Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cuore 18

WIELOLETNIE NIEUDANE STARANIA

Polecane posty

Witam przenioslam sie ze Zdrowie i Uroda gdzie borykalam sie z problemami intymnymi dzieki Bogu mam nadzieje wyleczonymi na zawsze na ta strone poniewaz jestem gotowa aby ponownie podjac starana o dzieciatko. Mam 35 lat i od roku powaznie staramy sie, chociaz od 5 lat wspolzyjemy bez zabezpieczen, teraz mielismy przerwe 6 msc ze wzgledu na moja dolegliwosc, wkrotce mamy wizyte w klinice specjalistycznej a co dalej to sie okaze,mysle ze nasza droga zeby stac rodzicami bedzie dluga i dlatego tez mam ochote podzielic sie z kims wrazeniami i poplotkowac...piszcie dotrzymcie mi towarzystwa. heja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ze wpisalam sie na strone Ciaza, Porod......ale bez odzewu moze tutaj znajde podpore....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska30
witaj autorko! ja mam 30 lat i tez sie staramy,tyle,ze ostatnio wyszła mi bakteria kałowa i nie wiem dlaczego,sexu analnego nie preferuje,higiena tez ok! od 5 dni biore antybiotyk i dzis tez powinnam dostac okres i jakos sie nie zanosi,teraz stresuje sie ,ze moge byc w ciazy,bo moge poronic aaa szkoda gadac pozdrawiam.......napisz jakie ty mialas problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuska to tak jak u mnie 6 msc walczylam z dziadostwem coli i foecalis i chociaz zebym uprawiala anal lub jakies inne dziwactwa to bym miala powod ale jak mi tlumaczyl gine wystarczy wyjalowienie pochwy a bakterie kalowe w malej ilosci ale zyja w pochwie poczym zaczynaja sie rozmnazac i dlatego ich wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska30
napisz mi prosze czym sie leczylas? ja mam antybiotyk palin ,mam go brac 10 dni,ale nie powiedziala co dalej,mysle ze pojde na kolejny wymaz i czy te 10 dawek wystarczy z tego co piszesz to chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bralam najpierw dopochwowo amoxicillina + acido clavulanico przez 10 dni i nie pomoglo pozniej ten sam anty. doustnie 2x dziennie przez 8 dni i pomoglo ale nabawilam sie grzybicy z ktora borykalam sie przez 3 msc, teraz boje sie ze to zmienilo mi ph sluzu zawsze cos sie napatoczy jak by nie bylo malo ze czlowiek ma trodnosci zeby zajsc, oczywiscie anty. mialam dobrany z antybiogramu, u ciebie co siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska30
nie pamietam dokladnie nazwy tej bakterii,wiem tylko,ze to bakteria kałowa no i oczywiscie candida ,po zakonczeniu antybiotyku mam wziasc 2 dni po 4 tabletki ORUNGAN no i zobaczymy z candida zmagam sie juz kilka lat ,teraz zmienilam lekarza i zobaczymy.Grzybicy mam juz po dziurki w nosie i wszystkich lekow ,ale orunganu jeszcze nie mialam i w nim pokladam nadzieje.Pocieszylas mnie ,ze po PALINIE ci przeszla ta bakteria ,moze i mi pomoze!Juz mam dosyc!A jak bylo u Ciebie? czy po zakonczeniu brania antybiotyku mialas robiony posiew? czekam tez na wyniki meza,bo wczoraj oddal do badania,Twoj maz mial robiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja candida to tez 100 letnia ale 1 raz leczylam sie na nia we Wloszech bo tu mieszkam w sumie leczenie candidy trwalo 4 msc tzn glowne leczenie i potem 3 msc przeciw nawrotom. robilam juz 2 posiewy i wszystko jest ok, ale ja nie czuje sie konfortowo przed okresem i i owulacja mam lekkie pieczenie w dziwnym miejscu miedzy odbytem a wejsciem do pochwy.Moj maz byl zdrowy mial brany posiew i badany mocz.Ja jeszcze mam obsesje i wycieram sie np. tylko recznikami papierowymi i inne bzdury.Pakuj w siebie probiotyki, okres o ile ci sie spuznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska sprawdzilam ja tez leczylam sie itraconazolem tylko musze sobie przypomniec ile go bralam tu nazywa sie sporanox dlatego od razu nie zajazylam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska30
powiem tak;ja juz w cuda odnosnie grzybicy nie wierze! okres powinnam dostac dzisiaj,ale jeszcze sie wstrzymie z testem ,bo antybiotyk moze chyba miec wpływ na opoznienie? zreszta tyle miesiecy staran i nic i akurat teraz? nie wierze,wiec zaczekam,troche sie obawiam,ze wzgledu na bakterie,wolalabym ja wyleczyc i wtedy znow staranka pewnie bezowocne! ile lat wy sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To narazie jestesmy we 2 ktore w cuda nie wierza ja to odnosnie wszystkiego staram sie tak na max od roku - 6 msc na wyleczenie pochwy, ale poczekaj w sumie to licze 5 lat bez zabezpieczen a z mezem gwarantuje Ci nie patrzelismy sobie w oczy, teraz to sie troche obawiam chociaz nigdy nie mialam zadnych powaznych problemow ze zdrowiem, okresy regularne, owulki rowniez, kontrolne wizyty u gine usg itp sa prawidlowe, w pazdzierniku przepisza mi program badan to sie okaze.....pozatym ludzilam sie do teraz ze zajde naturalnie. Ty masz jakis konkretny problem stwierdzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×