Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość egcvkhk

od przyjazni do milosci

Polecane posty

Gość egcvkhk

Na poczatku roku poznalam faceta, tyle ze niestety w nieodpowiednim momencie mojego zycia - ja po ciężkim związku z malym dzieckiem, ktore teraz de facto wychowuje sama, nie chcialam kolejnego zwiazku. Zaczelismy ze soba sypiac i z czasem przyjaznic. Mówiliśmy sobie dokladnie wszystko. Rozmawialismy codziennie, sypialismy ze soba raczej bardzo rzadko bo moze raz na miesiac, kazde z nas mialo oprocz tego jakies inne znajomosci. Ostatnio doszlam do tego ze chce stworzyc w koncu zwiazek i ze chce zrobic to z nim. Jednak kiedy on do mnie przyszedl nie moglam mu nawet o tym wspomniec, bo okazalo sie ze teraz on bedzie miec dziecko i to z kobieta, ktora juz kompletnie go nie interesuje a wrecz dziala mu na nerwy. Wiem ze z nia nie bedzie, ale mimo wszystko sytuacja sie komplikuje i nie wiem czy dobrze czy zle ze tak sie stalo ale wiem ze to jak bardzo go to poruszylo i jak bardzo nie wierzy teraz w kobiety, sprawilo ze jeszcze bardziej sie do siebie zblizylismy, bo ja bylam dokladnie w takiej samej sytuacji 2 lata temu. Też mialam zal do wszystkich mezczyzn, i do calego swiata, zwlaszcza ze moj ukochany mial zostac moi mezem, dopoki nie okazalo sie ze jestem w ciazy. Nie wiem teraz co robic,chce z nim byc, ale z drugiej strony obawiam sie ze to teraz on zablokuje sie na wszystkie zwiazki na rok lub dwa tak jak to bylo u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×