Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak myślicie ???

Czy to na pewno dobry pomysł na prezent urodzinowy dla chłopaka ?

Polecane posty

Myślę, że portfel to bardzo dobry pomysł. Mój chłopak lubi prezenty praktyczne, więc myślę że na najbliższe urodziny kupie mu maszynkę do golenia, tym bardziej że widziałam taką na magicznaplaneta.pl Mężczyźni już tacy są, że wolą konkretne prezenty niż słodkie drobnostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książka to też dobry pomysł, jesli oczywiście chłopak lubi czytać. Ramka ze wspólnym zdjęciem - jeszcze lepiej, zawsze będzie przypominała wspólne, szczęśliwe chwile. perfumy też spoko. Chyba, że coś bardziej oryginalnego - to może jakaś koszulka z zaprojektowanym samemu wzorem - napisem, wspólnym zdjęciem, ulubionym cytatem etc. Możliwości jest wiele. Na fiberya.com możesz właśnie sama zaprojektować koszulkę przy pomocy grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka

A może scyzoryk z grawerem? Wiem, że na scyzoryki.net można takie zamówić. Ja polecam modele marki Swiza - bardzo wytrzymałe są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Alinka. zapewne prezenty dawno kupione, zuzyte, zwiazki rozwalone.

Masz ty zaplon kobieto :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina

Na wassermanie poszukaj, mają tam spoko rzeczy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena

Moj chlop ma obsesje na punkcie detektywów więc kupiłam mu rzeczy ze sklepu detektywistycznego (spyshop) i był mega podjarany 🙂 jakiś tam wykrywacz pluskiew i coś jeszcze małego 🙂 wiec moze warto kupić coś co go naprawdę uszczęsliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bauisa

Jak szukasz pomysłu na prezent polecam zajrzeć tutaj czasnaparty.pl/pl/7768-prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja swojemu chłopakowi na urodziny zawsze kupuję coś do pielę©nacji włosów lub brody. W tym roku dostał zestaw kosmetyków Masveri i jest mega zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×