Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdvfdahgadhaah

suszarka do włosów - jaka najlepsza?

Polecane posty

Gość Esenka
Nie ma lepszej: kalamis.pl/product-pol-3621-Suszarka-fryzjerska-Compact-2000W.html Profesjonalna suszarka, maszyna nie do zajechania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym z takich sklepów internetowych, w których zaopatrują się fryzjerzy to Fryzomania, wraz z Nowym Rokiem 2015 sam kupowałem ostatnio sporo wyposażenia do zakładu, w porównaniu do innych było dużo taniej, a sprzęt jest naprawdę dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam panasonica z funkcją jonizacji, zawsze używam jej z dyfuzorem - mogę smiało polecić, szczególnie do kręconych włosów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że nie niszczy włosów. trzeba tylko posiadać dobra suszarkę, najlepiej taką fryzjerską, które można kupić w sklepie fryzomania.pl. sa naprawdę dobrej jakości, nie mają bardzo gorącego powietrza i szybko suszą włosy. u mnie rewelacyjnie się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra suszarka na pewno nie zniszczy Ci włosów. Zgadam się, że te fryzjerskie będą najlepsze i wbrew pozorom ceny wcale nie są jakoś wygórowane. Np. firma Ceriotti ma świetne suszarki, cena ok 200zł. http://www.ayala.com.pl/pl/produkty/kategoria/9/Sprz%25C4%2599t+Elektryczny Ja mam akurat tą „butterfly” i używam jej w swoim salonie już dłuuugo. Mega wytrzymała, świetnie suszy i nie jest ciężka (akurat w mojej pracy to bardzo ważne) Z innych firm to jeszcze remington ma dobry sprzęt. Cieszy mnie to, że większość osób, które się tutaj wypowiadają stawiają na jakość i korzystają z profesjonalnego sprzętu. A jeśli suszymy włosy codziennie lub co drugi dzień to warto dołożyć stówkę i kupić sprzęt, który nam nie zniszczy włosów i posłuży lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z babyliss i jest super. Cichutka, szybka, ma fajny dyfuzor do unoszenia włosów. Co najważniejsze służy mi parę lat już i się nie psuje, a coraz ciężej trafić na takie urządzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moomi
Tak, najważniejsze żeby była z firmy fryzjerskiej, bo takie są przeznaczone do dużej częstotliwości używania, przez co bardziej wytrzymałe. Też mam z babylissa i sprawdza się super. Dosyć szybko suszy, także jeśli ktoś myje włosy rano duży plus, mniej puszy włosy od standardowej. I jak ktoś napisał powyżej, to sprzęt na lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka zamawiala sobie niedawno jakies na avans.pl i tez jest zadowolona. niestety firmy nie zapamiętałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirdżinia
Dokładnie! Najlepiej kupić taką, która zabezpiecza włosy przed znieszczeniem, przgraniem. Bo w oncu takich sprzetow uzywa sie codziennie. A babyluss digital sensr widzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblifka
Kilka osób wspominało tu, że babyliss jest fajna. Nigdy nic od nich nie miałam. Dopiero teraz dostałam pod choinkę. Na razie sprzęt bardzo mi się podoba. Mam suszarkę i prostownicę. Mam wrażenie, że nie przesuszają włosów, jak moje stare urządzenia. Bardzo podoba mi się ich wygląd i wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkio
Ja, odkąd kupiłam z siostrą mamie suszarkę pod choinkę trzy lata temu, też już nie chce niczego innego niż babyliss. Robią naprawdę solidne sprzęty, które służą lata i to w dobrej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może przejdź się do jakiegoś sklepu np media expert, tam na pewno ktoś Ci doradzi. ja mam philips i jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makrima
Wcale się nie dziwię :) Też mam od nich sprzęt i to nie tylko suszarkę, ale wszystkie sprzęty fryzjerskie i mąż ma też trymer, z którego jest bardzo, ale to bardzo zadowolony. Jeśli jeszcze nie kupiłaś, to teraz poluj na promocję z daglasem, bo możesz zgarnąć stówkę na perfumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantasticzka
Też najlepiej sprawdza mi się babyliss :) I to nie tylko suszarka, ale każdy sprzęt, który od nich mam jest godny polecenia. Mój mąż używa od nich trymera i też nie chciałby już żadnego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesska26
Wiele suszarek już miałam jedne psuły się szybciej inne później, ale ostatnio trafiłam na sklep https://www.finefactory.pl/ który ma w swojej ofercie wyposażenie do salonów fryzjerskich i te suszarki które mają w ofercie sa bardzo porzadne. Zamowilam pewien model i juz sporo czasu mi sluzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.fryzomania.pl/blog/?p=1553 Co o tym sądzicie? Może lepiej nawet pod potrzeby domowe od razu postawić na rozwiązanie, które jest sugerowane pod salony? Wydaje mi się, że coś takiego powinno się doskonale sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też, odkąd pamiętam mam babyliss. Oni często dają na sprzęt 3 lata gwarancji bez niczego. A i tak moja suszarka pracowała o wiele dłużej. W sumie nadal pracuje, tylko oddałam ją córce na stancję, a teraz kupiłam sobie z czujnikiem temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta suszarka z czujnikiem tepmperatury – digital sensor, to jakieś mistrzostwo świata! Naprawdę suszy się nią wystrzałowo! Niestety nie mam jeszcze swojej, tylko testowałam u siostry, ale chyba już jutro kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniola
zainteresowałaś mnie tą suszarką, chodzi ci o tą babyliss? Opinie widzę ma świetne, jesem ciekawa jaki efekt daje na włosach, szkoda że nie mam u kogo potestować, czy sprawdz się na grubych , gestych włosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, ze się sprawdzi, ma silny strumień powietrza, mimo, że suszy w niższej temperaturze, to spokojnie sobie radzi też z grubymi, gęstymi włosami. A dzięki temu, że tą temperaturę ma niższą, to nie niszczy włosów, nie puszy. Ja ją mam jakies pół roku i jestem bardzo zadowolona. Myślałam, że już zawsze będę skazana na siano na głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli kupisz suszarke w media expert to nie zapomnij wymielnic ankiety, jest 750zł do zgarnięcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem Ci, że ja nie korzystam z dyfuzora. wystarczy mi normalna kończówka, no, ale mam digital sensor od babyliss i to jest bardzo fajna suszarka, która sprawia, że moje włosy są bardzo miękkie i świetnie się ukłądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie od wielu lat najlepszy jest sprzęt babyliss. a ostatni ich hit, czyli suszarka z czujnikiem temperatury to mistrzeostwo świata. przetestujesz i pokochasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdeme

