Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość po roku małżenstwa

po roku małżeństwa

Polecane posty

Gość po roku małżenstwa

moze tutaj znajdzie sie ktoś normalny, kto doradzi coś sensownego bo ma uczuciowym same prostaki:o ciągle sie kłócimy, ciągle ciche dni, ciągle obrazanie, a ja już nie wiem co mam z nim zrobić...nie chce rozmawiać, o co mu chodzi tylko ciągle sie obraża, obraca sie do mnie tylkiem iidzie spac...a mijuż ręce opadają...wczoraj najechal na moich rodziców, ze zapytali po co jedzie ze swoim ojcem do śremu...a gdyby nie oni mieszkalibyśmy pod mostem i wpierniczali trawę, bo przez ostatnich kilka miesiecy nie miał pracy, a mamy male dziecko, był na moim utrzymaniu, a ja też kokosów nie zarabiam...rodzice pomagają jak mogą, niemusieliśmy się dokladać do oplat, całą kasę praktycznie wydawaliśmy na dziecko...jego rodzice nic sie nie zainteresowali czy mamy co jeść i w co się ubrać, a on sie rzuca do moich rodziców nikt zjego rodziny nie zainteresowal się tym czy znalazl już prace czy nie...mój wujek mu ją zalatwil...ale moja rodzina dla niego jest bee, bo tu na wsi gdzie mieszkamy ciągle trzeba coś robić i on nie moze odpoczać wczoraj wieczorem kiedy obrażony poszedl spać, napisalam do niego list, że musimy pogadać, i zostawilam na jego rzeczach. rano wstalam nakarmić syna i potem zrobiłam kanapki dopracy, kiedy on jeszcze spal i poszłam dalej spać...obudził mnie buziak...nie mam pojęcia o co mu chodzi!! poradźcie coś!!!! co mam robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×