Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalafiorowo

bardzo ją kocham a ona mnie rzuciła.. nie potrafie sobie z tym poradzić

Polecane posty

Gość kalafiorowo

cierpie... jeszcze tak niedawno było cudownie, dawala mi wielka nadzieje na to, ze równiez mnie kocha.. wpsolny wyjazd nad morze, czułe słówka, sex, wiernośc itp pozniej mnie zostawila mowiac, ze to nie to i ze mnie nie kocha.. cierpie, nie potrafie sobie z tym poradzic, 24h mysle o niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorowo
z żalu zjadłem własną kupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hieronim nieczysty
wczesniej mogles zjesc troche orzeszkow ziemnych czaisz jaki bajer w kupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorowo
jest ktos normalny, kto by odpisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hieronim nieczysty
nie pisz nie dzwon nie ponizaj sie i nie pros, to jedyna droga jesli mozna cos w ogole uzyskac,badz twardy i pamietaj ze ty jestes facetem masz swoj honor i dume ,wiem ze latwo sie pisze ale ja to przezylem i z wlasnego doswiadczenia mowie ci ze najlepiej bedzie jak zrobisz tak jak pisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorowo
hieronin... nie potrafie ona pierwsza nie wyciagnie reki.. tzn, odezwac sie odezwie, bo ogolnie ona zazwczyaj pierwsza sie odzywala ale ona w zyciu nie zaproponuje pierwsza spotkania kurwa mac nie wiem co mam robic, powinienem to zakonczyc.. aby nie miec zadnych złudzeń ale nie potrafie, jestem za duzym tchórzem, caly czas jest jakas odrobinka nadzieji ze to mozna jeszcze odmienic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci banalną rzecz - czas pomaga, robi swoje. Mnie facet porzucił, ot tak z dnia na dzień. Podobnie jak Ty miałam cały czas nadzieję, że wrócimy do siebie. Byłam głupia, zresztą nadzieja jest matką głupich :-) Ja myślę, że ona nie wróci do Ciebie. Koleś powyżej dobrze Ci radzi, odpuść sobie, nie odzywaj się, miej swoją godność. Wiem, że to przykre i ciężkie, ale... przetrwasz to.. ! Znajdziesz dziewczyną 1000 x bardziej wartą Ciebie . Uszy do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hieronim nieczysty
nie ma "nie potrafie" musisz bo przyjdzie czas ze bedziesz załowal glupstw ktore byc moze popelnisz i pozniej bedzie ci wstyd , badz twardy co ma byc to bedzie moze zateskni moze nie ale nie rob nic zagryz zeby i idz do przodu, jak bedziesz jej medzil to bedzie jeszcze gorzej ,to jedyna droga i tylko tak mozesz ja odzyskac , musi ona wiedziec ze ci zalezy ale na tym koniec .odpusc jesli nie wroci to widac nie byla ci pisana a ty nie ponizajac sie bedzies mial szacunek dla siebie i powiesz sobie kiedys " kurde zachowalem sie jak facet z jajami" pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem was koledzy
chcecie i nie chcecie niby jakas próba nie wyjdzie odrazu załamka OD Facetow kobiety by chciały silnego charakteru pewnosci w działaniu Działaj Najgorzej jeden krok w przód ale zaraz dwa w tył bo nie wyszło Troche fantazjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powyżej dobre podsumowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIlip 13
Też mam podobna sytuacje dziewczyna mnie wocila powiedziała że musi to przemyslec i ze nie jestesmy para tylko przez jakis czas przyjaciulmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......mmmm..........
ile masz lat? przypomina mi to moją historie... ale mój pewnie o mnie nie mysli 24 h na dobę :( może odezwij sie do niej pierwszy ? ja rzuciłam chłopaka...marze by sie do mnie odezwał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......mmmm..........
hieronim nieczysty nie pisz nie dzwon nie ponizaj sie i nie pros, to jedyna droga jesli mozna cos w ogole uzyskac,badz twardy i pamietaj ze ty jestes facetem masz swoj honor i dume ,wiem ze latwo sie pisze ale ja to przezylem i z wlasnego doswiadczenia mowie ci ze najlepiej bedzie jak zrobisz tak jak pisalem to dopiero idiota! podciera się dumą itp. ale szczęście jest najważniejsze! pamiętaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odzywaj sie, nie pros, nie pisz, miej honor, dume......Czy tak zachowuja sie ludzie ktorzy kochaja lub ci, ktorzy chca byc kochani???? Takie porady sa dobre dla dzieciakow, a w doroslym zyciu, jesli nam na kims zalezy, to trzeba to tej drugiej osobie pokazac i pokazac jej ze nam zalezy, nawet kosztem dumy. W milosci nie ma na to miejsca, o ile to jest milosc oczywiscie a nie szczeniece gierki.......Jezeli kobieta cie rzucila, to nie zawsze oznacza ze nie chce z toba byc. Ludzie sie rozstaja a pozniej wracaja do siebie i sa ze soba lata cale. Nie wiesz co tak naprawde czuje twoja byla, ale na wypadek gdyby jej decyzja nie byla do konca przemyslana, daj jej do zrozumienia ze tobie ciagle zalezy. A do tego nie trzeba sie koniecznie upokarzac. Wystarczy spokojna rozmowa, tak, zeby wiedziala, ze ty chcesz i ze przyjmiesz ja spowrotem. A co ona z tym zrobi to juz inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jezeli kobieta cie rzucila, to nie zawsze oznacza ze nie chce z toba byc" To oznacza, że poszła na zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up!
