Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O co kaman?

Zobaczcie na tą aukcję Oni chyba pogłupieli

Polecane posty

Gość niemiecki persil
hahaha fakt:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co kaman?
W ogóle żadna firma to atmosphere a zazwyczaj ceny na allegro bardzo wysokie.Na wyspach za grosze można je kupić, ale sweterek wygląda na porządny.Jednak ta cena :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiecki persil
echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobra pisze na aukcji, że sklepowa to 139 zł chyba jej słońce przyświeciło góra 10 funtów, chodziłam po tym sklepie i się rozglądałam po ciuchach i nie sądzę, żeby sweterek kosztował tam prawie 30 funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ktoś specjalnie cenę
podbija ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co kaman?
Nie wiem czy specjalnie, bo czasami aukcje atmosphere sięgają na prawdę wysokich kwot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaDuża...
No nie wiem czy ta cena jest naprawde az tak wysoka,biorąc pod uwagę to ,że jak byś poszła do sklepu i kupiła taki nowy to musiałabyś zapłacić nie mniej niż 150-160zł.To za ile byscie go opchnęły?napewno nie za 50zł. A sweterek jest naprawdę śliczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiecki persil
ciekawe z ktorej strony jest sliczny? ale fakt kazdy ma inny gust:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeniaNiebudiet
hahah ja sobie chyba kupie na bazarze taki sam tylko bez tej metki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam grupon
http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ znizki na rozne uslugi w roznych miastach minimum 50% taniej ale roznie czasem jest 60, czasem 70 dochodzi nawet do 90% taniej- niestety to rzadkosc , kosmetyczka fryzjer paintboll, restauracje, kino, teatr i wiele innych. Bon mozna kupic dla siebie lub dac w prezencie. Napewno facet ucieszy sie z wejsciowki na koncert albo do kina czy zaproszenie na paint boll. To czeste oferty ale czasem zdarza sie cos nprawde odjechanego np skok ze spadochronu albo wynajem super bryki, to dla panow... a dla pan spa, depilacje laserowe i inne drogie zabiegi. wejdz zarejestruj sie wybierz swoje miasto. Za kazdego poleconego 10zl do wykozystania na oferty grupon. Przykladowo ja zakupilam bon na mikrodermabrazje za 45 zl a kosztowala 120 zl ( w tym 30 zl grupon wyplacil za poleconych wiec reasumujac ma mikrodermabrazje za 15 zl... a normalnie jakbym poszla do salonu to zaplacilabym 120 zl) a tu paczka slodyczy za darmo http://freesweetsite.pl/join/206852 tez trzeba paru znajomych zaprosic zeby dostac punkty ktore sie wymienia na nagrody, za rejestracje pierwsze 100 punktow przy okazji prosze tez o glosik na moja Uleczke glosuj na Ule http://www.bebiko.com.pl/home/konkurs/pogodnie-sie-usmiecham-gdy/galeria-konkursowa/?start=5928&showPhoto=8877 pierwsza na tej stronie z rozowa kokardka nacisnij "lubie to"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MerCia
Bo ludzie walcza i walcza a na licytacji zwłaszcza jeżeli jest od 1 zł mogliby mieć go za grosze...a oni walą takie niebiańskie ceny ze zal...naprawde jeżeli wszyscy oferowliby małe ceny kupowaliby taniej a np kupując telefon w licytacji mozna go wylicytowac za wieksza cene niz na kup teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ciekawa ile w ciuchu zapłaciła za ten sweterek ;) No ale jak ktoś ma dużo wolnego czasu na szperanie i później wystawiaie na allegro to może sobie faktycznie ładnie dorobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×