Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani-brzuszkowa

Pieczenie brzucha w ciąży- któraś z Was tak miała?

Polecane posty

Gość pani-brzuszkowa

Ostatnio strasznie mnie piecze skóra/pod skórą w górnej części brzucha, po lewej stronie jakby poniżej piersi, w jednym miejscu, tak jakby coś paliło (jak przy oparzeniu czy poparzeniu słonecznym) a nie mam żadnego zaczerwienienia czy krostek (to nie od stanika). To normalne czy jak? Bardzo uporczywe to jest, mam sie zgłosic do lekarza czy to jakiś normalny objaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tak piekla zgaga, serio! tez poszlam do lekarza spanikowana ze bol w klatce piersiowej, ze to na pewno nic dobrego, a on na to, ze to zgaga. sprobuj wziac rennie, bezpieczne w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani-brzuszkowa
ale mnie nie boli przełyk ani nic na tej wysokości tylko skóra na brzuchu po lewej stronie pod piersią nieco niżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a brzuch masz już duży??
Bo jeśli tak to może to jest po prostu naciągnięta skora i robią się rozstepy. Tak czy inaczej dla własnego spokoju wybierz się choćby do lekarza rodzinnego. Po co się stresować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie tez nie piekl przelyk. tak wlasnie brzuch po lewej stronie mnie piekl jak i ciebie. sprobuj nacisnac to miejsce, czy to nie przynosi ulgi. mi takie uciskanie chwilowe pomagalo.w kazdym razie napisz co powiedzial lekarz. pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxyyy
Mnie tez piekla, ale nie byla to zgaga tylko rozciagajaca sie skora. Posmaruj brzuch gruba warstwa balsamu , jesli piecznie przejdzie lub sie zmniejszy to bedziesz wiedziala na pewno. Moga to byc tez rozciagajace sie miesnie lub zgaga - zawsze warto na wszelki wypadek zapytac sie lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Lipiec 2012
mam dokladnie tak samo pieczenie na gorze brzucha jakby szczypanie parzenie i przy dotyku i bez dotyku buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie mrowienie, parzenie pod lewą piersią. Mówiłam o tym lekarzowi i powiedział mi, że to normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaraz rodzę, a te pieczenie skory pod piersiami tak mi doskwiera ze nie wiem co robic, codziennie natłuszczamy skore a moja pani ginekolog twierdzi ze to jest właśnie od rozciągania skory, dodam ze nie mam ani jednego rozstępu, rodze planowo za tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×