Rudy, a wyobraź sobie, że czasami tak jest, że to wcale nie oznacza braku miłości. Czasami to desperacja, w której próbujemy wam pokazać, że jeśli się nie zmienicie, to serio - koniec. Czasami rozmowy nie pomagają i wtedy wam, potrzebny jest cholernie zimny prysznic. Czy może być coś lepszego niż zostawienie zakochanego faceta? ;) Jak kocha, ZMIENI SIĘ i dostanie drugą szansę. Ale to tylko gdybanie, bo może naprawdę się odkochała. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznijcie od zmieniania nas w swoich oczach. Jeżeli nie potraficie to ja wolę iść do kina sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas uleczy rany o ile zrobisz malutki krok od tego bycia za przeproszeniem durniem trwoniącym czas na płonne nadzieje. Było-minęło. To tylko miłość a ona nie jest jednorazowym aktem hiperaktywności organizmu, znowu się zdarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrozpaczonaIgupia
Ehhh faceci i Wasza duma...sama zakonczylam zwiazek w ten sposob,w sumie pod wplywem emocji(taki zimny prysznic)jak ktos wyzej napisal...niestety pomimo tego jak mocno (niby)kochal nie walczyl,nie odezwal sie...wiec wywnioskowalam ze jednak nie kochal! Zrob jakis krok w tym kierunku,skontaktuj sie z nia...pozniej bedziesz zalowal ze nic nie zrobiles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po fakcie
Ty zerwałaś trzeba było się przyznać do błędu i odezwać do niego dlaczego tego nie zrobiłaś ? bo czekałaś na jego ruch skoro Ty go rzuciłaś ? dziewczyny jesteście zadufane w sobie i myślicie że wam się wszystko nalezy. On prawdopodobnie jest na tyle dojrzały że wiedział że to nie ma sensu skoro Ty go rzuciłaś, dziewczyna jak kocha to nigdy nie rzuci chłopaka nawet w emocjach.. a jeśli to powie w emocjach to szybko to zaprzeczy i powie że nie prawda;/ To dziewczyna ,,wybiera'' faceta a nie facet dziewczynę, i jeśli dziewczyna okazuje to co powinna facet to doceni normalny.. nienormalne jest jeśli dziewczyna ma w dupie zrywa sobie kiedy chce bawi się facetem, a ten facet debil lata za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jak to boli.... mnie też porzucila swego czasu dziewczyna. Z tym że mialem prosty wybór, albo ją odzyskuje, albo się zabije. Poszedłem na całość i zamowilem rytual milosny. Dziewczyna sama do mnie wróciła po miesiącu od odprawienia. Teraz jesteśmy szczęśliwi. Jak to mowią w życiu trzeba być lisem i lwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszustka
Gdzie zamawiales rytual???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej odpuść. powiem jedno-byłam z facetem ponad 2lata. zostawiłam w ciągu tygodnia dla innego. prosił, błagał, codziennie tkliwe smsy. miałam totalnie w d***e. minęło 1,5miesiąca. facet przestał się odzywać. a ja? ja zaczęłam szaleć. walczyłam o niego choć wiele wyrzeczeń mnie to kosztowało. i chyba się udało... lada dzień zamieszkamy razem po raz kolejny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJ MISTRZU! wejdź na sesje odkochiwania - marcin adept szabelski, albo na uwodzenie org ten gość jest moim GURU, mam jego poradniki i wiele mi pomogly np jak odzyskać ex nie masz pojęcia, ze możesz się zmienic o 360 stopni! napisz tu , czy pomogła ci ta stronka pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zostawiła kobieta po 7 latach... Nie chciała nic ratować właściwie, a wcześniej nie mówiła o tym, co jej przeszkadza.... po 6 miesięcach zaczynałem się z tym godzić i pozwalałem sobie na żałobę. Postanowilem jeszcze sprobować uroku miłosnego na polecanej tu stronie http://urokmilosny24.pl – pomogło. Ukochana wróciła a ja jestem szczęśliwy jak nigdy dotąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten szabelski to naciągacz, zarabia na głupcach którzy chcą na siłę się zmienić. Moja najlepsza rada życiowa- bądź sobą nie ma sensu zmienianie się na siłę po to by zaimponowac dziewczynom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że nie powinnam bo ten Pan tego nie chce ale muszę go pochwalić. Pomógł mi pan od białej magii, ma stronę http://magia-anielska.pl Jego rytuał zdziałał cuda i odzyskałam męża, chociaż rozwód był już praktycznie przesądzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×