokazał obwód 65, a miałaś na sobie jakiś ściśliwy i dużomiskowy model. To nie jest tak, że kalkulator/Głaszczka/Best_Bra policzy i już. Trzeba mierzyć, czytać i mierzyć, i czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamerqa
nie przymierzałam jednego egzemplarza :/ mierzyłam dużo staników z różnych firm i za każdym razem to samo... do miski nie mam co włożyć a pod biustem dusi :/ i obwód wcale nie był dużo mniejszy od "mojego" obwodu bo to tylko 4cm... ja jakoś nie jestem przekonana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc może problem leży w wygarnianiu. Może nie wygarnęłaś i miska była pusta, a obwód przyciskał pierś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamerqa
na pewno wygarnełam bo nie mam prawie co wygarniać :P albo jestem tak zmutowanie zbudowana (bardzo prawdopodobne) i bym poczuła chyba że obwód mam na piersi:( albo te kalkulatory są dziwne albo moje "piersi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parvoviroza
A ja jestem przekonana. Wczesniej nosiłam jakies 80d albo 85C, w klacie mam 82 cm, więc jak był ciasny 80, to moze przez krótki czas było dobrze, a potem wszystko zaczynało jeździc po plecach. Do tego cycki wydostawały się którędy chciały i gdzie tylko chciały, tu jakaś buła, tam buła, tu krzywo, tam odstaje. Dopiero jak zobaczyłam tutaj posty best bra, to sie zastanowiłam, spróbowałam i w końcu mam cycki i biustonosz na swoim miejscu. Z tych kalkulatorow wynikało mi 75F, mam biustonosze i 75E, i 75F, i 80E, zalezy od modelu, od firmy. Nikt nie każe trzymac się kurczowo rozmiaru, który wyszedł w tabelce. Bierzesz parę rozmiarów, idziesz mierzyć, nie tylko nałożyć i zapiąć, ale poukładać te cycki tak, jak mają być, podnieść ręce, poruszac sie proche, schylic, podskoczyć, zeby zobaczyć, czy wszystko sie trzyma, czy zaczyna latać. I tak znajdziesz stanik dla siebie. No ale jeśli jesteś zadowolona z tych swoich 70A, to przeciez nik,t nie zmusza, mozesz nosic je dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parvoviroza
Może jesteś, klamerko, bardzo szczupła, a do tego masz nierozciagliwe staniki. Wtedy mozliwe, że te nowe sposoby nie sprawdają sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×