Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwionaONa

kobietki pomozcie:(

Polecane posty

Gość zmartwionaONa

Hej. nie wiem czy to co mie spotkalo jest normalne..20 lipca uprawialam seks bez zabezpieczenia. jednak po tym 18 sierpnia dostalam okres ktory trwal 6 dni. teraz jestem w 26 dc cyklu i wczoraj dostalam okres. cale stringi mialam w krwi wiec jak zauwazylam to zalozylam podpaske dzisiaj sie budze okresu nie ma..co to moze oznaczac? czy cos jest nie tak? bolaly mnie piersi, mialam takie obrzmiale ajak dostalam ten niby okres to bol przeszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionaONa
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionaONa
prosze was napiszcie co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbkjkj
zaburzenia hormonalne, na pewno nie ciaza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionaONa
mam nadzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenka Zielona
Spokojnie, na pewno nie ciąża :) Ja też miałam bolące piersi, częstomocz i takie tam :) No, ale 4 testy wykazały brak ciąży ^^ A takie krwawienie to mógł być przypadek :) uderzyłaś się, albo otarłaś, zmieszało się ze śluzem i tyle ^^ a że stringi są wąskie, to się wydaje, że nie wiadomo ile tego mogło być :D Głowa do góry i się nie denerwuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionaONa
dziewczyny i okresu nie ma a mam takie jasno brazowe plamienia ktore smierdza..grzybica? i bola mnie te piersi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam ja tak czesto mam, zawsze jakies plamienia brazowe, czasem okres od razu, czasem dzien po takim brazowym plameiniu albo dwa, zawsze sie boje ze to ciaza alee mam juz tak od paru miesiecy, wiec luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenka Zielona
Grzybica pochwy zwykle pachnie po prostu drożdżami. Bo też i grzyba który ją wywołuje nazywa się potocznie drożdżakiem. Co do plamienia... Cóż, no wydaje mi się, że nie była byś w stanie doprowadzić grzybicy do tak zaawansowanego stanu. Zadrapałabyś się na śmierć. A bardziej prawdopodobne, że byś nie wytrzymała i poszła do gina. A piersi bolą po prostu przez zmiany hormonalne. Co niekoniecznie musi oznaczać okres. Mnie np. zaczęły przed ostatnim okresem boleć już na 9 dni przed. Przyszedl okres - ból się skończył. ZmartwiOna, nie patrz na tego kto Ci ciążę napisał. Ktoś ma po prostu radochę z tego, że Ty się denerwujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×