Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie no ygu7tg

mam taką figurę-

Polecane posty

Gość nie no ygu7tg

162 cm wzrostu, 53 kg wagi szczupłe nogi, wyraźnie zaznaczone biodra. Mam dylemat jak się ubierać jakie wybierac ubrania żeby wyglądać smuklej. jakie spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje leginsy
i dluzsza tunike:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no ygu7tg
no własnie a czy ktoś by mógł mi pomóc w znalezieniu np na allegro jakiejś fajnej tuniki? Za Chiny ludowe nie potrafię znaleźć - nie znam się na tunikach, legginsy już mam i nie mogę założyć bo nie mam tuniki. Do sklepów mam daleko więc odpada wizyta w ch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje tunike
niedlugo cos Ci fajnego wkleje..jakie lubisz kolorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no ygu7tg
dzięki, nawet mi się podoba :-) może jeszcze cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz opisać się dokładniej. taki opis figury pozwala mi wyobrazić sobie co najmniej 20 różnych kobiecych sylwetek. a doradzanie po takim opisie to wróżenie z fusów. poz atym liczy się tez twoja głowa. znam kobiety które mimo idealnych nóg uważają je za brzydkie, koślawe i takie które mimo mankamentów nawet dużych uważają je za swój największy atut. po pierwsze opisz dokładnie swoją figurę bo numerki (wzrost, waga, rozmiar i wymiary) nie wiele mówią. jedna kobieta przy twojej wadze i wzroście będzie smukłą inna będzie gruba. wszystko zależy od budowy ciała a jej nie da się wywnioskować z numerków. musisz opisać się od stóp do głowy (dosłownie). -nawet stopy się liczą mogą być tym co chcesz wyeksponować ja mam małe stopy i uwielbiam to podkreślać. są kobiety które chcą zmniejszyć optycznie swoje stopy. po kolei: -szyja jaka długa, smukłą, krótka, brak, gruba - ramiona pulchne, masywne, szczupłe, zbyt chude, szerokie, wąskie, proporcjonalne do bioder(stan przed lustrem i popatrz jak przebiega linia prosta pociągnięta od końca ramion do ziemi przed za biodrami? - piersi duże, małe, proporcjonalne, jędrne, obwisłe itd tu możesz podać rozmiar tylko taki by best bra - talia ( uwaga talia nie jest tam gdzie pępek tylko to twoje najwęższe miejsce od piersi do pasa. oczywiście jak masz taką budowę ciała to może się zbiec pępek i talia. szukaj najwęższego miejsca) pasek w tali: http://www.w-spodnicy.pl/g/Kobieta.obiekt2.aspx/0/460/Kobieta/3a2980e0-84ea-4dd7-99c6-2fe2a66970da_20090720052455_Talia-43.jpg więc jaka jest? od razu widoczna, głębokie wcięcie, mocno zaznaczona, czy wręcz przeciwnie ciężko ją znaleźć? a może porostu normalna ani duże ani małe wcięcie? - brzuszek i pas wystający, boczki, płaski, wklęsły, coś do zakamuflowania? -biodra szerokie, wąskie, zbyt małe, za duże, proporcjonalne, masywne same biodra nie patrząc na pupę i uda - pupa za duża, wystająca, plaska, okrągła, jędrna, obwisała, za małą - uda masywne, szczupłe, za chude, propocjonalne kołki jaką mają linie? - łydki masywne, szczupłe, za chude, proporcjonalne teraz całościowa czy nogi są długie czy krótkie czy proporcjonalne? tułów tak samo za długi czy za krótki? jak skończysz to pisać wybierz swoje zalety i wady. przykładowo uwielbiam swoją talie ale nienawidzę swoich nóg. znajdź co najmniej 3 plusy bo minusów większość z nas potrafi znaleźć bez problemu więcej:P -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no ygu7tg
SZYJA normalna smukła ramiona proporcjonalne do bioder piersi raczej małe talia od razu widoczna biodra dosyć szerokie lecz proporcjonalne pupa okrągła i zgrabna uda i łydki proporcjonalne no ja jestem proporcjonalna w całości i to mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam przegapiłam topik a nikt go nie podbił. jak dalej chcesz mojej porady napisz. nie chce pisać na próżno skoro nigdy tego nie przeczytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×