Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marti21

Turystyka Studia

Polecane posty

Gość marti21

Witam , chciałam zapytać czy wiecie coś na temat studiowania turystyki chodzi mi na razie o informacje ogólne , ponieważ nie mogę znaleźć nic konkretnego. Obecnie mam 15 lat i jestem w 3 klasie gimnazjum. Sama dokładnie nie jestem niczego pewna i niby mam jeszcze sporo czasu , ale na razie zastanawiam się jak to wszystko wygląda ile trwają takie studia? czy robi sie po nich jakis doktorat , magisterke , ile to trwa i jakie sa tam przedmioty? Moim marzeniem jest podrozowac po swiecie , i poznawac nowe kultury , ale zastanawiam się jakie przedmioty brane sa pod uwage. geografia i co dalej? polski , historia ? Nie wiem właśnie jakie przedmioty rozszerzone trzeba zdawać na maturze , aby się tam dostać. Na dzień dzisiejszy nie podchodze do tego jako rzecz najbardziej istotna, chodzi o to , ze mam jeszcze czas na zastanowienie sie co do konkretnego kierunku studiowania , ale naprawde od dluzszego czasu sie tym interesuje. Mimo , ze mam jeszcze pare lat chcialabym dowiedziec sie czegos wiecej na ten temat i powoli zaczac sie do tego przygotowywac. Zaraz po liceum planuje wyjechac do Stanow na rok lub dwa a potem chcialabym zaczac studiowac , ale nie wiem czy mi sie to uda. Jezeli jest wymagany jezyk na tym kierunku to z angielskim nie byloby żadnego problemu.Aha i jezeli chodzi o studiowanie , to tu w Polsce , bo niestety w Stanach za wszystko się płaci. Przepraszam za troche monotonne pytania , ale zalezy mi na konkretnych odpowiedziach , wiec jezeli wiecie cos na ten temat to piszcie , czekam z niecierpliwością . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×