Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoxankaxD

Moi rodzice zabraniaja mi spotykać się z moim chłopakiem.

Polecane posty

Moi rodzice nie lubią mojego chłopaka ogólnie znam się z nim od półtora roku jestem z nim od 6 miesięcy, wcześniej nie zabraniali mi się widywać z nim a gdy zaczęłam z nim być a oni się o tym dowiedzieli .. to zaczął się koszmar ..matka zakazuje mi się z nim widywać, pozwala tylko w weekend, powiedziała ze jak będę się z nim widywać w tygodniu to wyprowadzi mnie do babci .. on nie jest straszny jest kibicem ma ostry charakterek trochę,ale jest miły,kulturalny ,romantyczny i jak ja mówię nie to to szanuje, nie pije ,nie ćpa bo trenuje sztuki walki. W te wakacje był u mnie na działce 5 dni ogólnie było miło. Nie wiem czemu nie pozwalają mi się z nim widywać moja mama uważa że to jest tylko mój kolega bo na chłopaków będę miała jeszcze czas ( mam 16 lat) ,nie moja wina ze się wcześniej zakochałam, ja jestem z tego powodu szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrózka Anna Aniela
ZAPRASZAM NA DOKŁADNE WRÓŻBY. W FORMIE PYTAŃ ODPŁATNE 5ZŁ. w FORMIE OGÓLNEJ CO CIĘ CZEKA W PRZYSZŁOŚCI ODPŁATNE 7ZŁ-OBSZERNIE anna_anielaa65@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 20lat i dopóki facet mi się nie oświadczy to nie będę mówiła rodzicom, że mam chłopaka - bo po co? 1. to nie ich sprawa 2. jak zerwe z facetem to nie będę musiała tłumaczyć czemu itd. powiedz rodzicom, że z nim zerwałaś, bo Cie okłamał, a i tak się z nim spotykaj - za jakiś czas i tak się rozstaniecie, znajdziesz sobie nowego i nie musisz chwalić się rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś jeszcze młodziutka i rodzicie pewnie boją się, że spotykając się z nim w tygodniu zawalisz sobie szkołę. Pokaż im, że się mylą i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×