Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megi2210

alimenty od wlocha

Polecane posty

Czesc!Dziewczyny ma ktoras taki problem jak ja?Mam 2 letniego synka z Wlochem,urodzilam Go i mieszkam z nim w Polsce.Ojciec uznal Go ale malo daje pieniedzy i nie zawsze!Wiecie moze cos na temat alimentow,ile moge od niego zazadac itp?Dzieki za pomoc!:)Osoby nie zainteresowane niech sie nie wypowiadaja!!!Dzieki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jioji
dalas dupy wlochowi i myslalas, ze zapewnisz sobie dostatnie zycie, a tu zonk:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H.. cie to obchodzi komu daje dupy!!!!Ciag sie!!!!Nie zwracam wiecej uwagi na takie odp.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatoleek2
mozesz od niego zazadac 425zł i 68 groszy :O co za debilka z ciebie, nic o tym czarnuchu nie piszesz.. ile zarabia, gdzie przebywa a my mamy ci cos radzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquariuss
Twój post czysto biznesowy, czyta się jak ogłoszenie.... ile mogę za niego żądać????? Ty ile możesz za niego żądać???? Czyba ile twoje i jego dziecko może dostać pieniędzy tatusia?? Ja piernicze Polki opamientajcie się, miejcie trochę godności i nie dupczcie się na prawo i lewo po całej europie czy świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafe Creme
Uuuu,ale kogos zabolalo,ze panna ma z Wlochem dziecko:D Pytanie bylo inne.wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcio41234
ohh jak strasznie je zabolało, ze puscila sie z czarnym i zostala bez grosza przy doopie. ooo jak strasznie jej zazdroscimy :D czarne dziecko i pusty gar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam czarnego dziecka ani pustego gara:)Pewnie powodzi mi sie duuuuuuzo lepiej od ciebie oszolomie!!!!!!Moje dziecko jest sliczne i niczego nie zaluje a tym bardziej nie zamierzam sie przed jakim prostakiem ze wsi tlumaczyc.Czy jest moze ktos na tym forum,bo nie wiem za bardzo jak to wszystko ruszyc.Rozmawialam z kilkoma adwokatami i kazdy mowi co innego,dlatego jesli ktoras miala taka sprawe niech mi napisze cos.Prosze:):)Jestem w tej chwili w Toronto i troche mam inny czas,wiec nie siedze rano na necie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wiem doskonale
Od włocha meiszkającego w Toronto możesz zażądać 20$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On mieszka we Wloszech a w Canadzie jestem u rodzicow,wiec gdyby ktos cos wiedzial to niech mi napisze!Reszta FUCK OFFFFFFFFFFFFFF!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAPEWNO LADNE DZIECKO WYSZLO:-))) SPYTAJ SIE RADCY PRAWNEGO;ON CI WYTLUMACZY STRACISZ 50 zloty a bedziesz wiedziala co robic,napewno przez ambasade sie oprze wloska, dopytasz sie dobrze u radcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wiem doskonale
Ona już rozmawiała z prawnikami i nadal nic nie wie. A ja wiem: od włocha z włoch możesz zażądać 12,50 ojro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz rozmawialam z kilkoma adwokatami:(Tylko,ze kazdy mowi co innego:(Czy moze jest ktos kto przeszedl przez to wszystko?ja nie jestem jakas biedna ale uwazam,ze powinien placic alimenty aby dziecko moglo godnie zyc,bo jego jest na to stac!A tak na marginesie dobrodziejki ktore wchodza niepotrzebnie na to forum maja chyba sentyment do Italiancow:):)Jestescie zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafe Creme
Lepiej być żałosną niż głupią i wydymaną przez włocha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chetnie dalabys sie wydymac jakiemus Wlochowi ale pewnie jestes brzydka swinia bez kasy,samochodu,wlasnego m i mozesz do Wloch jedynie jechac na truskawki,bo pewnie na wczasy tez cie nie stac:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafe Creme
