Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megi2210

alimenty od wlocha

Polecane posty

Bo dla mnie 2-letnie dziecko jest malutkie. Tu nie chodzi o zasady kafeterii,tylko o zwykla ludzka moralnosc i o to,ze ja bym sie wstydzila takie rzeczy pisac nawet anonimowo. Czy mu bedzie latwo w Polsce z ciemna karnacja czy nie,to duzo zalezy od nas-matek,ojcow dzieci,z ktorymi ten maly bedzie mial kontakt,ale jesli dorosli ludzie maja takie podejscie do koloru skory...no,faktycznie,lekko nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laughing hyena
Czy wy byłyście kiedyś we włoszech?? Widziałyście prawdziwego włocha?? Jakie czarne dziecko?? Co wy pierdol***icie?? A już zmieszane z genami słowańskiej blaodolicej matki?? Może wasz polskie dzieci są czarne, bo zamiast się nimi zająć i obmyć to pierdzielicie farmazony na kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie!!!!Moj syn ma jasna karnacje(niestety:(:(Ma krecone blad wlosy i jest przesliczny ale co takie konowaly moga wiedziec?W dupie byly,gowno widzialy i gowno maja:):):)Dzieki za poparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
Dowiedz sie czy istnieje porozumienie w sprawie alimentow miedzy Polska a Wlochami i dochodz sadownie regularnych alimentow. W wielu krajach alimenty sa sciagane prosto z zarobkow. Niektore odpowiedzi tutaj to prymityw. Ludziska, skad wy sie bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wszystko wiem od adwokatow!Wiem jak trzeba to napisac,gdzie zlozyc itp. tylko nie wiem jak to wyglada w sadzie itp!Dlatego szukam kobiety ktora ma taka sprawe za soba,bo nie chce sie niepotrzebnie denerwowac!Dzieki raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moder234678
no prosze ona u od adwokat wie takie rzeczy :) a wiesz dziecko ze taka wizyta to sta i w gore? wiesz ze takie cus jak adwokaci istnieja i piszesza zeby przyszpanowac :) a ci twoi adwokaci nie powiedzieli ci bidulko jak to moze wygladac od a do z tylko na darmowej kafeteri pytasz. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pytam tempaku jak to wyglada od strony prawnej,bo to wiem!Chcialam pogada1c z kims kto przez to przeszedl,bo adwokat jedno a rozmowa z kims to drugie!!!Ale rezygnuje,z tego forum,bo jest denne i siedza na nim prawie same jolopy szukajace sensacji!!!!A swoja droga adwokat nie jest az tak drogi czyli na kazda kieszen ale skad taki prostak moze o tym wiedziec:(Zegnam was i dzieki mimo wszystko!Nie wysilajcie sie na zadne kom.,bo juz na pewno tu nie bede zagladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour
zegnamy cie wiec ozieble. Kolejna, ktora potrafi tylko wyzywac i nie reprezentuje soba zadnego poziomu. Ech:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour
PS pisze się Tępak a nie Tempak:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolae
Z racji tego, że nie znam dokładnie prawa włoskiego, w moim imieniu we Włoszech składała wniosek Kancelaria Adwokacka WS LEX. Wszczęto egzekcuję i póki co z otrzymywaniem alimentów nie mam problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×