Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość życie ciągle dobija NAS

czasem i Ja tracę siły i chęci do życia ..mam mysli

Polecane posty

Gość życie ciągle dobija NAS

Mieszkam na wsi mam duży dom piętrowy , niestety w mojej miejscowości nie ma żadnego sklepu nic poprostu ..tylko parę domów! Moi rodzice żyją swoim życiem znaczy sie nie dobrali się zupełnie zero porozumienia , ale są razem !Raz dobrze raz źle mama nie pracuje zawodowa ma choleryczny charakter ciągle krzyczy i czepia się wszysykiego ..normalnie czasem odchodzi ochota na to ciągłe jej czepianie i żale jak ona to przegrała życie , jak jest jej źle etc. Tata zarabia różnie , ale kompletnie nie umie zarządzać pieniedzmi ..pomimo tego ,że czasem ma 2. czasem 3 , a nawet 4. tysiaki potrafi wszystko przez miesiąc wydać , czego efektem jest pusta lodówka , albo kupione byle jakie jedzenie co by tego pies sie nie tknął, choć cały czas inwestuje w dom remonty itp. właściwie nigdy dla niego nie byłą ważna rodzina i mogę śmiało powiedzieć , ze oni popełnili wielki bład zakładając rodzine poprostu się do tego nie nadają! Ja zawsze marzyłam o mieszkaniu w mieście , do wszystkiego blisko , i komfort życia lepszy !!!! Niestety mój tata niechce słyszeć o tym,zebym ja wyemigrowała z domu , ciągle na tym tle są kłótnie ! Zresztą ciagle się czepiaja obydwoje chociaż gotuje obiady jak umie i jak potrafie , staram się prowadzic czystośc w domu jakoś ..to oni potrafia moja pracę poprostu w parę sekund zniszczyć ..i ciągle musze za nimi sprzątać !!! Obiad musze podstawiac pod nos! Mam dośc tego wszystkiego chce znaleźć pracę i mieszkać bez nich ..odciąć się i wreście odpocząć od ciągłych kłótni nieporozumień..mnie to poprostu wykańcza psychicznie ciagle płacze !!! KAżdy jest lepszy odemnie ja najgorsza .. zamknięcie się w swoim pokoju i płacz to jedyne rozwiązanie jakie moge obrać !!!!! Mam chłopaka on chce zebym przeprowadziła się do niego , ale jego dom przy moim to się kryje ..mój jest duży jego parterowy do tego pełno tam ludzi siostry bracia rodzice szwagry i tak się gniotą ja tam nie chce nie podoba mi sie łazienka kuchnia śmierdzi pleśnią odpada :( jestem na takim etapie zycia ,ze mogę wszystko i studia i pracę ,ale nie moge się uwolnic od tego miejsca mojego domu rodziców mają tylko mnie teraz !!! CO robić ?? niedługo bedzie mi potrzebny psycholog lub psychiatra , bo ja jestem bardzo wrażliwa każde przykre słowa skierowane w moim kierunku wywołują deszcz łez.. nie wiem co zrobić.. chciałam się wygadac tylko tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×