Pojade na truskawki, dam sie podymać włochom i bede miała kase, samochód i własne m. A bachorka se nie dam zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieje tylko jeden problem czy cie beda chcieli,bo wiesz zwykly robol nie jest zbyt atrakcyjny:(,wiec jak sie podymac w tym kraju,to wez sie do roboty w Polsce,zarob na samochod.....i jedz tam na wczasy.Ja tak zrobilam i wcale nie pojechalam tam do roboty ani na podryw a ze mam sliczniutkiego synka tak sie zdaza!Jestem z tego duuuuumna:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafe Creme
Ok zrobie tak jak ty; Dam sie podymać w polsce, zarobie na samochód i pojade na wczasy. Tam dam sie podymać i zarobie na m. Bede z siebie duuuuuuumna ;););) Ale takiego przybrudzonego bachorka to se nie dam zrobić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze jestes malo pojetna ale co sie dziwic:)Ja nie zarobilam na to co mam dupa ale ty tak mozesz>To dawaj!Trzymam kciuki!Sorry ale ide na obiadek do drogiej restauracji,bo mnie na to stac:)Dzialaj dziewucho,to moze w koncu wyrwiesz sie z tej wiochy i przestaniesz sie wp.......c w nie swoje sprawy prostaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście naprawdę nieźle
walnięci !!!! Przybrudzone, czarne dziecko ???!!!! Żal mi was PROSTAKI, PUSTAKI ale przede wszystkim RASIŚCI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zarcie w drogiej
reastauracji ma ale na dobrego adwokata juz nie pewno byla na pomidorach we wloszech i ja jakis capo puknal i wrocila z przybrudzonym dzieciakiem w cipie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście naprawdę nieźle
a tobie żal dupsko ściska że ty zamiast w restauracji musisz sama w garach kasze gryczaną gotować dla siebie i swojego menela.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście naprawdę nieźle
Na tym forum ludzi na poziomie jest jak na lekarstwo. Większośc to patologia do kwadratu, że aż żal te brudy czytać.Aż dziwne że do tej pory moderatorki pozwalaja na taki stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafe Creme
A jak się zarabia na obiad w dobrej restauracji w kanadzie? Łosiom rogi obciągasz, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pobiegla do mcdonalda na
hamburgera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
do autorki "A tak na marginesie dobrodziejki ktore wchodza niepotrzebnie na to forum maja chyba sentyment do Italiancow Jestescie zalosne" o tak, mamy sentyment szczegolnie do tych dzieciorobów co potem grosza na nie nie daja a biedne mamuski z rozpacza szukaja rady na kafeteri. wlasnie takich czarnuchów zazdroscimy :) idz domyj lepiej swojego malego brudaska bo mu dzieci zyc nie dadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac,ze wiele z was ma problem z alimentami od Wlochow,bo tak bez potrzeby nie siadzialybyscie na tym temacie:)hehNaogladalyscie sie teledyskow typu disco polo i mylicie Wlocha z murzynem ale to jest wybaczalne,bo skoro ktoras pochwalila sie,ze delikatnie umie wloski,bo byla na pomidorach i wie co tzn capo czyli musiala tam ROBIC w POLU,bo wszystkie nadajecie sie do tego.Ja nie pracowalam w zadnym polu a na wczasach tam bylam kilka razy,bo moj ex Wloch mieszkal w polsce,wiec jezdzilismy tam nad lago:)i nie mialam zadnego capo nad soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafe Creme powiedziam ci juz,zebys zajela sie swoim biednym zyciem,bo przeciez widac,ze jesta prosta kobita wychowana na wsi ktora nawet nie wie jak sie pisze Canada:(Zal mi jest takich ludzi:(:(:"(Jezeli chcesz obciagac rogi w Canadzie,to najpierw zarob na bilet,bo kosztuje w tej chwili 1700$ a potem kilka lekcji dobrych manier i zginiesz kochana po wyjsiu z samolotu,bo tam jest duzo roznych brudasow!Bayo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafe Creme
Jasne. Włoch był raczej mało capo, jak zobaczył capisco. I woził to capisco nad lago. Jakoś dziwnie, ale ty też wiesz co to capo na polu ;) Znaczy ROBIŁAŚ W POLU. A co robi capisco z capo na polu to nie trudno sie domyślić. A i pochwal sie czegoś sie najadła w tym kanadyjskim McDonaldzie? Bef Strogonoff był? A temu przybrudzonemu duuuuużo mleka dawaj. ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy moderatorki śpią?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×