Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie rasistka

Cyganie- co myslicie o nich?

Polecane posty

Gość prawie rasistka

W wieku nastoletnim byłam bardzo przychylna odmiennościom, uważałam się za osobę tolerancyjną. Nadal nią jestem z jednym wyjątkiem- cyganie. Miałam z nimi stycznosc ( przymusowa i przypadkowa) i mowie wszem i wobec ze ich " nie lubię". Czy jestem rasistka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie rasistka
nikt sie nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie cyganie kojarzą z kretactwem , natręctwem , kasą nie wiadomo z kąd i żebraniem " pani daj wody " :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe Prześmiewca
Bardzo fajni i mili ludzie... ... pod warunkiem, że nie zbliżają się do ciebie na odległość mniejszą niż 100 metrów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yach
palić ten brud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenada

wypowiedział sie polak o cyganach palić ten brud a sam był mordowany przez ss manów ludzie wam sie w głowach porąbało uważacie sie za nie wiadomo kogo a jesteście takim samym gnojem jak my " cyganie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie lubię cyganów bo chcieli mnie okraść, ale moim zdaniem żeby rozwiązać problem żebrzących i okradajacych ludzi cyganów trzeb tych najmłodszych cyganów posyłając najpierw do przedszkola a póżniej do szkoły, uważam że w ten sposób zmienili by się może nie od razu ale kiedyś na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenada

znalazł sie polski rasista ala hahhaha który geby na ulicy nie otworzy jak taki mądry jesteś to chodź do cyganów to pałkami cie potraktują a jak nie masz odwagi to zamilcz polaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×