Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rusałkaa

pierwszy taniec

Polecane posty

Gość rusałkaa

pewnie juz ten watek był milion razy, ale chciałabym go odświzyć i poznac wasze zdanie na tenamt pierszego tańca. Jaką piosenkę byście wybrały? Co sadzicie o układach choreograficznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna młoda:)
ja wlasnie sie zapisalam na indywidualne lekcje tanca z moim facetem w sumie to dopiero zaczynamy w przyszlym roku bo jeszcze calutki rok do slubu, chcialabym sie nauczyc walca:) a o piosence to myslelismy z kims takim jak ty-kindla czy jakos tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bedziemy tanczyc normalnego przytulanca, bo znajac zycie pewnie bysmy sie zestresowali, ze wszyscy sie na nas patrza i cala cheorografia poszla by w cholere ;) Nad piosenka jeszcze nie myslelismy, z polskich biore pod uwage poki co "Zakochani" Kukulskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whitney houston i will always
love you...Właśnie przy tym utworku tańczyliśmy. Też mieliśmy w planach walca angielskiego, którego sie uczyliśmy, ale natłok obowiązków i stres z nimi związany spowodował, że dosłownie tydzień przed ślubem zmieniliśmy piosenkę. Wyszedł piękny przytulaniec bez stresu i pomyłek z uśmiechami na twarzach. Dziewczyny moja siostra, która swój ślub miała 4 lata temu tańczyła walca i powiem wam, że po ślubie goście pamiętali jedynie ICH pięknych, uśmiechniętych a nie walca. Coś w tym jest, bo nie wierzyłam, dopóki nie obejżałam filmu z jej wesela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość White Oleander
Ja już od dawna tańczę taniec towarzyski, dlatego nie wyobrażam sobie żeby pierwszy taniec nie był walcem :) I musi być, piękny i dopracowany :) Ja jestem za walcem angielskim jednak kilka moich znajomych par tańczyło do walca wiedeńskiego i teraz coraz bardziej się też do tego pomysłu przekonuję :) Natomiast co do utworu to podoba mi się Oczarowanie Zbigniewa Wodeckiego, albo You light up my life Whitney Houston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21fio
jeśli taniec ma być w nerwach, mało spontaniczny i tylko wytrenowany, to nie warto ćwiczyć żadnego układu to ma być "taniec miłości" nie stresu, bo będzie wyglądał po prostu śmiesznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka........
My obejrzeliśmy masę tańców na you tubie wybraliśmy ten http://www.youtube.com/watch?v=dnrzvbK04Tg potańczyliśmy w czwartek przed ślubem jakieś 3h i wyszło nam podobnie - część gości pytała gdzie do szkoły tańca chodziliśmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21fio
odnośnie linku: nie wydaje się wam to sztuczne i wyreżyserowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tańczyliśmy normalnie :) choreografia od początku odpadała bo to dodatkowy stres a wiadomo, że łatwo jest się pomylić a dla wielu perfekcyjnych panien młodych to z pewnością katastrofa. Tanczyliśmy do "When you say nothing at all" Ronana Keating'a. Nasza ulubiona piosenka. Wiąże się z nią wieleeeee wspomnień, bardzo bardzo miłych wspomnień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleni tylko
w twoich dłoniach kindla zkims takim jak ty krajewski szukaj mnie albo nie jestes sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaPiechowicz

My poszliśmy do szkoły https://www.facebook.com/Kursy-Tańca-Perfect-Dance-Elżbieta-Sarna-1513597828955887/ , gdzie odbyliśmy kursy pierwszego tańca. Efekty finalne były bardzo dobre, pomimo ogromnego stresu jaki nam towarzyszył wszystko wyszło świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×