Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marysia96

wesele HELP

Polecane posty

Gość marysia96

cześć. mam za 2tyg wesele siostry. jak zwykle zostawiam wszystko na ostatniom chwile. znalazlam na allegro dwie sukienki. nie wiem którą wybrać. mam 14lat i nie chcę isć w sukience dla starszych dziewczyn. proszę o odpowiedz. chce do niej ubrac leginsy i baleriny. pomożcie!! http://allegro.pl/asos-mina-uk-rozms-m-nowa-najnowsza-kolekcja-i1223807219.html http://allegro.pl/asos-oryginalna-sukienka-kwiaty-hit-8-36-i1209738544.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm zadne z tych
mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ładne
tym bardziej na wesele nie pasują, ale to jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiep, pieczara
ta druga ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertereyeryreyr
tylko nie leginsy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia96
a co mam ubrać? nie chce wyglądac jak stara malutka. nie będę się ubierąć jakbym miała 20lat bo nie mam. doradzcie mi bo rodzice juz na mnie naciskają że mało czasu a ja nieprzygotwana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asassanna
sukienki obie niestety tragiczne.. poszukaj czegoś lepszego.. jednokolorowego.. hej hej bardzo proszę o wypełnieniu ankiety do pracy mgr jeśli masz komu rozesłać to proszę o pomoc bo brakuje mi jeszcze 40 osób poniżej link: http://www.ankietka.pl/ankieta/46686/tanie-linie-lotnicze.html z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertereyeryreyr
Ta druga sukienka jest ładna, ale bez leginsów. Nie będziesz wyglądać jak stara malutka, przecież sukienki nie są przeznaczone tylko dla dorosłych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia96
ta pierwsza nie ma dekoltu (dekoldu) więc nie będe świecic biustem a ta druga ma fajny zamek ale ma dekolt. nie chcę by się gapili na moj biust. nie lubie za bardzo ubierac sie na kolorowo. lubie czarny, biały, granatowy. moze przez to że chodzę do szkoły w mundurku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hisfds vdvd
a mi sie podoba ta pierwsza plus srebrne leginsy i do tego czarne baleriny. dwukolorowo. przynajmniej tak bym ubrala moja 14sto letnią córkę. pozdrawiam i życzę udanej zabawy na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiecki persil
jakie masz wymiary i ile wzrostu..moze cos doradze do jakiej kwoty chcesz cos kupic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja się zakochałam
Obie są nieładne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez kredki
fajna fakt:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasanna

×