Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tesco dla ciebie dla rodziny

Witam, jak samopoczucie w ten piękny, sobotni wieczór?

Polecane posty

Gość daj namiary jutro jest moja
zawsze mozesz do burdelu pojsc pracowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 Tesco! Przynajmniej Ty o mnie myślisz! A już myślałam że zostałam sama na ziemi i będę musiała zrobić striptiz przed pałacem prezydenckim, żeby mnie ktoś zauważył :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jako że lubię się żalić na kafe, specjalnie sobie odpadłam po 3 etapie rozmowy kwalifikacyjnej :classic_cool: Strategiczny ruch, teraz mam o czym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam gorzej, bo jestem sama jak palec. Taki ze mnie pasztet, który nigdy nawet z chłopakiem nie rozmawiał (SERIO), ale to nic :O Nie skończyłam studiów, bo mnie nie interesowały i mi się nie chciało, a poszłam na nie tylko dlatego, że rodzice kazali. Nigdzie nie wychodzę, bo nie chcę, a nawet gdybym chciała to i tak nie mam gdzie i z kim. Gdyby nie internet to prawie w ogóle nie miałabym kontaktu z ludźmi :O W domu ciągłe awantury, wszyscy kłócą się ze wszystkimi nawet o byle gówno. Od tego też zwariowałam :O Cały czas słyszę tylko, że ktoś skończył studia, znalazł dobrą pracę, zrobił prawo jazdy itd., a ja co? Zero :O Tyle na dziś :O Idę się poużalać do poduszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta rura mnie zmotywowała. Woda tryskała po całym domu a ja płakałam ze śmiechu :D Ej dziewczyny... będzie dobrze. Nie ma co się łamać. Post-socjalistyczny kraj, post-socjalistyczne silne baby :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani bum bum -> no coś ty, nie patrz do tyłu. Ziemia kręcie się tylko do przodu. Moja zasada to: rozlane mleko się sprząta a nie tarza się w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spróbuj jednak solarki
Upiłam się i oddam się pierwszemu, który o to poprosi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×