Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fontanna z piłeczkami.

Czy ta zabawka będzie fajna dla 8 miesięcznego dziecka??

Polecane posty

Gość Fontanna z piłeczkami.

Niedługo jade w odwiedziny do mojego chrześniaka. chce mu coś kupic i mysle o tej fontannie. ktoras z was miała dla swojego dziecka? jak się sprawdziła, czy dziecko było tym zainteresowane? Uwazacie ze 8 miesięcy to odpowiedni wiek do tej zabawki? proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co prawda czas zabawek dla takich maluszków mam juz dawno za sobą, jednak co do tej konkretnej zabawki to miałabym osobiście wątpliwości. nie wiem czemu ale sprawia wrażenie typu "made in china" - ot za 5 min się rozleci, ale to tylko takie moje pierwsze odczucie - ot tak "na oko", mogę się mylić.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fontanna z piłeczkami.
no tak jasne ze ta z 2 linku jest fajniejsza ale jaka cena:O 114zł masakra nie stac mnie na taką drogą zabawke. co innego roczek czy świeta to mozna odlozyc, ale ja ide w normalne odwiedziny bez okazji. myslicie ze lipna jest ta zabawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fontanna z piłeczkami.
moze ktos jeszcze napisze cos na temat takiej zabawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękne i naturalne
kiedys chcialam ja kupic ale piszac do ludzi ktorzy ja kupili odp mi ze ma fatalny wrecz nie do zniesienia dzwiek, muzyczke - reszta oki identyczna jak playskool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boze zwariuje tu ...
fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jak sie szuka
chinskie scierwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna i niedroga
kupuj i sie nie przejmuj komentarzami , bo co niektórzy to by tylko FP chcieli lub ELC Kup i sie nie prezejmuj , dla dziecka radosc , a dla ciebie przystepna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×