Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak myślicie ???

Czy to na pewno dobry pomysł na prezent urodzinowy dla chłopaka ?

Polecane posty

Gość jak myślicie ???

Hej mam problem ponieważ mój chłopak ma nie długo urodziny i nie mam pojęcia co mu kupić bo... łańcuszki,perfumy... już ma i teraz pomyślałam żeby kupić mu portfel i bluzę co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łańcuszki,perfumy... już ma i teraz pomyślałam żeby kupić mu portfel i bluzę co o tym myślicie ? - jeszcze dorzuc na gwiazdke mieszkanie i samochod, niech gosc bedzie skompletowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie zapomnij bluzy skropic swoimi perfumami to będziesz miała gwarancję że mysli o tobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup mu
orginalną ramkę ze swoja sweet focią... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaaaaaa:)
Moj facet tez ma Niedlugo urodziny, tyle ze 31 kończy, a ja nie wiem kompletnie co mu kupić:/... Prosze pomóżcie!!! Jaki prezent???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taka wyrobiona opcje, ze co roku ze trzy miechy przed urodzinami czy gwiazdka podsluchuje co by chcial dostac, skrupulatnie notuje w pamieci i potem kupuje wedle zyczen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj facet tez ma Niedlugo urodziny, tyle ze 31 kończy, a ja nie wiem kompletnie co mu kupić:/... " jesli ma juz bluzę i portfel to może perfumy i łańcuszek mu kupisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,ze porzadny skorzany portfel to naprawde dobry prezent." zwłaszcza jak ma już takie 3 w szafce :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam ten problem...
Ale myślę nad grą :) FIFA 2010 :) jak nie idzie do pracy to narzeka że mu się nudzi i w coś by sobie zagrał i najchętniej właśnie w fife :) więc mu tą gr kupię bo wie że jak sobie sam kupi to będę się z niego śmiała :) I do tego jakaś czekoladka :) i jeszcze może do tego kartonik z losami na kazdy dzien (365 sztuk!!!). Na kazdym losie będzie napisane: KOCHAM CIE, BO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale myślę nad grą FIFA 2010 jak nie idzie do pracy to narzeka że mu się nudzi " ale później nie żal sie że : mój facio to tylko by grał i grał :P nie zauważa mnie i moich potrzeb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moj facet tez ma Niedlugo urodziny, tyle ze 31 kończy, a ja nie wiem kompletnie co mu kupić:/.." Kup mu komplet kluczy SATA - każdy mężczyzna będzie zadowolony :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, my mamy taka tradycję, że mojemu narzeczonemu co roku w gwiazdkowym prezencie kupuję nową FIFĘ. I stary chłop (25 lat) cieszy sie jak dziecko :-D I nie mam problemu z tym, że gra, bo ja tez czasami lubię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaaaaaa:)
jesli ma juz bluzę i portfel to może perfumy i łańcuszek mu kupisz Taak perfumy z Tesco i Łańcuszek zakupiony na Straganie...;) Regres dziękuję za pomoc:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem niewiele młodsza i lubię czasem pograć. Ale wiem, że stereotypowo gry są dla nastolatków... I jak widzę mojego narzeczonego, poważnego "pana managera" jak tnie w FIFĘ, to aż mi się chce śmiać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"IGI to strzelanka, powinienem budzić przerażenie gdy bezdusznie likwiduję przeciwników! " Malo stanowczy uwierz mi ze glosne "FUCK" jak cie po raz 6 zabija w tym samym miejscu nie wyglada przerazajaco dla otoczenia... wiem bo mam lustro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Malo stanowczy uwierz mi ze glosne "FUCK" jak cie po raz 6 zabija w tym samym miejscu nie wyglada przerazajaco dla otoczenia... wiem bo mam lustro" Kobiety... Mnie nie zabili nigdy więcej niż 3 razy w tym samym miejscu :classic_cool: I nie mogłem pozwolić sobie na głośne FUCK bo przeciwnik mógłby mnie usłyszeć i zaraz by było "On zdies! Wkluczaj sirienu!" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he i jeszcze raz he
portfel,tylko sie niezdziw jak nie bedzie zaskoczony.Kup mu lepiej dobra ksiazke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×