Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praca po resocjalizacji

praca po resocjalizacji

Polecane posty

Gość praca po resocjalizacji

nie ma pracy, siedzę w biurze w państwówce za 1300 miesięcznie i dobija mnie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po resocjalizacji i wierz mi..jest praca :) akurat teraz siedzę na urlopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sem
jestem mgr po resocjalizacji moim zdaniem największy błąd mojego życia... 1 wypowiedz nie ma pracy 2 wypowiedz jest praca to skora osoba z powyżej twierdzi że praca jest niech mi powie jakją znależć gdzie sie udać gdzie kierować jak jej sie tą pracę udało zdobyć? po znajomości? a moze zawrotna pensję 1200 netto? i niech zgadnę w odpowiedzi będzie ze nie 1200 netto ale ile to juz nie napisze natomiast czepnie sie błędów w tej wypowiedzi ot cała kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sergiey3
praca po resocjalizacji jest na pewno tylko trzeba być nie tylko oczytanym i po studiach najlepiej na własnym przykładzie pomagac i nie potrzeba studiow ja mam 24 lata i nie mam studiow a pojde do jednej czy drugiej szkoly i wiezniow resocjalizowac i dotrzec do nich potrafic z sercem i kto powie ze nie ma pracy:)jezdzilem do wiezienia w wolowie i z mordercami rozmawialem a te psycholozki co tam byly to wielkie pretensje mialy ze w niedziele im czas poswiecaja tacy pracy miec nie powinni bo nie pomagaja ludziom wyjsc na prosta i trwac w trzezwosci czy pokierowac takim kims jak wyjdzie na wolnosc po 25 latach a i dodam ze od 6 lat jestem w trzezwym aa polecam sie do szkół nie wezme pieniedzy jesli mam pomoc na pierwszych lekcjach wurman@o2.pl pisac na mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSEIiI
Szanowni Państwo, Szans rozwoju dla absolwentów resocjalizacji jest wiele, gdyż po skończonych studiach są oni wszechstronnie przygotowani do działalności zawodowej, zarówno w placówkach państwowych i pozarządowych, zajmujących się organizacją środowiska społecznego, diagnozowaniem osób i grup doświadczających trudności w funkcjonowaniu społecznym, jak i w miejscach mających za zadanie reagować na problemy wynikające z patologii społecznych. Ich działania kierowane są zarówno do dorosłych, jak i dzieci. Zainteresowanie studiowaniem resocjalizacji utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie, a nawet można powiedzieć o pewnej tendencji wzrostowej. Wynika to zapewne z faktu, że w przedszkolach i szkołach zaczęto traktować dzieci ze środowisk zagrożonych, jak dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W zawiązku z tym placówki zobowiązane są do organizowania dla nich pomocy psychologiczno pedagogicznej. A do tego potrzebni są pedagodzy z przygotowaniem z zakresu resocjalizacji. Obecnie kierunek ten cieszy się opinią kierunku nowoczesnego, który coraz częściej zwraca uwagę na rolę profilaktyki i prewencji w środowisku otwartym, a nie na pracę w zakładach karnych lub innych zamkniętych ośrodkach. Wyższa Szkoła Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×