Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Idealistkaa

Niezbyt udane życie erotyczne, jak to zmienić?

Polecane posty

Mam pewien problem. Jestem z moim chłopakiem już prawie rok. Jest nam dobrze razem, kochamy się, jesteśmy sobie wierni i wspieramy się. Jednakże istnieje pewien problem, przez który czuję się... niespełniona. Jeszcze nigdy nie kochałam się z moim chłopakiem, a bardzo bym tego chciała. Dodam, że on jest nieśmiały i wiele razy ''pisaliśmy'' do siebie o tym w sms-ach, ale on zawsze twierdził, że tego ''chyba chce'' ale się boi, boi się również wszelakich konsekwencji. Ponadto kiedyś powiedział, że ma moralne ''zachamowania'', np. religia. Pisałam mu, że to przecież nic złego, że to buduje związek. Kidyś nawet się o to pokłóciliśmy i mało brakowało a rozstalibyśmy się. Kolejny problem jest taki, że gdy się pieścimy, to zawsze kończymy wtedy, kiedy on już dojdzie. Szczerze mówiąc nigdy nie miałam orgazmu po naszym wspólnym pettingu. Trzecią sprawą jest moja duża chęć na seks oralny... Nie wiem jednak jak się do tego zabrać, nie chodzi mi tu o czynności jakie powinnam wtedy wykonać, tylko jak mu dać znać, że mam na to ochotę. Nie chcę wyjść na ''napaloną i nachalną''. Bardzo proszę o pomoc. Dodam, że oboje mamy po 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Your Toy
http://icanbeyourtoy.blogspot.com/ zachęcam do czytania mojego bloga. dopiero zaczynam, ale w planach jest coś erotycznego i na poziomie. ostrego, ale nie wulgarnego. coś z myślą o kobietach, ale i dla mężczyzn. zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Your Toy
http://icanbeyourtoy.blogspot.com/ zachęcam do czytania mojego bloga. dopiero zaczynam, ale w planach jest coś erotycznego i na poziomie. ostrego, ale nie wulgarnego. coś z myślą o kobietach, ale i dla mężczyzn. zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tego , że jest
Ale sobie wybrałaś partnera , chory fanatyk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmosmo
Jestescie mlodzi macie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero przy końcu dowiadujesz się że ma siedemnaście lat. I jest to jak nagroda. Z każdym kolejnym zdaniem nabierasz tej świadomości, że tekst w takiej postaci może wyprodukować jedynie mało inteligentna gówniara, która im wcześniej zda sobie sprawę, że pisanie to nie jej najmocniejsza strona. Tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <dobra>
Pamiętam kiedy był mój pierwszy raz. Wcześniej też razem z chłopakiem dotykaliśmy się ale nie pozwoliłam mu wejść, w dużej mierze z obawy. Długo trwały takie zabawy, a on zawsze mówił mi że poczeka żeby nie robić tego wbrew mojej woli i chyba to pozwoliło na zdobycie mojego zaufania. Twój partner też ma jakieś zahamowania, a znając go powinnas wiedziec w jaka sferę życia uderzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawajakcośtam
to w tym wieku już jest zycie erotyczne? :o raczej chyba jakieś pojedyńcze i szybkie numerki przed powrotem rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×