Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spunka

CHCE MIEC DZIECKO!!!!! :(

Polecane posty

Gość spunka

wydaje mi sie ze instynkt macierzynski odezwal sie troche za wczesnie :( mam 18 lat i bardzo bardzo chce miec dziecko. jak patrze np na placu zabaw jak sie bawia to az mnie serce sciska. mam faceta, on mowi ze jeszcze czas. ja to wiem i nie mam zamiaru robic czegos na sile ale mam cholerne pragnienie zeby juz urodzic swoje dziecko... miala tak ktroas z was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda Cyganlka z Brochowa
ja tak mam, mam 16 lat i syna 4 letniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MakeMeHappy
Ja mogłabym być Twoją matką, no powiedzmy ;) ale nic takiego nigdy się u mnie nie ujawniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spunka
masakra :( to przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MakeMeHappy
Przejdzie, moje kumpele miały to samo co Ty jak były w podobnym do Ciebie wieku, ale potem im przeszło, wiele z nich nie ma teraz dzieci, a są po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka majorka
wiem o czym mówisz, miałam to samo kiedy skonczyłam 17 lat. tak strasznie chciałam miec dziecko ze nie mogłam przestac o tym myslec. nie wiem jakis instynkt ogromny sie we mnie obudzil ,byłam wtedy w tym samym związku co i teraz. trwalo to okoł 2 lat i minelo. teraz mam 21 lat i ciesze sie ze nie zdecydowalismy sie wtedy na to dziecko, nie wyobrazm sobie co by teraz było. ja studiuje, za jakies 2 lata planujemy wziąc slub i dopiero pomyslimy o malenstwie. wiec radze ci przetrzymaj to i nie podejmuj teraz tej decyzji. naprawde miaąłm to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe..to uważaj bo cie dopadni
nie wiem czy przejdzie czy nie bo ja takiego czegoś nie doświadczyłam :o Jestem już po 30 i jak pomyślę o tej mega odpowiedzialności to jakoś tak odpycham do siebie te myśli. Im człowiek starszy tym głupszy bo myśli za bardzo o realiach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka majorka
no u mnei akurat to dosyc długo trwało cos około 2 lat. juz naprawde miaalm mysli zebysmy zdecydowali sie na dziecko. Dobrze ze tego nei zrobilismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
wydaje mi sie ze instynkt macierzynski odezwal sie troche za wczesnie naukowcy odkryli, że nie ma czegoś takiego jak instynkt macierzyński...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spunka
to dobrze. bo wiem ze to za wczesnie. od zawsze planowalam dziecko w wieku 24 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba troszkę jednak za wcześnie na dziecko, pamiętaj że musisz mu zapewnić odpowiednie warunki bytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×