Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezrobotny21

Pomożecie?

Polecane posty

Gość Bezrobotny21

Witam szukam pracy (nie ja jeden) ale bez efektów skończyłem zsz elektromechanik zdałem egzamin zawodowy szukałem w urzędzie jestem zarejestrowany przeglądam ogłoszenia dzwonie.. bez rezultatów.Mam jeszcze ledwo co wyrobioną książeczkę sanepidu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może sie zdecyduj na
staż? zawsze to jakis początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny21
Pewnie gdyby mieli w urzędzie to już bym się dawno zdecydował ale nie mają przynajmniej dla mnie nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njnkjnk,mj;l.hui
Jesteś elektromechanikiem? myśle, że powinieneś dorobić sobie kilka kursów i jechać w świat... takie zawody są bardzo opłacalne w Szwecji lub w Norewgii nie ma sensu tu gnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażające co dzieje
się w tym kraju.. po podstawówce ok zgodzę się możliwości brak, po zawodówce - brak, po liceum czy technikum tylko studia, a po studiach i tak idziesz sprzedawać w tesco albo w realu.... 0 przyszłości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bezrobotny 21
to nie PRL, nikt ci pracy nie znajdzie, sam sobie znajdź pracodawcę i niech wystąpi o staż. Takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze ledwo co wyrobioną książeczkę sanepidu. To przecież jak uprawnienia na wózki widłowe, albo na testy DNA. Przestań szukać, udawanie ci nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny21
I spoko masz racje książeczka pomogła :)a poza tym nie udawałem bo nie chciałem robić w kfc za 5 zl godzinkowo czy w maku mam większe ambicje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam to
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Warszawa:312 zł zamiast 650 zł za Szkolenie Barmańskie I stopnia w Ogólnopolskiej Szkole Barmanów w Klubie PLATINIUM http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,80720?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×