Patrzcie tutaj - fryzomania.pl/blog/top-10-najlepsze-suszarki-do-wlosow-do-300zl.html

Do 300 zł już przebierasz w porządnych suszarkach do włosów, tak więc na spokojnie możecie coś dopasować.

Byle tylko to było coś sensownego - wtedy zyskacie spokój na długo, no i jakość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrula

polecam sprawdzić sobie suszarki do marki Teesa, są w dobrej cenie, solidne i bardzo poręczne 😉 ja kupiłam jakoś za 80zl, jest niewielka wiec bez problemu zabieram ją na wyjazdy, generalnie jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella

Na 18stkę dostałam suszarkę Philips super silent z dyfuzorem. Nie ma jonizacji ale uważam, że b.dobra jest nigdy nie suszyłam na najwyższym poziomie ciepła chyba, że na koniec przez parę sekund i nie przykłada się przy samej głowie. Do tej pory działa bez zarzutu a mam ją prawie 20lat. Włosy mam zdrowe, ale może to kwestia sposobu używania suszarki, sposobu suszenia, używałam też odżywek do suszenia włosów. Po umyciu szamponem, nakładalam specjalną odżywkę i suszarką suszyłam. Niestety już dawno na rynku nie widzę takich odżywek. Tu może ktoś rozwinie wątek i da wzmiankę na temat takich odżywek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×